Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (96)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Uite si Vaca Lola pentru mamici:
http://www.youtube.com/watch?v=NYXEZURpW5w&feature=related

Mamica fericita de Ana-Adelina (24.09.2007)http://community.webshots.com/user/cristinaculea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Luy, ce de curtezani are piticutza ta, mai, mai... Alesi pe spranceana! Mai, ia sa ma uit eu mai bine la fetele voastre ca imi e sa nu-mi ramana baiatul neinsurat...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Noi azi am avut un program tare frumos.
Sa nu se supere Ebonne, de mami Danielle, dar daca ea s-a uitat la un roscat....s-a uitat si Cristi pe alaturi....sa nu-i spuneti, dar eu am impartit patutul cu Lara in primele mele zile de viata la spital.
Cristi a avut o intalnire, of si ce greu ajung, uauuuuu ce bine este la mami Dana in brate, suntgreu??, dar nu conteaza, ca frumoasaLara imi place, dar ea de ce are suzi?, nu conteaza eu tot o plac. Dupa ce m-a dus mami la gigici, am plecat sa pape mamicile, iar eu am stat cuminte, asa ca am primit adidasi, va plac?.Eu i-am probat si acum vreausa plec.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Am mai pus odata mesajul, dar era la sfarsitul capitolului, si ma intrebam,chiar asa nu ne-a vazut si pe noi nimeni?????/



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Cecilico ce baiat mare si frumos ai!!!! A crescut vericule bine-bine de cand nu l-am mai vizionat io. Si ce rade ellll... Pe Y nu reusesc de fel sa-l mai prind razand. Cand vede aparatul se uita mirat si face niste ochisoriiii... Cred ca blitzul l-a speriat... daca nu am ascultat de cineva anume, nu spui shini...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Fetlili, hai ca tot ma tzin sa va intreb ceva foarte serios si uit. Asta este, la mine cu chestiile serioase e mai greu...
O finutza de-a mea vrea sa faca un bebe. Am trimis fata la analize, tot tacamul si i-a iesit ca nu a avut rubeola. Trebuie sa ii faca dozare de anticorpi. Intrebarea mea este: dupa cat timp poate sa ramana gravi? I-am facut programare la nea Nayel al meu (ar trebui sa-mi ofere coimision la cate pacinte i-am trimis si o sa-i mai...). Nenea doctoru era mai speriat de faptul ca tipa a avut acum 6 ani hepatita B. Cica vrea sa ii mai faca niscaiva investigatii. A mai fost cineva intr-una din situatiile anterioare? Spuneti-mi si mie despre ce e vorba si cum se poate rezolva treaba. Vreau sa-mi sustin fina si sa am un finutz sanatos pe viitor. Pai numai Roxana, frate???


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

Bikmariamultumimptr.urari

luyungi inimile cu urarile talemotata este motata de vreo luna nu stiu ce sa-i fac


mamica de ANGELIK-MELANY si ROBERTO http://blingee.com/profile/dorateodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Am reusit sa citesc si eu din urma, ati muncit azi, nu gluma.....
Am vazut un trioooooo de toata frumusetea, o gigica antrenata pt box, atentie flacai...

Noi suntem tare obositi, dar mie mi-a prins tare bine iesirea de azi, iar despre Cristi nu mai spun...cred ca ati vazut.

Acum merg sa-mi pregatesc iubirea pt nani....asta dupa baie, de grija sa nu o scape din vizor pe frumoasa Lara, nu prea a dormit si nici nu prea a papat bine, deh....a papat in parc.
Cristi si Lara la spital

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by cecilia L

Noi azi am avut un program tare frumos.
Sa nu se supere Ebonne, de mami Danielle, dar daca ea s-a uitat la un roscat....s-a uitat si Cristi pe alaturi....sa nu-i spuneti, dar eu am impartit patutul cu Lara in primele mele zile de viata la spital.
Cristi a avut o intalnire, of si ce greu ajung, uauuuuu ce bine este la mami Dana in brate, suntgreu??, dar nu conteaza, ca frumoasaLara imi place, dar ea de ce are suzi?, nu conteaza eu tot o plac. Dupa ce m-a dus mami la gigici, am plecat sa pape mamicile, iar eu am stat cuminte, asa ca am primit adidasi, va plac?.Eu i-am probat si acum vreausa plec.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Am mai pus odata mesajul, dar era la sfarsitul capitolului, si ma intrebam,chiar asa nu ne-a vazut si pe noi nimeni?????/



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)




da ea nu se uita dupa altii :(((((
eu ma uitam si am bagat-o pe ea la inaintare sa nu se prinda lumea acu sufera de mama rea ce sunt :(((



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

am o framantare in suflet mai fetelor,VREAU BEBE 2,da` asa de tareeeeeeeeee ca nu mai am rabdare sa mai treaca timpul :(((
da vreau sa fie la fel de cuminte ca Ebonee si la fel de zambilita,mai vreau 2 fete :(((

annisia Yannisucu`,asa tare imi place de el,are o culoare la piele tare faina,zici ca e bronzat,abia astept vara sa duc si eu zana mea la plaja sa se bronzeze,



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

quote:
Originally posted by greyeras
Roxana nu ca nu te baga nimeni in seama cand esti tanar, cica nu ai experienta. Eu m-am maritat la 23 ani si la 25 am facut copil. De cand e dragostea mare.


Mamica fericita de Ana-Adelina (24.09.2007)http://community.webshots.com/user/cristinaculea



Stai linistita, ca suntem multe care te-am intrecut!Primul copil la 22 de ani, numai ca ma bagam eu in seama, daca nu ma bagau altii.

Alina,

Alex-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput