Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Neata si de la mine... ma bag si eu la o cafea ...ar dubla si cu cofeina .......Apropo... pe unde ati umblat aseara ... ca eu m-am plicti rau de tot??????

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ancuta D ti-am vazut minunea si am ramas socata cat de bine seamana cu tine, ai facut-o singura?



ce stiti, se mai schimba culoarea ochilor?



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by pussi

ancuta D ti-am vazut minunea si am ramas socata cat de bine seamana cu tine, ai facut-o singura?



ce stiti, se mai schimba culoarea ochilor?



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!


Puteam sa o fac singura????Mai daca stiam nu mai trageam de bietul om un an jumate
Sper sa nu se mai schimbe culoarea

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by Ank83

Neata si de la mine... ma bag si eu la o cafea ...ar dubla si cu cofeina .......Apropo... pe unde ati umblat aseara ... ca eu m-am plicti rau de tot??????

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito


Eu seara pot sa intru dupa 11 cand se culca lipitoarea si de cele mai multe ori imi este somn

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

quote:
Originally posted by Ank83

Neata si de la mine... ma bag si eu la o cafea ...ar dubla si cu cofeina .......Apropo... pe unde ati umblat aseara ... ca eu m-am plicti rau de tot??????

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito


Eu seara pot sa intru dupa 11 cand se culca lipitoarea si de cele mai multe ori imi este somn

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete





bine bine tu esti absenta motivata....
lipitoareeee????????

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Neata! Azi suntem si noi mai matinali! Maria vorbeste cu voce tare de la 7 dimineata, cred ca o aude tot blocul. :) E in forma maxima. Ieri am scos-o din carut si am stat putin pe o banca sa se uite la bbii care au inceput sa mearga. In momentul in care s-a apropiat o fetita de ea a inceput sa chiuie de fericire si avea gura pana la urechi. Bineinteles ca cealalta fetita nu a schitat nici un zambet. O fi speriat-o a mea probabil. ;))

Alina si Maria - 3 NOV 2007
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

ii spun asa ca se lipeste cand suge ca o lipitoare

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Stef, toata lumea a intrebat de tine.
Ank, motiveaza-mi si mie absenta ca am o urlatoare mica toata seara pana la 11,30, chiar 12! Si e de neoprit. tace doar daca stau cu ea.

Alina si Maria - 3 NOV 2007
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

...sincer ...eu am observat ca fetitele sunt mult mai sociabile decat baietei... asta o zic vazandul si pe increzutul meu care nu baga in seama nici un alt bebe ci doar oamenii mari... si m-am mai uitat si eu in jur... pana si la inot singura care zambea la alti bebei era Iasmi... in rest baieteii... toti cu nasul pe sus

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Ank, ei sunt mai intelepti! E clar ca fetitele nu-i inteleg. :)

Alina si Maria - 3 NOV 2007
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput