* Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (50)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

LAURA IOANA, pupici frumusicii tale! E chiar o scumpete de fetita! Pozele cu mami si Thea sunt cele mai frumoase, si oricum micutza a fost mega-eleganta!

CATRINUTZA, felicitari pt tumbist!

TILI, te inteleg. Dar o sa fie bine. Chiar daca data viitoare va plange, trebuie sa te tii tare. De ce ati ales ca prima zi sa fie vineri? La noi a durat cam o luna pana nu a mai plans, si dupa aia inca o luna pana a inceput sa se joace. Trebuie sa inteleaga bine ca vine cineva dupa el si nu e lasat acolo, daca pricepe asta, e OK.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tili spune:

Toate cele bune si frumoase la serbare la Mihaita, m-a uns la suflet, nu alta..., dar pe Matei l-am gasit plangand si strigand dupa mine si nici macar nu stia ca sunt acolo. Am aflat dupa aceea ca nu mancase nimic. Pe drum a mancat desertul si acasa ciobica foarte bine, semn ca foame ii era.
Nu stiu, nu mai am putere sa il duc si luni, dar va trebui.

Catrinel, l-am dus de azi, ca a trebuit sa merg la serbare la Mihai. L-as fi dus mai din vreme, dar a fost cu injectabil si apoi pana miercuri a avut antibiotic. Nu am vrut sa il duc inainte sa il vad sanatos. Nu as fi vrut sa il duc de azi, ci de luni, dar nu am avut de ales.

Voi vedea ce iese pana la urma.
la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

LAURA IOANA,am vazut pozicile...si am tot scuipat fatuca cu ochii frumosi ca marea si....am vazut si o moasa taaare frumoasa!Cum doarme noaptea papusica ta?

Catrinuta,ma bucur ca nu ne uiti si bafta multa cu job-ul....si acus trec lunile si stai din nou cu atomica acasa...si cu bebe mic.Pup samburelul mic baiat sau fata,nu conteaza,sa fie sanatos si norocos!
Tili...felicitari pentru micul gradinar.Si noi acum pregatim formele.....si ori de saptamana viitoare...sau cel tarziu cealalta....vom merge la gradi 2-3 zile pe saptamana de la 8 dimineata pana la 12.....si cred ca mai greu imi va fi mie....le ideea ca las acolo copilul ....caci am fost cu el acolo cand l-am inscris...si nu ar mai fi plecat.e fain ca este si aproape de casa ,la 3 minute de mers pe jos....deci poate sa-l ia mama la 12.Am pupat lumea pe fuga!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tili spune:

LA MULTI ANI pentru toate mamicile din lume!!!!! Sa traim noi si familiile noastre fericite si implinite.
O zi minunata de 8 Martie!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nshiro spune:

LA MULTI ANI Vivian si Alecu! Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi si sa aveti parte de mult noroc si soare in viata!

LA MULTI ANI tuturor mamicilor! O primavara frumoasa si sa fiti vesnic tinere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefanna spune:

Dragi mamicute,va spunem si noi LA MULTI ANI si va oferim cate o
Pt ghiocimea care s-a sarbatorit imi cer iertare la pitici si mamici ca sint intarziata.PE fiecare in parte il pupam, ii uram de frumos si vesel, ii dorim prezenti/viitori fratiori scumpi si jucausi, mamaici iubitoare si rabdatoare si tatici cu... bani pt jucarii.
Din mijlocul unei ierni cumplite si dintr-o perioada prea mizerabila de viata( despre care nu pot sa vb)va imbratisez cu resturile de putere si zambet care le mai am.
Cu drag ,
Stefanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

La multi ani de 8 MARTIE tuturor mamicilor si printeselor,sa fiti iubite si fericite si pline de noroc tot timpul!!!!Si multa pofta de viata tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

La multi ani VIVIAN si ALECU!!!

STEFANNA, imi pare rau...capul sus, ca trece!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:

LA MULTI ANI, IUBITA VIV !

LA MULTI ANI, DAVID ALEXANDRU !

SA FITI SANATOSI, FERICITI, SI SA ADUCETI MULTE BUCURII PARINTILOR !

LA MULTI ANI TUTUROR MAMICILOR, SI O PRIMAVARA MINUNATA SA AVETI !

Irina, mami de Andrei (03.03.2006)

www.dropshots.com/Irina71
www.flickr.com/photos/14891034@N08/sets/" target="_blank">Multe poze cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Polixeni spune:

Buna dimi dragi mamici!!
LA MULTI ANI DE 8 MARTIE!!SA AVETI O PRIMAVARA FRUMOASA SI PARFUMATA!!!! (scuzati intarzierea dar aici face lumea greva si de vreo 5 zile ne tot iau astia curentul si nu am apucat sa intru)

MATEI ALEXANDRU, ALESSIA MARIA, VIVIAN, DAVID ALEXANDRU, MARIO VALENTIN, ANDREI IOAN!!!!! SA FITI FERICITI SI SANATOSI!!!

V-am pupat!!!

Mergi la inceput