* Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (50)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:


LA MULTI ANI, ANDREI ! (de doina_cel)

LA MULTI ANI, MARIA ! (de nshiro)

SA CRESTETI MARI SI SANATOSI, SI CU MULT NOROC !!

Fetelor, multumim mult pentru urari, deocamdata nu am timp, dar o sa revin cu detalii despre petrecerea de 2 anisori.


Irina, mami de Andrei (03.03.2006)

www.dropshots.com/Irina71
www.flickr.com/photos/14891034@N08/sets/" target="_blank">Multe poze cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:

LA MULTI ANI ANDREI SI MARIA !!!

Sa fiti sanatosi si voiosi si sa aveti o viata plina de bucurii!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:

OOfffff, scrisesem ditamai mesajul, si mi-a picat netul ...

Reiau, dar telegrafic, caci ma tem sa nu pice iar :

Tortul a ajuns cu bine, caci am mers seara, am ajuns la 11 noaptea, si in portbagaj e rece. Puisorul nu se culcase, ne astepta. Ne-am jucat si ne-am pupat intruna pana am plecat. I-a placut la maxim sa sufle in lumanari, si ne-a pus sa le reaprindem de 3 ori, ca sa sufle iar.

Am pus cateva poze la dropshots, la mine la semnatura. Pup fetele.


Irina, mami de Andrei (03.03.2006)

www.dropshots.com/Irina71
www.flickr.com/photos/14891034@N08/sets/" target="_blank">Multe poze cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:


Laurici, FELICITARI pentru micuta crestina ! Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea !

Vazut poze superfrumoase cu Rudy de Delia si Theea de Andreea. Pupe mama pe ei !

Pentru maine, ca poate nu mai apuc sa intru :

LA MULTI ANI, SERGIO !!
Cristina (Serj), sa-ti traiasca baiatul, sa fie sanatos, si sa-si iubeasca fratiorii (sau surioarele) !


Irina, mami de Andrei (03.03.2006)

www.dropshots.com/Irina71
www.flickr.com/photos/14891034@N08/sets/" target="_blank">Multe poze cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

LA MULTI ANI MARIA!

LA MULTI ANI SERGIO!
LA MULTI ANI ANDREI!!!.Sa cresti mare si sa fi plin de noroc toata viata!Irina,multumim si vazui si eu pozele voastre cu tot familionul si cu strabunica.Aprope,cati ani are?S-a bucurat mult puiul tau sa va vada,asa-i?Deci....e pupacios.Il pupam si noi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tili spune:

Buna seara si LA MULTI ANI!!! lui ANDREI de DOINA CEL (2 martie), MARIEI de NSHIRO , lui ANDREI de IRINA 71 , MARIEI-CORNELIA de IRIS 77 si lui STEFANEL de ALINUTZA3 (cu totii pe 3 martie). Sa creasca mari si frumosi, mereu cu zambetul pe buze. Sanatate multa lor si parintilor.

Delia, vazut pozici, dar abia astept sa le vad pe toate. Nu ma multumesc doar cu una. Oricum, ai un flacau sa-ti traiasca. Fura deja multe inimi, cred eu.

Irina71, se vede clar cat de fericiti erati cu totii ca v-ati reintalnit. Mami cel putin nu-si mai incapea in piele de bucuroasa ce era. Imi imaginez cat de greu va e fara Andrei langa voi. P.S. Arata gustos rau tortul!

Ada, bine ai revenit in mod oficial.

Laura, felicitari pentru micuta crestina. Va doresc multa fericire.


Noi am scapat de injectii de sambata, dar continuam cu alt antibiotic. Matei e mai bine; chiar azi am fost la control si in afara de mucisorii din nas si gat, totul e ok.
La ultima injectie Matei a reusit sa ma impresioneze rau de tot. Cand a vazut ca tanti i-a pregatit injectia s-a intins singurel pe canapea pe burtica, scancind. Imi venea sa-mi fac mie injectia. Si la fiecare injectie nu a plans, ci abia a scancit si se linistea aproape imediat. Ne-a taxat intradevar punandu-ne sa il tinem in brate fara sa ne dea voie sa ne asezam. I-am facut pe plac, cum sa nu, pt ca ti se rupe inima cand il vezi asa de mic si asa de intelegator.

Acum va pup pe toate ca am de calcat. O noapte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tili spune:

LA MULTI ANI, SERGIO!!! Sa fii fericit si sa ai parte de o viata frumoasa alaturi de fratiorii/surioarele tale. Succes la scoala si fa in asa fel ca parintii tai sa fie tot timpul mandri de tine. Te pup dulce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nshiro spune:

Multumim pentru urari. Va imbratisam si uram si noi un LA MULTI ANI sanatosi unui Andrei luptator de Doinacel si unui Andrei super bebe de Irina. Si nu in ultimul rand lui Segio!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

MARIA-SAN (NSHIRO)
ANDREI (IRINA)
CORNELIA MARIA (IRIS 77)
STEFANEL (ALINUTZA 3)
...SI NU IN ULTIMUL RAND, SERGIO (SERJ)!!!

SA CRESTETI MARI FRUMOSI SI SANATOSI!!!

Alina si Marc Alexandru (28.03.2006)
pozele noastre
martisor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

Irina, v-am vazut pozele de la aniversare, f. frumos tort si Andrei si mai frumos! baiat mare, ce mai! inca o data, La Multi Ani fericiti!
Nshiro, asteptam cu nerabdare poze de la ziua Mariei! n-ai mai scris demult despre voi...
Tili, vai, saracul puisor...face injectii intramuscular? ca si Marc asa a facut si asa mi-era de mila de el...multa-multa sanatate va dorim!
Noe, ce face Bia? sunteti mai bine?
Stie cineva de Tania si Bia? oare ce mai fac? sper ca sunt bine.

Eu am fost la ORL ca deja nu mai puteam de dureri de cap, urechi si dinti si am aflat ca am sinuzita ...nu stiu cum m-am procopsit si cu asta, in orice caz ma simt groaznic, ma doare rau capul groaznic in continuare, urechile mi-s infundate, am facut si febra, chit ca am inceput tratamentul, iau un pumn de medicamente si antibiotic ca n-am de ales. Vineri ma duc la control si sper sa ma simt mai bine pana atunci. Marc e bine.

Alina si Marc Alexandru (28.03.2006)
pozele noastre
martisor



Mergi la inceput