* Ghiocei de martie - aprilie 2006 * (50)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

cameliada,nici o problema cu pozele,sunt binevenite oricand. Ana a mers si ea de luni la gradinita fara plansete,dar azi..o mica surpirza,lacrimi,nu vroia deloc sa stea,dar...am pupat-o,i-am spus ca vin s-o iau la pranz si am lasat-o. Am sunat dupa 15 minute,se linistise,probabil mai au si ei nevoie de o perioada pana sa se prinda ca asta se va intampla zilnic.

danybv,spor la..somn,ce sa-i faci,mai sunt si nopti/zile mai grele. Bravo lui Andrei pentru reusita in "operatiunea" olita.Poate cand vine vara ne vedem in vreun parc,atunci e mai usor de armonizat programul mai multor mamici si copilasi.

carmenpit,nu stiu cum e cu indemnizatia, poate la probleme legislativer te poate lamuri cineva,tot aici,pe dc.

addiana,probabil apa calda din cada a relaxat-o...:),eu am patit-o cu na asa lasand-o dezbracata in patut:).

noe,io zic sa-ncepi cu cafeaua,ca altfel nu-ti ies nici celelalte:)..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

buna fetele
addiana saru`mana

aalina2003 abia astept sa ne cunoastem
Noi suntem bine cu totii , azi am fost in parc cu copii ,a fost foarte frumos , Andrei s-a jucat cu mingea , s-a dat pe tobogan iar la urma s-a jucat cu fetele care erau langa el sa-l fi vazut cum le strangea el in brate .
Azi l-am dus la tuns , vai ce circ a facut la frizerie dar cel mai important este ca am reusit sa-l tundem
Maria a dormit toata ziua azi , s-a trezit doar la orele de masa.
va pupicesc pe toate si aveti grija de voi si bebei

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Diverse
Poze Nunta
Poze Botez Maria
Poze Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

18 MARTIE - TUDOR(EMIII2) si mamica Onsami
20 MARTIE - ANDREEA GIULIA (LUIZAX)
20 MARTIE - IOANA TIMEEA (VAL 77)
20 MARTIE - MIHAI DAN (BATENTIAN DANA)
20 MARTIE - MARKUS ERIC (DIANA FORISCH)

Nu am mai apucat sa mai intru...Am vazut pozele cu Nick si poze cu Diana si fetitele ei!
Noi am fost la analize si sunt ok...numai urina o sa o repetam la alt laborator ca i-a iesit o valoare aberanta. A fost foarte cuminte la analize...nu a zis nimic s-a uitat cand i-a bagat acul si nu a scos un sunet! M-a impresionat!
Am gasit gradi si din aprilie il duc si pe el...initial pana la 12. Azi am strans toate hartogaraiele si luni ma duc sa-l inscriu.

Fug sa ma uit si io la pozele de Ana si Tudor si la cele cu Maria, surioara lui Andrei.

Diana super faza cu kk in vana! Am ras copios!

Dany felicitari ptr mersul la frizer...si noi trebuie sane facem curaj! Poate pe sambata dimineata...

Noe mama ce invitata speciala ati avut...noi o sa invitam decat un baietel marti ca nu prea am pe cine...Sper totusi sa ne distram si asa putini...

Va pupacesc!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefanna spune:

LA MULTI ANI ANDREI (de dany bv), sa cresti mare, frumos, fericit si sa fii un fratior bun pt micuta Maria.Sa petreceti cu iubire si pace in casa... asa e cel mai important pana la urma si sigur micutul printiosr se va bucura din plin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Dany pentru ghiocelul Andrei! Sa va creasca mare si sanatos!
Am vazut pozele cu Maria si de la botezul ei. Andrei e dragut...seamana cu cel mai bun prieten al lui Cris, pe care tot Andrei il cheama si e nascut pe 19 martie, iar Maria e o scumpa. Mi-a placut cum era cu rochita aceea verde cu fluturasi...parca era un ingeras!

Cameliada am vazut si pozele voastre cu Ana si restul fetelor frumoase de la ziua lui Tudor...Ce va invidiem cu atatea fete frumoase in jur!

La multi ani de asemenea pentru ghioceii
21 MARTIE - KEANE PETER (ALINA MIZZI)
21 MARTIE - RYAN DANIEL (ELLADRIEL)

Sa cresteti voinici si sanatosi!

Noi am amanat o saptamana mersul la Gyula si maine o sa mergem la ziua lui Andrei prietenul nostru. Eu tot imi cau instructor ca mai am de dat proba practica pentru permis si vreau sa iau cateva ore...Saptamana viitoare o sa fac cu al treilea! Sper ca asta sa fie serios, ca pana acum am dat numai de lichele.

Fetele cum ati procedat cu alocatia? Trebuie sa mai facem cerere pe undeva sa ne dea alocatia mica?

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

neata fetele
Va invit si eu la o felie de tort virtuala si un pahar de sampanie
in primul rand vreau sa urez si eu LA MULTI ANI !!! copilasilor :

20 MARTIE - ANDREEA GIULIA (LUIZAX)
20 MARTIE - IOANA TIMEEA (VAL 77)
20 MARTIE - MIHAI DAN (BATENTIAN DANA)
20 MARTIE - MARKUS ERIC (DIANA FORISCH)
21 MARTIE - ANDREI (DANY BV)
21 MARTIE - KEANE PETER (ALINA MIZZI)
21 MARTIE - RYAN DANIEL (ELLADRIEL)sa fie sanatosi si fericiti alaturi de familie

multumesc fetelor :Stefanna , Mihaser pentru urarile facute , va pup
noi suntem bine , sarbatoritul se joaca prin casa iar surioara lui doarme revenim un pic mai tarziu

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Diverse
Poze Nunta
Poze Botez Maria
Poze Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria72 spune:

Buna dimineata!
scuze ca dau buzna peste voi
Caut si eu pe cineva din Pitesti care are recomandari pentru o bona bunaam nevoie dupa data de 01.02.2009 cadn fetita mea va face 2 ani
mutumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

LA MULTI ANI !!! ghiocelelor si ghioceilor :
20 MARTIE - ANDREEA GIULIA
20 MARTIE - IOANA TIMEEA
20 MARTIE - MIHAI DAN
20 MARTIE - MARKUS ERIC
21 MARTIE - ANDREI
21 MARTIE - KEANE PETER
21 MARTIE - RYAN DANIEL

dany multumim de tort si sampanie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aalina2003 spune:

Andrei (danibv), la multi ani frumosi,sanatate din plin si mult noroc!!!
Ceva invitati? Tort? Real,nu doar virtual..:)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

La multi pt sarbatoritii nostrii dragi:20 MARTIE - ANDREEA GIULIA (LUIZAX)
20 MARTIE - IOANA TIMEEA (VAL 77)
20 MARTIE - MIHAI DAN (BATENTIAN DANA)
20 MARTIE - MARKUS ERIC (DIANA FORISCH)
21 MARTIE - ANDREI (DANY BV)
21 MARTIE - KEANE PETER (ALINA MIZZI)
21 MARTIE - RYAN DANIEL (ELLADRIEL)

Mergi la inceput