Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (92)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Teo m-ai facut sa plang! Asadar mami si nasico, sa va traiasca minunea Mihnea, sa fie sanatos si sa va bucurati de el. O sa se lege o prietenie tare frumoasa intre Mihnea si Andrei. Amandoua ati fost niste frumoase.
Ramonaiani la multi ani si tot ce iti doresti! Bine ai revenit acasa!

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 3 luni.
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

Buna dimineata
uram LA MULTI ANI
celor mari:RAMONAIANI
sot de GABITZ

celor mici:ELIANA de MIHASTROESCU-pt cele 4 lunici
pt cele 5 lunici
MARIA de TOMASA (imi este dor de tine )
MARIA IOANA de mami TZUC
MIRUNA IOANA de mami ANDREEA1002
EDUARD STEFANde mami BUMBITA
ROBERT de mami LAURICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Nana ma repet, eu un dulce si un dolofan, ca falcute are , despre papa nu stiu ce sa zic dar cred ca toti copii au perioade din astea Miru mai papa inca san si nu pot contabiliza cantitatile, dar a avut zile cand nu vroia cate 5-6 ore nimik


poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Betty si Miru se trezea intr-o perioada la 2 ore, dar de cand i-am bagat cereale seara +san a revenit la programul normal, poate nu se satura, zic si eu...sau or fi dintisorii

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

mai mai, ia sa vedeti voi ce baiat are mamaaaaaaaaaa


http://farm3.static.flickr.com/2221/2290346055_63516612d9_o.jpg



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Am incercat sa il diversific, in sensul ca i-am dat suculet de mar si 2-3 feluri de piure de mere, pe care le-a primit bucuros cand facea injectiile care ii crescusera si pofta de mancare, iar acum dupa ce le-am oprit, cand ii dau piure, suc, plange si se ineaca cu el, drept ptr care luam o pauza si o sa papam numai laptic. Poate inca nu e pregatit de altceva. Avem rabdare, nu ne grabim.

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 3 luni.
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Sabina

mai mai, ia sa vedeti voi ce baiat are mamaaaaaaaaaa


http://farm3.static.flickr.com/2221/2290346055_63516612d9_o.jpg



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.





Da, are un dulcic mami. Are asa o mutrita nevinovata...
Remarcat in fundal si o frumoasa Sofia galagia.
Ma repet: ai niste copii superbi! Sa iti traiasca si sa ii tina DD sanatosi ca sa va bucure pana la adanci batraneti!
Pupici.

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 3 luni.
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

sunt cu bb in brate, Nana, v-am vazut, nu te ingrijora, e o faza, lasa sa manance cat vrea, ca nu va pati nimica.

La multi ani Mariana!
trebuie sa plec de ;a comp, scuze.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by Sabina

mai mai, ia sa vedeti voi ce baiat are mamaaaaaaaaaa


http://farm3.static.flickr.com/2221/2290346055_63516612d9_o.jpg



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.






poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Vorbeati de hemangioame??? Si Tudor are pe frunte si la ceafa.Sincer nu ma deranjeaza pt ca am vazut multi bebelusi cu asa ceva si cunosc copilasi carora le-au disparut pana la un an maxim un an jumate.
Lasati copii in pace…asta sa fie singurul necaz!!
Prisi vorbesti serios? Cine e din zona? Si Tudor e pe jumatate moldovean pt ca eu sunt din Bucuresti si sotul din Iasi.
Roxana florile erau trandafiri mari roz si printre ei trandafiri micuti de culoare mai inchisa.Ideea e ca nu era patroana acolo pt ca sunt aproape sigura ca nu era pt mine…in afara de trandafiri nu recunosteam nimic din ce am spus eu….plus pretul. Am poze dar imi e si rusine sa arat cuiva SORCOVA.Si ce m-a suparat mai rau a fost ca eu am facut acolo si alte ornamente si buchete care au iesit cu mult bun gust. Asta e…la botezul fiului meu am schimbat furnizorul…tot eu m-am ocupat de comanda pt lumanare ca nasii erau de la Bucuresti.

Mergi la inceput