Strumfi de iulie-august 2007 (61)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Lavi, Timi, Ioana, mersi frumos, -u back.

Cu serv e ok daca nu-s bolnava, dar sapt. trecuta am lipsit din cauza de gripa. Uneori e ca o evadare ca ma obliga sa ma mai gandesc si la altceva decat la muci, febra si medicamente.

Bre, am admirat niste fete frumoase, ptiu sa nu le deochi, Miru si Smaranda, Sophie, Mada si Emily, Adelisse, Lorina si Karli junioara, ce ochi, ce priviri, ptiu, ptiu, ptiu.

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) siwww.flickr.com/photos/10611598@N04/sets/72157601053655009/" target="_blank">Victor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

quote:
Originally posted by Timi07

quote:
Originally posted by cafera


Exact asta vroiam sa spun....mi-ai luat-o inainte.




Ma bucur ca va plac.
Cum de nu esti la nanica ca in Ro e tare tarziu?

Timi, mama Mariei Sophie(05.08.2007)




Uitasem sa fac ceva si grija de mama ma framanta, apoi nu am avut somn.

Cum se mai simte Sophie? Sanatate multaaaaaaaaaaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Ola strumfime![hi]

am intrat sa va salutam.

am vrea sa va spunem ca suntem bine dar din pacate copii sunt bolnavi, cand unu, cand altul, ba cu una, ba cu alta de vreo luna de zile nu se mai fac bine!...

Andrei a facut bronsita si a recidivat de vineri, din fericire nu i-am dat antibiotic dar aproape l-am intarcat ( am fost acum 3 sapt internat cu Victor si de atunci mi s-a redus productia) asta e...

Sper sa ne ajute DD sa sa faca bine ca simt ca nu mai rezist psihic.Nu l-am avut pe Victor 2 ani bolnav cum i-am avut pe amandoi luna asta.

In rest, va pupacim si va dorim sanatate si numai bine la toti piticii si mamicile lor!

Ile , mami de Victor ( 22 dec 2005) si Andrei ( 25 iulie 2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Ilenutza, te inteleg perfect, si la noi la fel, de doua luni parca nu se mai termina.

Multa sanatate tie si copiilor,

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) siwww.flickr.com/photos/10611598@N04/sets/72157601053655009/" target="_blank">Victor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Doamneeeeeee, ce de bebei bolnavi. Sanatate la toti.


Hai, generatie de strumfei, capul sus ca vine primavara, gata cu boala.


Am o veste mareeeeeeeeeeee: avem un incisiv central stanga, iesit taman pe maxilarul inferior, ca la carte. Se cheama ca avem dintisor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex14 spune:

buna fetelor !!


sa va traiasca bb-lusii sa fie sanatosi si mincaciosi !!

sint prima data cu voi aici si vreau sa va spun ca si eu sint mamica de august 2007 , de un baietel .

salutari la toate si la bebelusi!!

http://www.flickr.com/photos/alex_14/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

quote:
Originally posted by alex14

buna fetelor !!


sa va traiasca bb-lusii sa fie sanatosi si mincaciosi !!

sint prima data cu voi aici si vreau sa va spun ca si eu sint mamica de august 2007 , de un baietel .

salutari la toate si la bebelusi!!

http://www.flickr.com/photos/alex_14/




Bine ai venit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

quote:
Originally posted by alex14

buna fetelor !!


sa va traiasca bb-lusii sa fie sanatosi si mincaciosi !!

sint prima data cu voi aici si vreau sa va spun ca si eu sint mamica de august 2007 , de un baietel .

salutari la toate si la bebelusi!!

http://www.flickr.com/photos/alex_14/




Am vazut pozele si e un frumos si jumatate! Pare mai maricel, asta probail pentru ca e un pui de voinic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Am intrat sa vad ce face Sophie si vad ca in vest e epidemie de enterocolita. Eu ma laudam ca ma scapat cu Adelise, acum nu stiu ce sa mai zic, mi-a vomitat de trei ori dimineata o dat in jet si de doua ori normal. Ea vomitand in mod normal chiar nu stiu inca ce sa zic. O urmaresc si alerg cu paharul cu apa dupa ea, fiind interesata de pahar de adult am noroc ca bea.

Anto sanatate multa Soniei si lui Victor.

Ilenutza si voua la fel sanatate lui Andrei si Victor.

Alex bine ai venit.

Va pup ca plec la soacra-mea.

Luna, mamica de www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3960" target="_blank">Adelise Cezara(11.08.2007) si www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3882" target="_blank">Cosmin (30.07.2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Alex14, bine ai venit, scrie-ne mai multe despre voi.

Luna, mersi, multa sanatate si voua, have fun la soacra.

Cafera, felicitari pt dintisor.



Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) siwww.flickr.com/photos/10611598@N04/sets/72157601053655009/" target="_blank">Victor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput