Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (91)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

sabina astept surpriza ,mai ales ca eu am fost tare cuminte azi ,am ascultat sfaturile ROXANEI si ale lui GABITZ,am lasat mopul la locul lui si am iesit cu Teuta la plimbarica ,am fost si la cumparaturi,ne-am si odihnit ,fetelor va multumesc pentru sfat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Piciulika beton reteta Guacamole iami, iami. Azi am prestat-o si a fost super-duper. Chiar ma intreb ce a fost cu mine...nu am mai gatit de nu mai tin minte (peste 2 ani si ceva), iar in ultimile 2 zile am facut si mancare cu pui si guacamole. Ma intreb ce s-o fi gandit al meu sot: Oare ce o fi cu ea?

unde este link-ul cu bucataria? Sa pun reteta. Eu am folosit mango...nu am incercat cu ananas

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Melania,Ana,Prisi sar'na pt. lamuriri Eu azi i-am dat pt. prima oara cereale lui Miru,am avut de gand sa i le pun in biberon si citisem pe aici ca pt. inceput pot sa pun 2 masuri de cereale si 4 de lapte plus apa necesara,dar se pare ca am inteles gresit...probabil era vorba de cereale fara lapte..Vreau sa va spun ca a papat putin si apoi a inceput sa bata cu mana stanga in sticla,tot lovea in ea,deci ne-a semnalat chiar ea ca ceva nu e in regula...ca sa vedeti ce fata are mama!

Gabriela ce coincidenta!Eu le-am ales fara sa ma sfatuiasca cineva,am zis 'hai sa incepem cu astea'...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Buna seara. Lucrez la 3 ferestre, acusica vin din urma cu cititul si scrisul.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G

Buna seara. Lucrez la 3 ferestre, acusica vin din urma cu cititul si scrisul.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze



te astept cu mare interes , o foto ceva si pentru noi?

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Of, ma concentrez greu. Sotul meu se uita la 4 luni 3 sapt si 2 zile si imi distrage atentia cand aud vorba in romana.

Betty, acum inteleg, mananca super bine Mario. Unde faci masajul?

Ana, felicitari pentru iepuras Vladutz.

Myral, am poze si o sa le vezi curand, dar acum nu ma mai simt in stare.

Erina, stiu ca trebuie sa folosesc aceleasi tehnici ca la coafor, insa iti dai seama ca nu am nici timp si nici indemanare.

Apeopos de par si de tunsoare, azi am avut o zi si mai nasoala. Nu ma obisnuiesc si pace. L-am coafat din nou si era si mai rau.

Rodica, sa stii ca ma gandeam la un nuantator. Insa unde ma duc, la ce coafor? Daca dau peste alt nebun cu culorile? Asta era salon de fitze.

Magda, am recunoscut ca imi vine bine culoarea, si cu tenul, si cu ochii intra-adevar. Dar nu imi place culoarea in sine, ca sa nu mai zic ca e total nepotrivita cu toata garderoba mea si cu fardurile.

Carpatina, ajunsei asa morcovie tocmai pentru ca stilistu' zice ca nu imi mai putea face suvite pe parul meu ars. Mai bine ca nu am zis nimik, ajungeam ca Betty sa raman fara par.

Isabeluta si Gabriela, sper sa ma pot obisnui.

Cecilia, bine ca ai scapat de socrela. Maine respiri adanc si gata.










Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

imediat. Am avuit un tzitzilos de baiat azi, acu doarme.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Nu promit ca vedeti ceva in seara asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Sabinaaaa, astept si io .


Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G

Buna seara. Lucrez la 3 ferestre, acusica vin din urma cu cititul si scrisul.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze


nu iti e teama ca te prinde curentul?

Mergi la inceput