Piticlontzi de iulie-august 2004 (247)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza...chiar si mie incepe sa-mi incolteasca un gand sa cumpar o masina de facut paine,dar sunt ferma pe pozitii:)))...in familie suntem 2:1 adik 2 fete care tin la silueta deci nu au voie "de" paine...iar barbatul casei isi poate cumpara ce paine vrea el
Leeloo iti tinem pumnii ca Stefan sa-si de-a drumul la vorbit repede
Vivia sa nu ne tii prea mult in suspans cu permanentul,sa pui repede poze!!!...mi-a placut mult caciula si cizmele celui mai sexi gradinar
Prietenul mandrei Emishor merge la gradi de cateva zile...mandra ma ruga aseara s-o duc si pe ea..ii explic,ca va merge din toamna...sta se gandeste si-mi zice"dar nu intelegi,ca pana la toamna uit sa mananc singura si sa ma duc la toaleta singura???"
pupicei

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

asaaa.. am apucat sa mananc si eu gustarea, un mar si o portocala. frate ce zi nebuna azi!
Mitzuu vaaaaiii multumesc de complimentul din vis... m-ai prins, manechiura nu o am facuta imi pare bine ca ati luat masinuta, in week end fa si un cozonacel sa vezi ce minune e
Daria da, saru mana, a trecut de mult buba.
Robi, ptr un harddisk atat de nou exista garantie, nu exista sa se strice atat de repede!! pupici si distractie placuta la plimbareli! tu esti ok?
sondaj: diseara tre sa ma duc la o petrecere neaparat costumata in ceva. ce ati alege: "anii '80" sau "tiganca" ? Emaaaaa, ma auzi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Roxi io zic tiganca

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Fetele, eu ma duc sa duc masina la service apoi la cumparaturi asa ca o sterg de la birou.... Va urez un weekend placut in care sa va bucurati de vremea frumoasa care se anunta!

Roxi - tiganca ca la anii '80 mai mult decit blugii "piramizi" nu-mi aduc aminte mare lucru...
Mitzule - asa-i ca-i buna piinea? Sa o folositi sanatosi!

Gabriela 26+ cu si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ok, deci am 1:1
sa detaliez:
anii '80 inseamna: pantofi cu toc gros, sosete scurte cu volanas, ciorapi normali, fusta scurta plisata, tricou cu buline. neaparat ruj roz turbat
tiganca:.... tiganca: doua fuste plisate, bluza mai transparenta si multe marjele, batic la cap si cercei mari rotunzi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Daria, sunt langa voi....doar va citesc...citesc ca s-au inmultit masinariile de facut paine aici in gasca...pai sa-mi iau si eu in cazul asta...ca vroiam demult.

Toata familia e bine acum...bb a fost cu laringita...i-am dat augumentin bis si nu mai e ragusit....Anmdreea a fost cea mai tare dintre noi, n-a avut febra decat 1 zi :)

Maine mergem si noi la nunta...tg.jiu....lasam cupiii si ne destrabalam....sunt in deruta ca nu stiu ce s-ar potrivi mai bine la anotimpul asta....un costumas cu putin sclipici sau rochie de oicazie(una in care am fost si nasa)....as inclina spre costumas totusi

Leeloo, sa fie cu noroc noul logoped....sa aveti spor!pupam burticuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rox, io votez cu anii`80
Pako, poi la cununia civila costumasul, la cina rochia :-) Ma bucur ca sunteti bine cu totii.
Deci distractie maxima tuturor pe wend!
Noi azi avem invitati la paste, maine smotru si restul de activitati de sambata, duminik teatru si plimbari :-)
Mey, m am programat la oftalmologie, pe 8 martie, abia astept sa mi zik doctorul k ma poate opera :-) Sunt f optimista :-) Vreau si io sa vad cu ambii ochi ,ai bine, cred ca voi ma intelegeti. Si cu ocazia asta imi schimb si ochelarii, imi iau altii mai sexi-pexi :-)




Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Roxana....anii '80, super, merge si fusta scurta mulata, conica....daca te imbraci in tiganca sa nu uiti cartile de ghioc :)
Daria operatia o faci in orasul tau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Da Pako, avem un cabinet super dotat, vine un doc de la Budapesta din 2 in 2 saptamani, costa cam 200Euro / uoki :-)



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

Roxa,aici is.Da de culori nu zici nimic.Mey...80-u era mai cuminte...aia ce zici tu e e scolarita sexi.Da cred ca te prinde fain.Nici tiganca nu-i de lepadat....totusi..ptr. prima varianta.Da neaparat coada de cal sus ,daca-ti permite parul,daca nu diadema ceva.Nu doua codite...ca-i prea copilaresc la tinuta asta.
Pako,costumas...eu am ceva cu rochiile de ocazie.Eu una...in costumas m-as duce...e si anotimpul rece acum.
Roxa,ca-m uitat,eu pun ceapa tasiata solzi de peste cruda la inceput.Asa scrie in reteta mea din cartea masinii.Da nu se topeste,se inmoaie .e buna tare.




Mergi la inceput