Ce parfumuri va plac (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

quote:
Originally posted by camelia_daniela

Hello dragelor!

Mai imi plac mult de tot Euphoria - CK si eclat d'arpage. Acestea sunt pe lista de cumparaturi!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit




Poti, sa-mi spui te rog cum e Lanvin-Eclat D'Arpege? Nu am unde sa-l testez si sunt curioasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Pentru ca n-am primit niciun raspuns de la voi si pentru ca ieri am avut drum pe linga o parfumerie,am intrat si am cerut sa probez "Diamonds" direct pe pielea mea si vreau sa va spun ca sunt tare multzumita de el!Imi place si cum miroase si persista intr-adevar!(eu am avut o "problema" cu parfumurile de la Armani,ca pe pielea mea nu persistau!Asta in era in care eram fumatoare)

Astept si impresiile voastre despre acest parfum!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

quote:
Originally posted by andacos

Pentru ca n-am primit niciun raspuns de la voi si pentru ca ieri am avut drum pe linga o parfumerie,am intrat si am cerut sa probez "Diamonds" direct pe pielea mea si vreau sa va spun ca sunt tare multzumita de el!Imi place si cum miroase si persista intr-adevar!(eu am avut o "problema" cu parfumurile de la Armani,ca pe pielea mea nu persistau!Asta in era in care eram fumatoare)

Astept si impresiile voastre despre acest parfum!

Dana



dana, eu nu-mi aduc aminte sa fi vazut parfumul asta in Romania... dar poate nu este la mine in oras. Oricum m-ai facut curioasa, asa ca, saptamana viitoare cand voi fi cateva zile in strainatate, sigur o sa ma uit dupa el.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Imi cer scuze ca s-a latzit pagina dar nu mai am timp acum sa corectez!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

quote:
Originally posted by andacos

Merge forumul ca melcul!!!

Acesta este parfumul:
http://www.giorgioarmanibeauty.co.uk/_en/_gb/catalog/product.aspx?prdcode=A196&CatCode=AXE_FRAGRANCES%5EF1_ARMANI_DIAMONDS&

Dana




Nu am auzit de acest parfum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Am fost la parfumerie si am descoperit urmatoarele fragrante: Miss Dior, Nocturnes-de la Caron, Youth Dew-de la Estée Lauder si ceva de la Paolo Gigli (nu mai stiu care a fost). Despre ele doar cateva cuvinte: rafinate, seducatoare, adevarate parfumuri de clasa. Flacoanele de la P. Gigli sunt facute dintr-o sticla speciala decorata cu aur de 24 de carate. Uitati-va www.gprofumi.it/parfum.asp" target="_blank">aici; e in italiana.



Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea!
Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea!
Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puppe spune:

Danamiha, ti-am ramas datoare cu 2 raspunsuri.
Primul: cadoul-surpriza de la prietena mea a fost un neglije rosu cu alb, parfumat din abundenta cu Organza- Givenchy. Asta pentru ca i-am zis ca nu suport mirosul...L-am pus la spalat urgent, dar tot mi se pare ca mai simt mirosul. Culmea e insa ca acum chiar imi place !! Am innebunit, e clar...
Al doilea raspuns, despre Cerutti Image. Eu l-am avut cand eram gravida si toate miroseau anapoda pe pielea mea captusita de hormoni. La vremea respectiva, nu m-a dat pe spate. Nu era dulce,nu era nici fresh, ci parca avea note lemnoase, era deosebit, dar nu genul meu. Oricum, mi s-a parut destul de puternic si persistent. Foarte departe de genul gurmand, care-ti plac tie. Dar, repet, asa il simteam pe pielea mea, pe care nimic nu mirosea bine atunci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

quote:
Originally posted by puppe

Danamiha, ti-am ramas datoare cu 2 raspunsuri.
Primul: cadoul-surpriza de la prietena mea a fost un neglije rosu cu alb, parfumat din abundenta cu Organza- Givenchy. Asta pentru ca i-am zis ca nu suport mirosul...L-am pus la spalat urgent, dar tot mi se pare ca mai simt mirosul. Culmea e insa ca acum chiar imi place !! Am innebunit, e clar...
Al doilea raspuns, despre Cerutti Image. Eu l-am avut cand eram gravida si toate miroseau anapoda pe pielea mea captusita de hormoni. La vremea respectiva, nu m-a dat pe spate. Nu era dulce,nu era nici fresh, ci parca avea note lemnoase, era deosebit, dar nu genul meu. Oricum, mi s-a parut destul de puternic si persistent. Foarte departe de genul gurmand, care-ti plac tie. Dar, repet, asa il simteam pe pielea mea, pe care nimic nu mirosea bine atunci.

http://community.webshots.com/album/562454738QJIwNs?vhost=community&start=36



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Noutati: www.osmoz.com/encyclo/marques/parfums_fiche.asp?ID=268&CATEGORIE=PARFUM&LANGUE=en" target="_blank">Clinique-Aromatics Elixir:la inceput innecacios, dupa aceea placut; www.osmoz.com/encyclo/marques/parfums_fiche.asp?ID=316&CATEGORIE=PARFUM&LANGUE=en" target="_blank">Estée Lauder-Youth Dew:Excitant!



Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea!
Cadoul potrivit pentru un barbat? Apreciaza-i masculinitatea!
Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!

Mergi la inceput