Shoppaholicele Redouto-masochiste (81)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

Alexia, ce culoare ai luat puloverele alea de care esti ff multumita.Am inteles ca roz cu bleo sunt ok,ala maro e cam naspa, eu am luat roz cu portocaliu si am emotii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by chris25ss

as vrea si eu adresa de e-mail a acestei Sabine, va rog...



Sabine nu mai accepta mailuri private. Scrie aici:
http://www.laredoute.fr/Contact_us/ContactUs.aspx?etap=4&category=3&subCategory=1

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorreddana spune:

ultima oara cand i-am scris eu Sabinei am luat-o de la inceput cum ca stiu ca nu trebuie sa ii scriu ei dar ca am nevoie de un raspuns urgent si ca stiu ca ea este cea mai in masura sa imi spuna... bla-bla-uri din astea...

Si ea mi-a spus ca ea se ocupa de problemele alea mai grave, in special de curiere (scrisori), cec-uri si alte alea... Pe de alta parte, daca ii demonstrezi ca ai scris la servicii clienti si ei nu ti-au raspuns de ... 2 sapt de ex, ii trimiti copiile mail-urilor si ii spui ca na, trebuie sa o deranjezi si pe ea daca ceilalti nu raspund...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Scrieti pe site. Nu-i mai scrieti personal. Si eu tot pe site scriu, pt ca efeciv imi e rusine , daca fata a zis ca nu mai accepta mailuri....

Matei(15 decembrie 2003) si Mara (30 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Fetelor, si mie mi s-a intamplat sa nu-mi raspunda dupa cateva zile, dar am intrebat iar PE SITE!!! Hai sa n-o stresam cu mesajele ca sa nu se intoarca totul impotriva noastra

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns socrate spune:

Pentru cine a intrebat de localizarea oficiilor postale, se gaseste pe pagina postei romane. http://www.posta-romana.ro/index.jsp?page=lista_oficii&c=offices aici apesi pe Bucuresti si sunt toate oficiile cu tot cu numar de telefon. Mie nu mi-au dat info pe tel. ca cica sa fac un drum, ca dna respectiva tb sa se duca in cealalta incapere si nu are timp. Era de o sinceritate debordanta nu m-am putut supara pe ea. Asa ca imi fac maine un drum. Simt coletul de pe 28 in aer. Sper ca intuitia sa nu ma insele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Si eu tot pe site le-am scris pentru comanda din 11 ian, nici n-as putea altfel dupa ce am citit ca fetele sunt platite la numarul de probleme rezolvate. Am primit raspuns cu intarziere dar asta e, acum ce rost are sa ma grabesc mai ales ca nu e singurul colet, astept vreo 15. Greu e pana primesti primul raspuns apoi dai reply ca doar e vorba de aceeasi problema.

http://andrei.seek-on.com/ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns assa spune:

Bun , si daca le scrii doar pe site unde se poate vedea daca iti raspunde sau nu? Help ca nu ma descurc, sunt !
Mai are cineva comanda din 19.01 nesosita?

Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

15 ? Tu vorbesti serios?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by assa

Bun , si daca le scrii doar pe site unde se poate vedea daca iti raspunde sau nu? Help ca nu ma descurc, sunt !
Mai are cineva comanda din 19.01 nesosita?

Merci



raspunsul e trimis pe mailul tau.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput