Shoppaholicele Redouto-masochiste

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

quote:
Originally posted by nushulica

quote:
Originally posted by ane2200

Am primit in sfarsit un raspuns de la ei cu privire la incurcatura cu mantourile:

Vous signalez avoir reçu un manteau noir au lieu d'un rouge.

Je regrette la situation.

Je vous invite à nous le retourner par la poste accompagné de vos instructions.


Cordialement.
Stéphanie,
Relation Client du site www.laredoute.fr

Nici nu stiu ce sa fac. Voua vi s-a mai intamplat? Ce varianta ati ales?

MI-as dori mantoul ala rosu, dar acum e la 85 eur, fata de 56 cat era cand l-am comandat eu. Plus cheltuielie de retur pt mantoul negru........

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia



ane eu una nu te sfatuiesc, returul tu il platesti ma refer la transport si pe urma numai Dzeu stie cand vor primi ei mantoul si cand iti vor trimite altul...ca sa nu mai zic ca mai e si posibilitatea sa nu-l primeasca sau sa nu-ti raspunda niciodata la ce harababura e la ei acolo

daca nu iti place deloc mantoul cauta sa-l vinzi si gata...iesi mai bine asa si oricum esti mai sigura

edit: acu vad ca a mai aparut una: stephanie

------------------------------------------------





Si mie mi-e cam teama sa-l trimit inapoi asteptand fie banii fie mantoul rosu in schimb. Asa ca, il adaugati la mica publicitate?

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Nu au voie sa faca asa ceva si tu cu confirmarea comenzii poti merge la banca sa ceri banii inapoi! Am comnadat la un pret, nu au voie sa ia de 2 ori mai mult! Pur si simplu e ilegal!

Vaaaaaaaaai mi-e si frica sa ma gandesc ce urmeaza...

Matei(15 decembrie 2003) si Mara (30 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Pai va dati seama la produsele cumparate cu reducere de 90%? Maine dimineata primul drum il fac la banca, sa verific soldul.



Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

ioana fugi si fa repede chargeback...nu mai sta asta e magarie curata

deja mi-e frica si mie prea tac ei ca mutii in papusoi

hmmm...nu-mi miroase a bine deloc

------------------------------------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Astept sa se faca luni, sa mearga sotul la banca.

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by ioana_77

Astept sa se faca luni, sa mearga sotul la banca.

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan




la ce banca ai cardul?

------------------------------------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Nu-s cine stie ce sume, dar astept sa vad exact ce scrie pe extras,ca nu-mi apare pe internet banking. Sotul spune ca azi au facut tranzactia, de nu apare. Va tin la curent luni.

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

bancpost

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

eu pr 29.01 am pus 2 comenzi...una de 132 euro dupa reducere si una 22 de euro....daca-mi iau banii intregi ar fi vreo 250 euro/....da macar sa vina comenile ca aveam atatea lucruri faine pt pitica mea....as muri de ciuda sa numai vina...............

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 12


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.youngnutrition.net/member/tickers/76195/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Comenzile mele din 29 erau asa: una cu preturi reduse, adik gen redus cu x% si una cu prix rondes: 1, 2, 3, 4 eur. Dupa calculele mele au bagat la pret intreg prima. de la 23 eur s-a dus la vreo 70 si ceva. de-aia zic ca nu-i mare scofala, dar nu-i frumos. Rusinica

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput