Shoppaholicele Redouto-masochiste

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by Lorreddana

Fetelor, daca eu port 39-40, www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4197674&SizeCode=00039&Quantity=1&PersText=&ItemId=5&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">balerinii astia ce masura sa ii iau? Cei din lac sunt rigizi tare? Sau sunt comozi...


40. Eu port 38,5 si mi-am luat 39. Imi sunt ficsi, insa ma simt bine in ei (cat am umblat prin casa). Nu stiu cum sunt cei lacuiti. Eu am luat paietatii.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lory_mika spune:

buna fetelor..am dat azi din nou comanda ..dar nici eu nu am primit mail de confirmare a comenzii ..e ciudat ca pana acum nu mi s-a mai intamplat niciodata...
Astept comenzile din 24.01,25.01,7.02 si 9.02.. sper sa nu fie probleme...
Oricum plec din Bucuresti luni si sper ca pana lunea viitoare cand ma intorc sa ajunga macar coletele din 24 si 25 ...
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

aissa, vesti bune?!



Matei(15 decembrie 2003) si Mara (30 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

In afara de faptul ca am reusit sa ajung acasa, nu am alte vesti (o ninge frumos dar se circula groznic si am patinat de am zapacit, am condus asa de incordata de ma doare spatele).
Aseara am scris, cum va spuneam (parca am spus, nu?), pe adresa Sabinei si a Cristinei pt ca la intrebarea pusa din nou pe site luni nu mai raspunsese nimeni. Am gasit mesaj de la Sabine care imi propunea un voucher in schimbul coletului din 9, ii raspund ok, desi mi-a scris sa nu ii raspund la mail bla bla... Urmatorul mesaj (le primisem pe ambele azi dar le-am citit pe rand) era tot de la ea dar ca raspuns la mesajul pus pe site in 11.02 din care nu stiu de ce ea a priceput ca am primit coletul!!! asa ca i-am scris inca un mesaj in care ii subliniez ca nu am primit nimic!
ooooof!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Am primit in sfarsit un raspuns de la ei cu privire la incurcatura cu mantourile:

Vous signalez avoir reçu un manteau noir au lieu d'un rouge.

Je regrette la situation.

Je vous invite à nous le retourner par la poste accompagné de vos instructions.


Cordialement.
Stéphanie,
Relation Client du site www.laredoute.fr

Nici nu stiu ce sa fac. Voua vi s-a mai intamplat? Ce varianta ati ales?

MI-as dori mantoul ala rosu, dar acum e la 85 eur, fata de 56 cat era cand l-am comandat eu. Plus cheltuielie de retur pt mantoul negru........

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by ane2200

Am primit in sfarsit un raspuns de la ei cu privire la incurcatura cu mantourile:

Vous signalez avoir reçu un manteau noir au lieu d'un rouge.

Je regrette la situation.

Je vous invite à nous le retourner par la poste accompagné de vos instructions.


Cordialement.
Stéphanie,
Relation Client du site www.laredoute.fr

Nici nu stiu ce sa fac. Voua vi s-a mai intamplat? Ce varianta ati ales?

MI-as dori mantoul ala rosu, dar acum e la 85 eur, fata de 56 cat era cand l-am comandat eu. Plus cheltuielie de retur pt mantoul negru........

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia



ane eu una nu te sfatuiesc, returul tu il platesti ma refer la transport si pe urma numai Dzeu stie cand vor primi ei mantoul si cand iti vor trimite altul...ca sa nu mai zic ca mai e si posibilitatea sa nu-l primeasca sau sa nu-ti raspunda niciodata la ce harababura e la ei acolo

daca nu iti place deloc mantoul cauta sa-l vinzi si gata...iesi mai bine asa si oricum esti mai sigura

edit: acu vad ca a mai aparut una: stephanie

------------------------------------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Poate intra Jasmine sa povesteasca despre coletul Osaka, cum Lr nu a dat nici un semn ca l-ar fi primit si nici nu au despagubit-o pt trimiterea lui in Franta.

nushu te-a sfatuit foarte bine.



Matei(15 decembrie 2003) si Mara (30 august 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Azi am primit aviz pentru comanda din 27( e colet desi nu are decit 4 produse), dar pina luni nu merg la posta (miine cred ca e inchis). In schimb am una din 24 care nu a venit( banui ca e scrisoare, dar nu stiu sigur).
Anne si eu zic ca e mai bine sa incerci sa-l vinzi, ca altfel te trezesti fara nici un mantou...

Cristina

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Sa va povestesc aventurile mele cu LR
AM 2 comenzi din 29 si una din 30. Azi verific pe internet soldul la card. Surpriza, am datorii la banca (de gasca banca asta, ca au platit ei) de 2,4 mil. Iau la puricat extrasul si constat ca LR a tras intai banii pt comanda din 30, fac repejor calculele si constat ca datoria la banca e datorata faptului s-au luat banii pt una din comenzile din 29 cu preturi intregi.(abia azi au luat banii) pai, normal, perioada de reduceri s-a terminat, de ce sa nu se magareasca domnii? Am mail de confirmare a comenzilor, astept sa primesc produsele, asa cum le-au taxat, dupa care fac scandal.

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput