MONTIGNAC: ce am mancat azi (95)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

quote:
Mai fetele Monti voi cand aveti stari proaste cum scapati de ele fara dulciuri??

Eu i-mi bat copiii!

MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

quote:
Originally posted by sanse

quote:
Mai fetele Monti voi cand aveti stari proaste cum scapati de ele fara dulciuri??

Eu i-mi bat copiii!

MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE



Mai nu ma tenta cu de astea ca la cate imi face ar si merita-o.


Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

mai ce scrieti , nu gluma .....

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pucku spune:

salutica

tot la 76 si tot cu durerea de colon asa ca mai pasez monti- trebuie sa mananc mai nefibros un timp , nu-mi prea tzine si cu monti si am si o foame continua si cum nu mai pot atenta la fructe cu seminte- afine, capsuni......seara as manca 5 porti......nu toate odata, asa in reprize pe ore......

uffff

salutare noilor fete si sper ca de saptamana viitoare sa revin pe baricade

Corina , Stephanie + duggy Totolino prostolino

"Important nu este ceea ce ti se intampla, ci felul in care reactionezi""

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

pucku sanatate multa iti doresc

va astept la raport maine dimineata voi modifica ... cine nu a raportat pana maine dimineata atunci saptamana viitoare

eu raportez azi 77.80, adica -600 gr ..... f putin , da e bine , eu sunt multumita de ritmul cu care merg , incet dar sigur

meniul meu de ieri :
finn crisp cu lapte
portocala, para , mar
ciorba cu iaurt
ciorba putina plus carnat cu rosie cascaval (si mi-a fost un rauuuuu de zile mare de la carnat .. nu mai pun gura )

ele eu cand am stari proaste mananc dulce si basta .... exista atatea cioco 60 ... 70 ... 80 %%% incat am de unde alege
eu in zilele alea mananc numai dulce , e ca si cum as manca mancare la calorii

slaba activitate pe aici fetelor .... ce faceti??? mancare ???? f bine da sa fie monti da ?????

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


ieri am facut-o lata. n-am avut timp sa pap mai nimic ziua, iar seara eram invitati la restaurant, unde... pui prajit si cartofi copti/prajiti in crusta... aurii dar am stins cu 2 pahare de vin demisec

si totusi, raportez minus. acum am 61.2!

citesc dar nu apuc sa zic nimic suntem tare busy zilele astea...

meniul de azi:
md: finn crisp, cafea
p: ciorba de fasole boabe, facuta cu carne afumata de porc da' pe asta n-o pap (ciorba asta e monti??)
c: salata mix: rosii, castraveti, telemea, iaurt degresat, pui fiert (sare, piper, busuioc si suc de lamaie)




Marc 1+ si Ianis 3+


Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

dianarus este monti ciorba ta de fasole boabe cu carne afumata

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acusor spune:

Eu nu raportez nimic . Ieri aveam cu 200 g mai putin, dar azi tot ca in tabel.
Cred ca iau o pauza de cantar, ca ma tot urc zilnic pe el si ma stresez ca nu se mai misca deloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coolutz spune:

salutare

am sa va rog sa ma treceti si pe mine in listuta...macar asa o sa am o motivatie in plus sa nu calc prea des pe langa

H: 1.69
Data I: 15/01/2008
GI: 66
IMC: 23.15
GT: 57
IMC: 20
GA: 62.4


,
andrea si andrei(6april2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisaa07 spune:

salutare,
gata am terminat de citit dieta lui montignac si vreau sa aprofundez cu voi, ca am vazut ca sunteti experte - imi place mult ca va sustineti!
daca ma puteti baga si pe mine aicea la voi, va dau si detaliile mele:
- inaltime 1.66cm, greutate initiala 82 kg, greutatea tinta : 65kg
rezultat spre care tind -17kg;
am tinut saptamana trecuta un fel de disociat: - doar carne lapte si branza
saptamana asta sunt la legume si fructe, dar ca sa fiu sincera am mai gustat si un pic de smantana la niste ciuperci!
iar de maine va raportez tot, promit

va multumesc si mai vorbim

Mergi la inceput