Poznasi smecherasi de mai-iunie 2004 - 90

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monet spune:

diana, uite-aici sper ca sint informatiile ce le citesc in ziar: www.atlasshippingltd.com
zice ca cu avionul de la ny pina la bucuresti ii $1.55 per lb si ajunge in 7 zile lucratoare. pina "in provincie" costa $2.05 per lb.
zice cu vaporu' de la ny pina la bucuresti (merg pe dunare?) este $0.95 per lb si ajunge in 4 la 5 saptamini. cu vaporu' zice ca "in provincie" costa $1.15 per lb.
sa-mi spui daca te pot ajuta.

sint acasa! fetele-s racite, da' le tratam si ne descurcam.

va pup!

mona, lia (24.04.2004) si maya (28.10.2005)

"Lia si Maya, mari"

www.seansimon.com/Images/2007/Images2007.html" target="_blank">"Iubitele mele"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60893" target="_blank">ASA S-A NASCUT MAYA www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">ASA S-A NASCUT LIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Mona, merci fain, ii gasisem si eu pe astia pe forumul cu loteria vizelor. Se mai adauga inca vreo 15 dol pe colet ptr asigurare, carburant si nu mai stiu ce... Plus ca mi-e frica sa nu ma vamuiasca... Dar ramane ca solutie de rezerva, am cautat innebunita dupa o jucarie si am reusit cand imi pierdusem orice speranta si ma gandeam serios sa apelez la tine, am gasit chiar la noi si bine mai ieftin. Sper sa mai fie pana imi intra banii la mijlocul lunii, ca daca nu tot la tine ajung!

Mda, mai sunt mame dili trili ca mine care deja se gandesc la cadourile de pasti si de ziua puilor (mai ales ca eu am 2 odata de sarbatorit si cadorisit...)? Tot ma gandesc ca vine Pastele la sfarsitul lui aprilie si de obicei magazinele arata ca dupa tatari vreo luna, adica fix cand imi trebuie ptr copii...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Bunaaa!
Diana,stai linistita, nu esti deloc dili, ci mai prevazatoare! eu o sa ii cumpar probabil in aprilie de la BabyExpo-desi , daca ma gandesc bine, s-ar putea sa nu am rabdare sa nu ii dau decat peste o luna .Pe cat este Pastele?
Ce jucarie ai ochit? Thomasi ceva ?
Nicoleta, ai mai rezolvat ceva cu manichiura domnisoarei Bia,vreo solutie poate de la gradinita?


Camelia, Sebastian si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Cami, pe 27 aprilie (sau 28???) e Pastele. Nu e Thomas e Lego . Desi exista si la Lego seturi cu Thomasi, stiai? Tare ma manaca sa-i iau si asa ceva poate cu alta ocazie, mai prind o reducere ceva...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irinusha spune:


Irinel Dulcinel, la multi ani!!!!

Tot ce-ti doresti ... mai ales multa sanatate ptr. toata familia si urmatoarea "minune" cat se poate de repede!!!
Ramai cum esti, mamica buna! Petrecere faina!!!!
Pupici!!!!

Mamica de Cristian (3 Mai 2004) & Amélie (26 Iunie 2007)

* * *
La omu' sarac nici "floricelele" nu trag ...
Sa-i ajutam sa se faca sanatosi:
Stefanel / Andrei/ Sonia / Darius / Teo / Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

LA MULTI ANI ! IRINEL S fii iubita si fericita. sanatate si bb mic in burtica.

Cami Uite ca la gardi n-am intrebat. O sa intreb educatoarea.

Nicoleta si Bia Ciocarlia Sarbatoarea recoltei
Delta + Mare Toamna 2005www.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani Irinel iubita! Multi pupici lui Danut si tinem pumnii ptr o burtica cu ochisori noua si sanatoasa!

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

La multi ani Irinel!

Fetelor sunt asa fericita am venit de la echo la Iosup.
Hematonul meu NU mai este.
Bebe este perfect are tot ce i trebuie 6,21 cm si 69 gr :)), trebuia sa am 12 sapt si 2 zile si dupa masuratori are deja 13 sapt ( sper macar bebelica nr 2 sa pape :))

Si verdictul a fost ca e fetitza

Tzopai prin birou si sunt fericita ca totul este bine cu bb, dau de baut

Irinel cu asa vesti o sa tin minte de acum ziua ta



Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Laureta Felicitari. Sarcina usoara incontinuare. Si bblina sa fie mancacioasa. V-ati gandit la nune?

Nicoleta si Bia Ciocarlia Sarbatoarea recoltei
Delta + Mare Toamna 2005www.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La multi ani cu sanatate, Irinel!

Laureta, ma bucur mult pentru voi, felicitari pentru fetitza!



Mergi la inceput