Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (80)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Buna dimineata,

Noi iar am avut o noapte de cosmar, nu stiu ce se intampla dar de \cateva zile se trezeste noaptea tare des, ...............revin, s-a plictisit si maraie..... e singur in patut, povestea cu ursuletii de la carusel si cu manutele...

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

cecilia - pupam o mamica obosita. dar se trezeste de foame?sau altceva il deranjeaza?

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Neata si de la noi!
Am citit si eu de zor si inca mai am de citit ... Am vazut multi copii frumosi, deja e peste puterile mele sa-i enumar pe toti.
La multe lunite sarbatoritilor de azi si de zilele trecute! La multi ani pentru ieri Alexandra de Rox. La multi ani mamicilor care si-au serbat ziua de nastere
Luy, multumim de urarile de ziua noastra. De abia asteptam sa vad ce-ti mai scoti. Sunt delicioase urarile tale. de la papanasul hip-hopper sef.

Nana va pup si aici si sa stiti ca va aflati in gandurile noastre in fiecare zi.

Noi ne laudam ca mai nou numai in fundulet am sta daca ar fi dupa noi. Dovada www.flickr.com/photos/9465085@N07/2256615881/" target="_blank">aici

Cred ca o sa incerc sa ajungem si noi maine, macar pentru o scurta perioada de timp



Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

www.flickr.com/photos/9465085@N07/sets/72157603778104053/" target="_blank">Mutrite de Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

salutare gasca!
iarasi am lipsit...acelasi motiv, fara laptop!
nu stiu daca v-am zis dar m-am hotarat la o bona...inecepe pe 18 feb.. sa vedem cum o fi!
La multi ani sarbatoritilor de azi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Roxana- sa -ti traiasca fetita, sa fie sanatoasa si fericita si sa aiba parte numai de lucruri bune!
Prisi- noi doua am naascut in aceeasi zi?wow


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

RAMONAIANI bun venit in Romania
MAD am vazut Robertel ,cum sta el in fundulet,dar vad ca deja are mingiuta ,asa ca asteaptate sa-l vezi plecand dupa ea
MARTA te asteptam cu vesti bune de la medic .
GEMA nu a mai postat nimic ,stiti ceva de ea ,de tatal ei ?oare l-a operat?
CECILIA O mamica nedormita ,si in baiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

maria multumim. hihihi, suntem baieti mari. Ce mai face teuta? Tot supi de dor de mihnea? si noi fetita cu bentita.

Marta sanatate mirunii si speram sa veniti cu vesti bune la dr azi

Acum imi apare la sa ne cunoastem poza lui darius de rodica... asa ca mi-am mai adus aminte de diverse ce am citit . I-am vazut pe tudor si pe darius facand baita cu mami, respectiv tati.
Edit: ca l-am vazut si pe stefan cu Sim. Si eu de abia astept sa mai creasca un pic si sa stea bine in fundulet ca sa ii fac baita in cada.

Rita o pentru niste oameni deosebiti cum sunteti voi.









Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

www.flickr.com/photos/9465085@N07/sets/72157603778104053/" target="_blank">Mutrite de Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Gabitz78, Maria
Nu se trezeste de foame, cel putin asa cred, cand ii e foame de regula isi baga degetele in gurita,dar el se trezeste si se joaca, povesteste, face gimnastica,ridica picioarele pana se dezveleste, baga paturica sub picioare si foarte fericit rade sau gangureste, de mancat ii dau max de 2 ori pe la 2.30 si la 6.Dac ma ridic sa vad ce face si ma vede rade in hohote si atunci chiar nu mai doarme, asa ca prefer sa nu-l iau in seama si adoarme singur,dar eu clar nu dorm, mai ales dupa patania de sambata seara cand nu mai putea respira in somn( vis), mai mai sa se inece...va dati seama.
POartea urata este ca face asa de vreo 3 zile, iar la mine s-a adunat oboseala, dar imi revin eu.....promit sa fiu gigea maine.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Vad ca a iesit soarele, poate azi nu mai bate vantul, sa pot iesi si eu cu baiatul mai tarziu afara.Am iesit ieri putin, pana la masina si aseara ma usturau buzele, bineinteles ca dimineata deja aveam un inceput de herpes pe buza(asa patesc de la vant, iar de cand am nascut sunt chiar sesibila la chestiile astea, am mai patit-o si sapt trecuta)

Eu s-ar putea sa nu mai intru, trebuie sa vina( sa vedem daca si vin) sa-mi puna net-ul si telef cei de la RCS sau RDS.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

MAD multumim de intrebare ,fetita cu bentita e bine ,doar ca o chinuie dintisorii cred ,roade tot ,ii curg balute si mai si maraie .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=108206&whichpage=20

ia citi voi aicisa ce face Mirela noastra.....(mirella 76)



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput