Bijuterii cadouri - o recomandare speciala

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Multumesc pentru link; am vazut dar este prea elegant pentru mine; as vrea ceva mai simplu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Am inteles! Atunci stai cu ochii pe noutati si sigur vei gasi ceva pe gustul tau!

Oana, nazdravanul Andrei (18.02.2005) si Cristina (8.02.2007)

Comorile mele

Va astept la www.bijuterii-cadouri.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

As vrea sa va rog sa-mi raspundeti la o intrebare:
- cand intentionati sa cumparati dintr-un magazin online preferati varianta cumpararii fara a crea un cont de utilizator pe acel site, si respectiv, in cazul in care reveniti trebuie sa introduceti datele inca o data pentru a finaliza comanda, sau preferati site-urile unde puteti crea un cont de utilizator si sa aveti istoricul si toate datele necesare unei noi comenzi? Sau, o a treia optiune, un magazin care sa va ofere ambele posibilitati?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Oana, nazdravanul Andrei (18.02.2005) si Cristina (8.02.2007)

Comorile mele

Va astept la www.bijuterii-cadouri.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Amaya, mai intai de toate multumesc, asta pentru ca tocmai ce-am incheiat cu succes comanda :D
Apoi, ca sa-ti raspund la intrebare, eu sunt genul care nu-si stie nici numarul de telefon, ce sa mai am pretentie sa retin nume de utilizator si parole... Si pentru ca pe magazinul tau nu e deloc complicat sa te inregistrezi, mi-ar fi simplu sa imi fac de fiecare data cont. Dar, evident, eu sunt o tolomaca si imi asum asta! :))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Karula, cu placere si iti multumesc la randul meu pentru increderea acordata.
Din raspunsul tau inteleg ca pentru tine ar fi cel mai ok a treia varianta cu ambele optiuni,nu?

Oana, nazdravanul Andrei (18.02.2005) si Cristina (8.02.2007)

Comorile mele

Va astept la www.bijuterii-cadouri.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Din punctul meu de vedere, ori prima, ori a treia varianta e OK.
Spor la treaba si vanzare buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Felicitari pentru afacere si mult succes!!!
Nici mie nu-mi place varianta cu crearea unui cont de utilizator.
Mi se pare mai complicata,zic eu.




Alba,mami de
Darian Valeriu *17.09.1999
https://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Darian
&
Cassian Teodor *04.06.2005
https://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lauraa spune:

WOw, sunt absolut minunate bijuteriile !!! Chiar ca nu vezi in fiecare zi asa ceva! Super! Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Felicitari pt idee!

Mie mi-ar placea sa introduc numele si parola si sa am acolo toate info perosnale si istoricul comenzilor, etc.

O sugestie: nu sunt scrise dimensiunile, lungimea colierului de ex (circumferinta), mi-ar placea sa stiu daca e la baza gatului, daca e mai lungut, la fel si la bratari, nu e scris diametru..nu stiu daca merg sau nu pentru o persoana mai grasuta care are incheietura mainii mai groasa.

In asteptarea comenzilor din 22.01...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Alba, multumesc pentru urari si pentru raspuns!

Laura, multumesc! Am incercat sa aduc la un loc produse cat mai originale si, pe cat posibil, unice!

Claujro, multumesc! Asa este, nu sunt trecute dimensiunile produselor. Voi incerca sa remediaz acest lucru cat mai curand posibil!

In legatura cu sfarsitul mesajului tau, "In asteptarea comenzilor din 22.01...", te rog mult specifica faptul ca nu se refera la comenzi din magazinul meu fiindca nu vreau sa creada cineva ca dureaza mai mult de 2 saptamani sa-mi onorez comenzile.



Oana, nazdravanul Andrei (18.02.2005) si Cristina (8.02.2007)

Comorile mele

Va astept la www.bijuterii-cadouri.ro

Mergi la inceput