Nou stil de viatza (176)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Buna dimineata! Desi nu ar trebui sa ma mai mire, totusi nu ma pot stapani: iar ati scris 10 pagini intr-o zi!!!!
Da' io's perseverenta si am sa le citesc pe toate! Imi iau o , si incep!
Incep prin a felicita fetele care au slabit, si sa le urez spor la slabit in continuare la toate!

Criscosty, imi pare tare rau ca Dany nu se simte bine! Sper sa nu fie ceva grav! Multa santate!
Hopes, si noi suntem in pom cu gradinita lui Andrei. mai rau e ca el va trebui sa faca undeva clasa pregatitoare si vom fi nevoiti de unde de neunde sa scoatem 3 sute de euro sa-l dam la una particulara!
La cele de stat nu mai avem nici o sansa; in iunie noi ne intoarcem definitiv in tara!
Tu zici de 8 milioane? unde ? ca noi am cautat si erau numai de la 10 in sus, fara transport inclus, iar eu vreau si cu transport!


Iaca, acu'vad ca ati deschis si capitol nou!!!
Nu mai pot sa citesc, ca trebuie sa plec! Va pup pe toate si ne revedem maine dimineata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Neata si de la mine,
Marilena: super ca ai hotarat asa. O sa vezi ce bine te simti dupa o vreme de miscare in fiecare zi.
Felicitari echipei castigatoare.
Meniul de azi:
cafea+salata de fructe (pomelo, pepene galben, capsuni si cateva stafide)+ un piscot
papricas de pui
gustare: ardei gras si castravete
cartofi noi la cuptor cu cottage cheese si salata de sfecla
va pupic si revin mai incolo

La multi ani Lola!!!

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

Neatza gagici! Acum am venit de la gradi, am avut la 7.30 programare cu educatoarele, discutia de jumatate de an de cand a inceput. A fost tare interesant, desi normal ca am tras o boceala strasnica...cred ca ma considera nebuna lumea, de fiecare data plang ca toanta. Cu Marc e ok, si cu vorbitul s-a imbunatatit considerabil, insa acum pushca tantrumuri la gradi de sperie copiii, pe cand acasa a incetat demult cu figurile astea. Am ramas cu gura cascata, zau asa.

In fine-azi tin disociatul, zi de lactate-in special iaurt degresat si ca gustare iaurt cu fructe.
Rolo-sa-ti priasca fructele!
Cine mai tine disociatul? Cris?

Carmen, m-ai intrebat la capitolul trecut daca mai iau capsulele alea de tinut de foame. Da, am (re)inceput de ieri si au efect pozitiv si nici unul negativ.In perioada carnavalului am zis ca n-are rost sa stric orzul pe gaste, ca oricum mananc.
Daca ma rogi frumos , iti trimit si tie o folie in plic, sa le incerci pe burta ta. Trebuie sa-mi iau o cutie noua saptamana asta oricum. Eu sunt tare bucuroasa ca le-am gasit, ca nu sunt foarte scumpe si ca nu sunt pastile de alea minune de slabit de la teleshoping, ci chestie serioasa.
Clara, tu ti-ai luat? Sau astepti sa plece mami cu cozonacii?

ma duc sa ma pregatesc ca am la 2 curs si vine elev nou la proba, trebuie sa fac impresie


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:

Cuscra si pe mine ma motiveaza concursul, de aceea vreau iar. Eu asi zice sa incepem de luni sau marti dupa ce dam raportul, dar sa vedem ce zic si fetele.
Laura merci
Anda o zi buna
Anca am tinut disociat 2 zile, dar ieri m-am porcit asa ca am renuntat Azi mi-am luat in fuga la mine niste graham cu sunca si cas. Succes.


Crys si Dany
http://community.webshots.com/user/cristina7878?vhost=community&vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

meniul de azi:
-ceai verde
-2 ochiuri (facute intr-un strop de ulei, la teflon, cu capac), o felie paine graham
-tocanitza de ardei copti
-peste la cuptor cu lamaie
-portocala, mar

Mamicadulce, multumesc pentru bunele intentii, n-are sens sa te deranjezi pentru mine.
Bafta cu disociatul!

Madelaine, Sigrid, dati si voi un raport, sa putem incheia concursul.

somn usor, Liris, ai petrecut frumos aseara.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

Carmen, daca era prea mare deranjul nu-ti faceam oferta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

ei, daca esti asa de draguta si nu-i mare deranjul, spune-mi ce date sa-ti dau, da-mi un pm.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

La multi ani, Lola!
Tzuni, diseara ne astepti la tine, da? Bafta cu treburile, sa-ti iasa toate bine.

Ma duc sa vad despre ce e vorba in link-ul postat de Liris.


www.wrongspelling.com/album/" target="_blank">Pozele mele * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Delia, , am facut rost de film. Poate ma uit acum, la pranz, cand dorm baietii.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

Carmen,ti-am trimis pm, l-ai primit? Ca la mine in outbox nu-l vad...

Mergi la inceput