SUPERDIETA - editia 2008- 16*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Luminita, maine fac update la lista. Si sa te tii ca daca ai intrat in hora-tre sa joci!


Mai fetelor, da voi pe unde tzopaitzi- e zi de raport, asa ca incolonarea!

APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">Walking on sunshine

Emma are nevoie de ajutor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

April pe ultima suta de metrii dispare lumea? Sincer n-am apucat sa citesc prea mult din capitolele anterioare, dar vad ca deja se lasa cu porcusori si cu dezertari!
Hmmm...vine primavara si v-a prins astenia!?




Noi doi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

nu,nu.......eu raman pe front..chiar daca merg incet,dar merg inainte,nu ma las...si dupa ce o gat pe asta o sa o iau de la inceput...asa ca TOT INAINTE MINDRE LUPTATOARE...KISSSS KISSSSS

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Vin si eu la raport cu -2 kg, deci am 2 flocirele pentru saptamana asta plus o flocirea de saptamana trecuta, in total 3 flocirele. N-am crezut vreodata ca o sa pot slabi 3 kg in 10 zile!!
Felicitari pentru ambitie si la cat mai multe kg pierdute

Silvana si Paul

Poze cu noi
www.onetruemedia.com/shared?p=49637cc8cc6e5649623278&" target="_blank">Craciun 2007


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Felicitari Silvana! De acum inainte sa crezi....ca totul e posibil!
Bretonica...dupa dieta faci o pauza de mentinere, sa nu te prind ca o incepi imediat!
April mai sti ceva de Aida?!



Noi doi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Hi-hi Silvana- gata-gata sa te punem absenta! Vezi daca te tii de treaba ce culegi ?

Isa, io sper sa nu dezerteze lumea cand vine primavara- pai abia incepe sezonu ' de salate ; si-apoi daca se incalzeste vremea om umbla si noi mai dezbracate

Stiu ca Aida venea cu mitza in seara asta acasa, astept sa vina si sa ne povesteasca mai multe, aici sau pe topicul Emmei

va pup pe toate!

APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">Walking on sunshine

Emma are nevoie de ajutor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violetik spune:

nici un kg in minus de duminica mininc taare haotic, fie ca nu maninc nimic toata ziua (uit), fie ca am oaspeti, receptie. Mai revin si merg mai departe cu peste, oua si lapte, chiar daca am mincat din f muuuulte interzise timp de 3zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

la ora asta ce sa va zic doar ca...MI FOAMEEEEEEEEEEE...si am mincat doar......cred ca ma culc devereme ca sa uit..noapte bunaaaaaaa...pe maine fetizele..dar mai de dupa masa ,asa..ca sunt la scirbici pina tarziu.APRIL sa nu uiti de mea,ai grija ca numai eu stiou cit m-am chinuit sa o fac sa creasca..pupicee

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatza! Ce fac fetele dragi? Felicitari mandrelor posesoare de buchetele de floricele!!!


Io ramana stagnant la 65 de kile. De fapt, la mine asta e tonajul critic. Usor o ia in sus, daca nu-s vigilenta, dar greeeeeeu o ia in jos, si numai cu cura de slabire.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Buna dimineata fetele!
Cum e vremea pe la voi?
Eu am papat aseara cu usturoi si acum ma sacaie stomacul
April abia astept sa vina primavara, ca m-am saturat de multe haine si de frig!
Bretonica intotdeauna seara mi se face foame si mie, dar beau o cana mare de ceai si cu putina vointa imi trece!
Am mai observat ceva, daca sunt foarte obosita imi vine sa mananc toata ziua si parca nu ma satur! Asa ca...fac tot posibilul sa dorm un pic si dupamasa, chiar de e o ora!

Va pup si o zi buna!


Noi doi...

Mergi la inceput