Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ANK83 la multi ani !!! sa fii iubita si fericita !!!




pozici
Ebonee(02/10/`07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

lasa danielaca sunt io pe aici la cafea inainte de munca.
A adormit bebelina si am zis sa trag un ochi pe aici.
Ieri seara am adormit pe canapea,imi amintesc doarca m-a dus al meu in pat de mana.Dimineata,culmea,am gasit si vasele spalate.Am zis ca mai adorm pe canapea asa

Mai dani ce pacoste de femeie.Zau asa!
Vai daca ar veni una la mine,cred ca as trimite-o in origini urgent...cu astfel de intrebari.
Insa,ar trebui sa faca japo astia...pentru ca sunt multe mamici incapabile sa isi creasca copii.Sunt zilnic cazuri la televizor.
De ex,saptamana trecuta au aratat o mamica care s-a aruncat cu bebelusul pe geam.A fost infiorator,numai gandul...
Apoi,sunt mamici care le dau copiilor sa pape numai supe instant si porcarii cumparate.
Chiar am o tipa langa mine cu doi copii,de varste apropiate sa zic 3 ani si 1.5 ani.Mereu o aud(vara) cum tipa la saracii copii.Intr-o zi am urmarit-o cu privirea,iesise cu copii la cumparaturi...cand a tipat o data si i-a trantit fetitei mici un portofel in cap,am inlemnit...in astfel de cazuri ar trebui luate masuri.

Magdaz astia nu au termenul de menajera.Numai in casele mari probabil.DAr asa ca om normal,sa zici si tu ca iti i-ei o femeie,sa-ti vina de doua ori pe saptamana...neaaaa.Cand am mai discutat in jururl meu,dadeau toti din cap,in dezaprob.Ce sa mai zic...




www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Mogaldeata cu ochii migdalati
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator



Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

e oribil devylla nu se pot numi mame cele care fac astfel de fapte,cu ce gresesc copiii ca au de suportat atatea din partea parintilor?e cumplit,am vazut un caz asemanator la povestiri adevarate,o femeie s-a aruncat cu fetita de la etaj si apoi alta si-a abandonat fetita de numai 2 luni intr-o scara de bloc plina de sobolani fiindca nu se mai intelegea din cauza acesteia cu,concubinul nu au dreptul de a fi numite mame astfel de fiinte...

sa ai spor la munca dragutza




pozici
Ebonee(02/10/`07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Si bv spune:

Sabina, cele mai faine restaurante din centru sun Casa Hirscher (pe str. Apolonia Hirscher, prima straduta la dreapta cum cobori pe Republicii din P. Sfatului) si Bella Musica (pe str. Muresenilor, pe dreapta, dupa ce treci de P. Sfatului). Primul arata super si e mai tare pe partea de bucatarie italiana. Al doilea e f fain si el, iar mancarea este excelenta si poti sa alegi melodii pe care sa le asculti in timpul mesei. Daca ar fi pt mancare, l-as alege pe al doilea. Primul este insa mai cochet... Ambele au niste deserturi yammmi!!!
Daca vrei sa ne intalnim, da-mi un semn, o sa las numarul in lista comuna de pe y!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Neatzaaaaaa! pentru toata lumeaaaaaa!
Acu sa nu credeti ca sunt asa matinala de voie, nu, m-a trezit Stefan, dar remediez imediat problema . Asteptam sa plece tati la servici si ne bagam la somnic impreuna.

Dani, . Mama, ce cafteala i-as da la tanti aia. E bine sa vina sa te bage in seama, dar parca e prea de tot asa. Cred ca are si ea o parte de vina, cealalta stim unde e.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by sim_stoian

Neatzaaaaaa! pentru toata lumeaaaaaa!


Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare



Si ioooo una fara cofeina,ca n-are voie fata cu cofeina nimic!
Ma apuc sa sortez niste rufe sa bag o masina,si-apoi plec la dr. la control si dupa aia prin Mall oleaca!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Buna dimineata la fete!Va invit la o cafea maare si taare!
Va multumesc mult pentru parola, ati fost foarte dragute, am gasit o gramada de informati utile despre diversificare, acum ma pun pe studiat.
Bebelina mea inca mai doarme, i-a dat mami bibele la 7,30 mai mult dormind si probabil ca va dormi pana pe la 10, asa ca are si mami putin timp liber. Uraaa!
Pupici
Mami de Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

quote:
Originally posted by danielle02

e oribil devylla nu se pot numi mame cele care fac astfel de fapte,cu ce gresesc copiii ca au de suportat atatea din partea parintilor?e cumplit,am vazut un caz asemanator la povestiri adevarate,o femeie s-a aruncat cu fetita de la etaj si apoi alta si-a abandonat fetita de numai 2 luni intr-o scara de bloc plina de sobolani fiindca nu se mai intelegea din cauza acesteia cu,concubinul nu au dreptul de a fi numite mame astfel de fiinte...

sa ai spor la munca dragutza




pozici
Ebonee(02/10/`07)




dar ce spui de aia care si-a lasat copilul nou nascut in cimitir noaptea....si care bineinteles ca a murit de frig? Nu sunt adepta pedepsei capitale...dar zau ca nu stiu ce altceva ar merita....

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:


La Multi Ani! dulcetelelor si papanasului ce sarbatoresc azi implinirea de lunitze, sa va bucurati parinti, sa aveti o viata usoara si plina de bucurii si impliniri si cat mai multa sanatate.
Miruna de LaviniaN
Maria Teodorade bikmaria
Ana-Mariade magdaz
Maria Dianade oanacris28
Antonia Theodorade LoredanaG
Rares Fabiande alina m

La multi Ani si mamicii ANK83



Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Gata,s-a trezit Mario...

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput