Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Daria23 spune:

quote:
Originally posted by Ank83

quote:
Originally posted by Daria23

Ank sa faci poze la bazinul de innot sa vedem si noi cum stie innota Raul






sa nu va asteptati acum chiar la stilul fluture ....

Ank Raul 17.10.2007



Macar in stil broscuta atunci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lixa spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Gata am vazut tricoul...noi suntem stelisti

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete




... si noi tot stelisti

Alexandra si Catalin (04.12.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

putem sa fim si noi stelisti, daca avem un carusel cu oite ???...

Ank Raul 17.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lixa spune:

quote:
Originally posted by Ank83

putem sa fim si noi stelisti, daca avem un carusel cu oite ???...

Ank Raul 17.10.2007



Ank,

Alexandra si Catalin (04.12.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Buna ziua mamici,
ma numesc Ana Maria,sunt mamica lui Iustin-Cristian nascut pe 07.11.2007 si as dori sa ne primiti si pe noi in grupul vostru.
Va citesc de ceva timp si am invatat multe lucruri care m-au ajutat in cresterea copilului meu.
Va multumesc ca sunteti aici si impartasiti si altora din experienta voastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Buna si de la noi!
Am fost prin parc la plimbare, pustiu astazi... cand ne-am intors am papat si de la 1 pana acum a plans cum o lasam jos. Asa ca am tinut-o numai in brate si abia acum a adormit. Cami, super ideea ta cu paturica. A adormit cand am tinut-o asa la caldurica in paturica in brate si am pus-o cu totul in patut.

Fetelor, voi reusiti sa iesiti zilnic de doua ori? Eu mai am zile ca asta in care nu reusesc sa ies decat odata.:(

Mihuta, ati fost super amandoi cu dormitul cu Sophia!! Eu o iau doar dimineata dupa masa cand pleaca tati la servici cu mine in pat. Si mi s-a intamplat de doua ori sa o iau in somn, probabil plangea, dar ma sperii dimineata ca nu mai stiu ce am facut! Eu ii tin patutul langa patul nostru.

Alina si Maria - 3 NOV 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kiva spune:

buna , ma bucur sa va regasesc !
a trecut ceva vreme , am avut parte de aventuri mari....dar revenim
ne-am nascut prematur la 34 de saptamani in niste conditii nu tocmai placute si profesioniste
voi povesti poate alatadata
important e ca acum suntem bine, si incercam sa facem schimb de experienta cu voi
acum avem 3 luni si 5300 g si ne merge bine
am scapat de colicii care ne-au chinuit ingrozitor pana acum
mai avem dar fooooarte putin
ne mai supara o anemie descoperita recent ,in urma unei hemograme si nu suportam fierul deloc
dar deloc
voi dati fier copiilor?

ne treceti si pe noi in listuta?
fetita e Iris , nascuta pe 24 oct la 34 de sapt , cu 1940 g

kiva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Buna si de la noi!
Vasari, eu ies numai o data pe zi afara, cand s-o mai lungi ziua o sa iesim de doua ori. La noi problema este ca fii-mea se culca tarziu pe la 11 si se scoala tot tarziu, logic. Aseara am incercat sa o culc la 10 dar nu am reusit decat sa lungesc rosul de tzatze cu o ora. Chiar ma gandeam ce dureri o sa am azi, dar uite ca e bine.
Stefania, ce ai scris tu acolo nu este chiar acelasi lucru cu Bepanthen (Panthenol spray)-desi e pe aproape- dar cu ce are in compozitie eu zic ca o sa-ti faca bine.
Anca, super fetita mare care se hraneste singurica!
Mihuta, astazi zic sa incerc si eu operatiunea patut, tot aman, desi fata doarme linistita ziua in patut si tot asa ar dormi si noaptea, si am o banuiala ca eu nu sunt gata sa dorm fara ea. Mai ales ca ea adoarme cu mine pe post de suzeta, si eu sunt comoda, nu mai vreau sa ma ridic sa o mut la ea in patut.

Inimioara mea
adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Fetelor,am si eu o intrebare:dati ceai copiilor?ce tip de ceai si cat anume pe zi?

Anna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loub_erika spune:

,buna sa va fie inima,ca inimioara mea cred ca e in renovare perioada asta...,offf atre nasoala perioada am...,cred ca mi se treage de la ochi,ptr ac inca nu mi-am revenit complet ,maine fac 2 sapt de la operatia cu laser ,ca sa nu mai port ochelari si inca mai vad in ceata,abia va scriu aici...!Am inteles ca sunt pers. care isis revin mai greu...sper sa treaca mai repede ca simt ca imi pierd rabdarea si intru in depresie totala,noroc cu Angelina ca ma mai face sa rad ,iar sotul e bucatarul..!
Imi e foarte dor sa vb cu voi dar nu fac fata momentan..si cu prietenele mele mai apropiate am pierdut legatura,cred ca sa pus praful pe telefon...,de cand nu am mai raspuns sdau sa sun...,asa ca sunt c-am la pamant cu nervii ,sper sa imi revin cat mai repede ca sa nu termin toata cmara ,ca am dat atacul si la dulciuri deci va dati seama in ce stadiu ma aflu...,pacat ca slabise tare bine...,offf ii vine sa ma dau cu capul de pereti,ce sa ma fac...!?
Abia astept sa vina ziua indragostitilor ,ptr ca am inchiriat o camera la munte la Predeal...,cu jacuzii langa pat...,pat cu voaluri albe,etc..super ,cred ca taticul o sa fie tare impresionat...,asa ca o sa fie prima zi si noapte ,dupa 3 luni...,bine ca e doar atat ca sincer nu rezistam mai mult fara sa o vedem pe cea mica!!! Sper sa vad pana atunci,plus ca mi-a venit ideea sa cumpar un sprey rosu ca sa fac o inima mare pe zapada... si sa i-o arat din camera de la hotel,sper sa imi iasa...,tineti-mi pumnii!!
Sper ca nu v-am indispus prea tare cu depresia mea...,dar simteam nevoia sa fiu alaturi de voi!
Va doresc la toate multa sanatate si fericirie,buna dispozitie,nervi de otel si copii fericiti si sanatosi!

Mergi la inceput