Piticodromul de Sept - Oct 2005 (199)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

nu comandati pt mine ca-s mofturita rau. si-s si balanta si dureaaaza sa ma hotarasc.
hmm, era bun un site ceva cu meniul lor. dar inteleg ca nu stim sigur unde ne asezam, nu?

cristina, mama de radu (09.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Eu am mai mincat o pizza azi la prinz, si sint si la dieta (halal dieta). Vrea cineva sa imparta o pizza jumi-juma cu mine? Nu de alta dar vreau sa-mi ramina loc si de o prajitura mare.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

pazea, ca fug mai devreme de la serviciu sa ajung si eu la timp la comanda. hai c-am innebunit!

cristina, mama de radu (09.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Mi-a tras tzeapa sotul. A trebuit sa merg eu la gradi dupa miru si sa vin acasa la sma, asa ca va doresc pofta buna, ma gindesc la pizza aia.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Mie mi-a tras teapa mama din dotare
Sper ca ati mancat bine, data viitoare o sa vin cu foame si cu burta mare

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Ruxandra.
Mihaela, te fetele mele si io . Multumim frumos. Cartea o gasesti pe 4shared.com , userul e desprecarti@yahoo.com, iar parola numele tarii noastre scris cu minuscule. Mor de rusine, cei 30 de lei de data trecuta tot nu ti i-am dat. Depinde ce dobinzi practici, in curind s-ar putea sa faci o avere.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

salutare dragele mele si sa va fie de bine intilneala



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Buna dimineatza frumoaselor!
Mie deja mi-e foame, aseara am mancat doar o pizza buna, trebuia sa mananc si praji.
A fost frumos la intalneala, ca de obicei, am mancat, am baut si-am vorbit despre copii si nu numai. Asa, ca fetele.
Sa va spun cum Bianca a luat o pizza la pachet si-a uitat-o la metrou? Vedeti, dau totul din casa.
Ioana si Ruxandra, absenta motivata. Data viitoare nu se mai accepta.
Ioana, merci frumos pentru adresa! Hihihihi, e clar ca ma-mbogatesc anul asta, ia sa ma gandesc ce-mi pot cumpara numai din dobanda...
Ramona ne-a deschis gustul pentru teatru, vreau s-o duc si eu pe Ana.
Gata rezumatul.
Nanadana, multumim!
Hmmm, deja am treaba. Pai asta-i afacere???



Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Ahaaaa, deci doua chiulangioaice! Rushinica!

Miflore, ce teatru, de papusi sau Ion Creanga? Poate facem o intalneala acolo, ce ziceti. Mi-au zis de la gradi Alexandrei ca i-au dus la Ion Creanga, au (sau au avut) un spectacol special pentru grupa de varsta 2-3 ani.

Ufff, mai aveam de scris dar fug la sedinta. Astept cand ma intorc sa vad mai multe povestiri de la intalneala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Buna dimineata! Vad ca a fost frumos la intilnire, cum ma asteptam.

La Ion Creanga au www.teatrulioncreanga.ro/spectacol.jsp?id=1" target="_blank">acest spectacol pentru 2-3 ani. Mi-ar place sa ne vedem cu copiii la teatru, intr-un weekend.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput