SUPERDIETA - editia 2008 - cap. 15*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Multumim de invitatie!
Vreau si eu o cana mare, nu de alta dar oricum fac des ture la ....
Cred ca ma pun astia de la munca sa platesc apa si hartia igienica de doua ori!


Noi doi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Isa, bea cu incredere! Lasa-i pe-astia de la munca sa plateasca "utilitatile" ca pana sa te puna pe tine la plata tre sa angajeze unu sa fie responsabil cu completarea graficului de trafic la baie . Nu cred ca isi gasesc prea repede candidat pt job-ul asta.

Bretonico, pe unde esti dragutza? vino incoace, ia-o si pe Aida, am vazut ca zilele trecute fredonati in tandem diverse incantatii de izgonire a kilogramelor.


Noki, testat reteta de peste cu legume. Iesi bestiala. Crapelnitza - cum zice barbate-miu, adica mananaci pana crapi. F gustos si satios. Repet experienta, tot in weekend, desi se fac deja presiuni asupra mea.

Restu fetelor pe unde sunt?






APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">WALKING ON SUNSHINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

'neazaaa....m-am suparat...si nu am vrut sa mai scriu,oh!!!...ma gindeam sa nu termin eu singura si capitolul asta..si dupa aia sa strigati la mine.si sa ma....oricum,intru in stress ptr maine ...MI-E FRICAAAAAAAAA,MI-E FRICAAAAAAAAAAA..zici ca am examen,asa ceva n-ai vazut(doar ca ptr ca dorinza mea este mare sa am rezultate,nu dealtceva)si la cit am udat in gradinuza daca nu-mi cresc si mie ceva floricele atunci cum sa nu plingi?...v-om vedea..mulzumesc de ceai,dar eu beau cafea dimineaza..sa-mi revin nu de alta cine va mai umple paginile pe aici toata ziua dupaa-zi fost cuminzele fetizele???PUPICEEEEEEEE

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

ISA...PINA S-O AJUNGEM NOI PE AIDA...DRUM LUNG...CRED CA MAI NOU O SA FUGIM UNA DUPA ALTA..ADICA EU DUPA TINE..erai in faza mea...oare te ajung saptamana asta daca fug intr-una?(ihiihih)cam greu,am vazut ca te ai la sportu asta..alergi bine...brava fetiza,imi place ca esti optimista....DUPA TINE INAINTE MARS!!!IHIHHHI

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Hei fetelor , e bine ca avem dupa cine alerga
Lasa ca asa ne ambitionam mai tare.

Eu aseara am rasolit dieta cam rau. Am bagat in lapte niste pufuleti si am degustat dintr-o gogoasa . Puteti sa dati ca nu ma supar. Dar am baut 700ml de ceai din ala de la Naturavit si toata noaptea am stat pe . Asa ca dimineata 88kg
Asa frica imi era cand m-am urcat pe cantar
Vorba lu' breto parca sunt la examen dimineata .

Hai ca trebuie sa gasesc si eu dupa cine sa fug ca sa nu ma prinda fetele astea prea repede ...
Manuela era cea mai apropiata , dar cum nu a mai dat pe la noi ... tot dupa mercedes ma ancorez
mercedes treci pe la noi mami ca nu te-am mai vazut de mult De ce? Esti bine?

Haideti fetelor da-ti drumu la degetele si scrieti fara grija ca nu este asa mare lucru sa deschidem un capitol

la toate!
andutzo baga mare
silvana pe unde esti scumpi?



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

aidoooo...felicitariiiiii...doamne,ma bucur eu ptr kilogramele tale..wowwww...88..ce vis frumos...oricum sunt cu isa de minuza dupa tine....PUPICEEEEEE

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Aido, vad ca te tii de treaba -oricum mai abitir ca data trecuta- si din cand in cand mai scapi . Ce-ai mama cu pufuletii aia, ca au la calorii si nici de foame nu tin ?

oricum , ai sanse mari sa atingi targetul asa ca iti tin pumnii. Da inainte de toate ia aci de la mine , sa nu-ti mai vina si alte idei




APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">WALKING ON SUNSHINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

april ai vrut sa zici ca ma tin de treaba mai bine ca in celelalte dati ... ca eu nu stiu sa fi tinut o dieta asa mult fara sa calc stramb.
Ce sa ii faci , am copiat si eu modelul anda ... ca ea chiar a tinut dieta ca la carte , asa ca incerc si eu ca ea.

Cat despre le merit din plin si ma bucur ca s-a gasit cineva care sa mi le masoare si mie ... ok , nu mai fac

Isa , breto , ralumat , da 88 e un vis frumos. Din cauza asta eu zic sa puneti targete mai realiste. Spun asta ca sa nu ramaneti dezamagite. Eu mai bine depasesc targetul decat sa nu il ating.
Corect?
Si mai ceva , la a II-a perioada nu se mai slabeste ca la prima ... deci cam greu de atins targetele voastre. Pai nici eu nu cred ca ajung la 80kg in tura asta de dieta. Acum fara suparare.
Si mai ceva , desi sunt in per a II-a , nu prea m-am dat la lapte ... celelalte deloc , abia de maine le bag : peste si iaurt.

la toate ... ca m-am intins cam mult



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

aida- am mult de lucru si intru mai rar dar de citit citesc asa ca scrieti.
Ieri am cam dato in bara si cred ca am ajuns si eu la un platou ca mai nou stagnez. Am pus in functiune si bicicleta ,,uitata,, pe balcon de anul trecut si acum intre doi copii si sot seara sau dimi devreme pedalez.
Apropo stiti cumva daca bicicleta ergonomica are efect pozitiv sa nu spun de slabire si in alte parti ale corpului fara picioare normal?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

mercedes habar nu am cum e cu bicicleta. Am avut si eu una care acum zace afara in ger si ploaie si soare ... probabil am avut un motiv sa o las acolo . Ma bucur ca esti bine

fetelor , iar am dat-o in bara cu ceva de ati amutit? Phoai , sorry , nu am vrut



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput