*** LA REDOUTE *** (72)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by Alyna24

Fetelor, are ceva dc platesc cu alt card decat am facut-o pana acum?Sau treb sa-mi fac alt cont?Cum e?Pana acum am platit cu BCR iar acum as vrea sa fol cardul mamei mele de la BRD.Are ceva daca cardul e pe alt nume?
mersik!
Ink n-am primit nimik!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4a6d3bdb13f907e3635902&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">SARBATORI

DAVID
Alyna si David (22 Aprilie 2007)



Se poate plati cu 2 carduri pe acelasi cont.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

din cate stiu eu pe un cont se poate plati cu 2 carduri.
Prietena mea a facut o comanda si a platit cu cardul meu fara nici un fel de problema .Deci nici la tine nu vad ce ce ar fi o problema sa platesti cu cardul mamei tale.

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

quote:
Originally posted by cristicross
Flavia, cele doua bluzite marimea 86 pt baiat nu sunt sintetice.Am vrut sa le comand si eu, dar am vazut ca sunt de poliester. Cum sunt la pipait?

cris



Cris, sunt moi la pipait si cred ca dupa prima spalare vor fi si mai moi, ca mai am ceva bluza din material identic.

Alina, m-am riscat si eu .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

quote:
Originally posted by camelia_daniela

Dragi mamici care ati comandat pulovarasele din gama www.laredoute.fr/vente-2-pulls-col-roulotte-enfant-prix-mini.aspx?productid=324121393&documentid=281807&categoryid=38977073&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank"> asta pentru printese de 2 anisori, ce marime ati luat , ca vad doar 86 disponibil, iar 102 mi se pare mare!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit




Cami, si eu cred ca 102 o sa-i fie mari!

Sarbatorile de iarna cu Daria!!!


Adina & Daria Virginia (2 nov 2005)
Varsta Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Mersik fetelor de raspuns!
Bag comanda diseara!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4a6d3bdb13f907e3635902&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">SARBATORI

DAVID
Alyna si David (22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

camelia vezi ca sunt 100% acrilic!
Eu nu-i mai comand/cumpar nimic Nataliei marimea 86 pt ca ea deja are 88 cm si i-ar mai fi bune cel mult o luna-doua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Salutare la redutiste,
Astept si eu o comanda din 9.01 vad ca au inceput sa vina.Abia astept.
Azi am mai plasat si eu alta comanda.hehe ce bine m-am simtit.ca pe vremuri.
pupicei multi VIP -urilor si noilor venite.
A, veste buna, am fost ieri la eco morfologica si fimea e perfecta.ca mami cica.

Anca 22 sapt+ mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

am primit si eu comanda din 9 ian.
am avut asa:
www.laredoute.fr/vente-ballerines-femme.aspx?productid=324125686&documentid=281807&categoryid=30363522&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">Balerini pe gri deschis, foarte frumosi, marimea 39, enormi, cred k merg la 40
www.laredoute.fr/vente-ballerines-pailletees-femme-tipster.aspx?productid=324125682&documentid=281807&categoryid=30363522&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">Balerini Tipster, marimea 39, perfecti, am luat pe negru, sunt frumosi
www.laredoute.fr/vente-ballerines-anne-weyburn.aspx?productid=324128170&documentid=523107&categoryid=30363522&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">Balerini Anne Weyburn, 39, maro ca in poza, sunt un pic mari, merg purtati cu un pic de vata in varf, sunt frumusei, botul mult mai rotund ca in poza,
www.laredoute.fr/vente-t-shirt-ras-de-cou-manches-courtes-soft-grey.aspx?productid=324122100&documentid=281807&categoryid=22898417&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank">Tricou barbatesc Soft Grey, rosu, foarte misto
Am mai avut o fusta anne Weyburn care nu mai e pe sit, oricum, sunt mutumita si de aia.

Mai astept un colet din data de 10, haine pt pitic, si unul de ieri




Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

alina.a, am cumparat si eu pantalonii despre care ai intrebat(i-am luat prin noiembrie), materialul e f fain si cade bine, sunt f largi jos, mie mi-au fost si f lungi, dar i-am taiat. Marimea am luat-o 42, aici am 44 la pantaloni. Acum mi-am comandat si sacoul(inca n-a venit) ca era redus la 7 sau 8 euro.

Adina, mocasinii sunt super fain si la pret bun.

Mie nu mi-a venit nici o comanda inca, am doua din 9, 12, si 16.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by Alyna24

Fetelor, are ceva dc platesc cu alt card decat am facut-o pana acum?Sau treb sa-mi fac alt cont?Cum e?Pana acum am platit cu BCR iar acum as vrea sa fol cardul mamei mele de la BRD.Are ceva daca cardul e pe alt nume?
mersik!
Ink n-am primit nimik!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4a6d3bdb13f907e3635902&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">SARBATORI

DAVID
Alyna si David (22 Aprilie 2007)




merge fara probleme si nu conteaza pe ce nume e cardul.

eu m-am enervaaaat!am umplut cosul si cand am ajuns la ultimul pas al comenzii,la validarea finala am dat click,mi-a aparut mesajul "reidentifica-te" si dupa ce m-am reidentificat aveam cosul gol.Pai sa nu te apuce pandaliile?

Mergi la inceput