*** LA REDOUTE *** (72)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Mi-a ajuns si mie un colet (cred ca e cel din 9 ian)! Miane dimineatza il iau si revin cu impresii !



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

uite cine s-a apucat de redoutit,flavia!bravo!
fetelor parca a luat cineva pantalonii astia si nu mai tin minte au fost mari pt marimea care o poarta,sau invers ...sunt ok cat de cat?
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-vous-mesurez-moins-d-1m70.aspx?productid=324121309&documentid=281807&categoryid=41029514&single=&hasnext=0&hasprev=1&direct=false&pagesize=16

alina mamica bulinei Elisa (20 iunie 2007)

povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Salutari din Londra!

am intrat repede sa vad ce-ati primit; imi faceam griji pentru cele 6 comenzi date, ca poate am primit aviz , dar vad ca inca nu au sosit chiar foarte multe.

Aici reducerile s-au terminat desi in restul Europei exista inca reduceri la greu; dar chiar si in conditiile astea am targuit super bine.
Mothercare si M&S au preturi la jumatate fata de Bucuresti si vorbesc de preturi nereduse, iar la vestitul Primark, am cumparat pentru Bobita tricouri la 1 lira/bucata, hanorac la 2 lire, set de 2 pijamale cu 4 lire,multe altele, toate din colectia noua; deci au si astia LR-ul lor

va pup

, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

multumesc mult de raspuns, miki. in ghidul taliilor m-am uitat, iti dai seama, prima data, da' n-am inteles nimic.
e perfecta regula generala cu +15, pe care o gaseam la sfantu' asteapta. multam fain.

io n-am atras atentia cu rautate despre linkuri sau despre persoana care a deschis subiectul asta, doamne fereste! am zis doar...
si daca se mai poate repara ceva, nu-i rau sa se repare ca sa nu se piarda posturile vechi.

moana, am vazut mai jos in pagina la femina intim, cap. precedent. multumesc.

vroiam sa vad ce-ati mai scris, ce-ati mai cumparat, ce colete au mai venit (ca-l astept si io pe al meu din 10 ian), subiectul abia se deschisese si nu reuseam sa intru in cel anterior. atata tot.


Sarbatorile de iarna cu Daria!!!


Adina & Daria Virginia (2 nov 2005)
Varsta Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

Moana, vezi ca mantoul este 20 euro acum.
Flavia, cele doua bluzite marimea 86 pt baiat nu sunt sintetice.Am vrut sa le comand si eu, dar am vazut ca sunt de poliester. Cum sunt la pipait?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inex spune:

quote:
Originally posted by alina.a

uite cine s-a apucat de redoutit,flavia!bravo!
fetelor parca a luat cineva pantalonii astia si nu mai tin minte au fost mari pt marimea care o poarta,sau invers ...sunt ok cat de cat?
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-vous-mesurez-moins-d-1m70.aspx?productid=324121309&documentid=281807&categoryid=41029514&single=&hasnext=0&hasprev=1&direct=false&pagesize=16

alina mamica bulinei Elisa (20 iunie 2007)

povestea noastra...




Alina,eu am luat pantalonii aia.Sunt ok ,largi de sus pana jos,material subtire.Culorile sunt mai frumoase ca in poza.Mie imi plac.Vin bine si cu sacoul din acelasi material.


Inex ,de 2 x mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

deci pe mine legati-ma sau taiatti-mi netulam mai dat o comanda acum dar am intrat pe sport si am gasit reduceri de 75% cum naiba sa nu dau comenzi???si aseara tocmai imi comandasem 2pulovere de la adidas si puma si acum le-au redusasta e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Dragi mamici care ati comandat pulovarasele din gama www.laredoute.fr/vente-2-pulls-col-roulotte-enfant-prix-mini.aspx?productid=324121393&documentid=281807&categoryid=38977073&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16" target="_blank"> asta pentru printese de 2 anisori, ce marime ati luat , ca vad doar 86 disponibil, iar 102 mi se pare mare!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Fetelor , ce ziceti de papucii acestea
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6696244&SizeCode=00037&Quantity=1&PersText=&ItemId=17&Mode=Update&Single=true&ksource=-1# ?

Eu inca nu am aviz pt comanda din 9 si mai am o comanda data in 17.
------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Fetelor, are ceva dc platesc cu alt card decat am facut-o pana acum?Sau treb sa-mi fac alt cont?Cum e?Pana acum am platit cu BCR iar acum as vrea sa fol cardul mamei mele de la BRD.Are ceva daca cardul e pe alt nume?
mersik!
Ink n-am primit nimik!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4a6d3bdb13f907e3635902&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">SARBATORI

DAVID
Alyna si David (22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput