***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (45)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Ella - foarte fain tarcul si David e foarte frumos.Mi se pare mai bun pt ca are barele la distanta mare, e mult mai safe.Tarcul nostru arata asa, tot din carrefour 190ron.

Michelle mamica de Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Miha, am vazut tarcul vostru, ca m-am uitat ieri la pozele voastre de la Sovata si am admirat bucatica de baietel dulce; a tare frumusel Mario, si ce par frumos, eu numai dupa asta ma uit daca Boby e chel cu diploma

Frumos si tarcul vostru, n-am vazut din asta in carrefour-ul de la Grozavesti; nu mai aveau decat modelul asta cu roz de fetite.

Tarcul asta l-am luat asa cum a fost si cu swinger-ul , am zis ca scap de o belea, ca se joaca baietu frumos si nu se mai loveste; dar el n-are chef de joaca in tarc, vrea doar in picioare, se ridica rapid dar se vede ca nu e inca vremea sa mearga singur, ca dupa cateva minute de stat asa, ii tremura piciorutele de la atata efort, dar el, nici poveste sa se lase in fund, se incapataneaza si mai tare si sta rastignit pe plasa aia pana nu mai poate.
Eu i-am pus o pilota groasa pe fundul tarcului, am incercat intai cu una de-a lui dar a dat niste capete de placa aia ca nu mi-a sunat bine.



, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Ella - si eu i-am pus pilota, dar al meu inca nu se ridica e f puturos nici in 4 nu vrea sa mearga.Boby acum are perisor, asa se vede, e mic dar macar uniform. Parul lui Mario este tare aiurea, pe parti si la spate e scurt si pe mijlocul capului are o coama cu par lung Multumim pentru aprecieri.
Si cu swinger-ul cum e? Ii place?

Michelle mamica de Mario Dominic 15.05.2007

POZE


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

quote:
Originally posted by mica0307

Unde gasesc tabelul sa completez si eu????

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank"> Sa o ajutam pe Sonia
Poze/Poze intalnire
www.youtube.com/watch?v=mXhigPz-PX8" target="_blank">Filmulet/www.youtube.com/watch?v=PAJHlaXKGGs" target="_blank">Maya rade in hohote
Hainutze



Aici este tabelul. Adresa de mail comun mai_iunie2007@yahoo.com si parola de la ea.

Eu tot nu stiu cum sa editez ca sa pot modifica


Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut


Filme Vladut


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

Lauraa, pentru Louisa Marie

Cristalina, pentru Ioana Adriana

Pistachio , pentru Lukas Daniel

Tamaraspt , pentru Matei Alexandru

Katiapam, pentru Giulia

http://community.webshots.com/album/562135042BOQYeW?start=0

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

kay, multumim de pupici e bine acuma dominic, uf am scapat!(pina data viitoare) nu dau cu pietre dau cu rosii ca-s comestibile . cind am intrebat alergoloaga daca crede ca bebe din burta pe vremea aia, va fi alergic, mi-a zis ca sint sanse de 85% sa fie alergic si nu neaparat la ce a fost primul. m-a si incurajat spunimdu=mi ca ea are 4 copii toti alergici la ceva diferit! david are dermatita atopica, care apare cam in 90% din cazuri intr=o alergie la ceva, alimentara sau nu! cind nu beau eu lapte el este mai bine cu dermatita.....deci voi face testul la lapte sa vedem, dar si daca iese bine il voi diversifica exact ca si cum ar fi alergic din cauza ca are mari sanse sa dezvolte o alergie, adica suflam in iaurt ca poate arde.la laptele matern nu exista alergii ptr ca este de aceeasi specie proteina, cam asta e. vai am ris cu spartul de cap la ping-pong felicitari ptr dintisori

ali, multumim, sanatate multa si voua

andrada pup piticul bubicios

carmen, lasa ca hardul se inlocuieste a iesit pina la urma tarta aia?

doxinu, da-i ignore la soacra

kid, sanatate multa

ckristina, ma bag si eu cu parerea, pastile de oprire a lactatiei ai luat?saraca de tine, poate stiu fetele alt medic. stiu ca e buna apa rece(comprese) si frunzele de varza fac minuni. acuma am citit ce ai scris mai jos, poate e o suprainfectie pe operatie si nu e legat de lactatie, daca zici ca lapte nu mai curge deloc, o fi o infectie cu stafilococ aureus, au facut lama?din puroi?

m-am uitat peste tabeluri, si ma gindeam ca este mai usor daca scriem de ex a mincat la 5 luni decit sa dam data exacta, sau primul dinte la 4 luni decit sa fie 4 mai, sau primul ridicat in picioare la 7 luni....etc. ptr ca uitindu=ma pe tabel tot ma intorceam la data nasterii si tot calculam deci si cit a avut puiul pe 9 ianuarie? este doar parerea mea. duminica placuta

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns timur spune:

Buna de dimineata!

Imi dati si mie parola de la mail? Sar'na!

http://community.webshots.com/album/560359057vRBEhz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns timur spune:

Intrebare: cum ii pacaliti sa ozitatin tarc?? Al meu cum l-am de pozitat in tarc urla de mama focului. Sa zicem, cu bunavointa, ca sta 5 min daca ma maimutaresc eu pe langa tarc dar cum vreau sa ma carabanesc de acolo gata distractia. Urlete pe 16 mm.

http://community.webshots.com/album/560359057vRBEhz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns timur spune:

Intrebarea era cum ii pacaliti sa stea in tarc. Asa am scris si prima data dar vad ca a aparut altceva.

http://community.webshots.com/album/560359057vRBEhz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

Timur, eu nu am reusit, drept pt care strang tarcul ca ocupa loc de pomana.Vand tarc!iefin de la Miniblu

POZE rares(7 mai 2007)
Am 8 luni/Sunt barbat

Mergi la inceput