Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Aia e problema Cami : e lacom , inghite aer mult si nu stie sa il dea afara . Pot sa il bat eu pana ma doare mana , nu stie sa ragaie, mai curand sughite sau face parturi.
Sper sa ne treaca repede.

O zi excelenta !
Lala.


Fratele mai mare!
Baby Andrei ! (27.12.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicici spune:



Fetelor voi folositi marsupiu?
Daca da de la ce varsta si poate imi recomandati si mie unul bun.





Lorena(19.12.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

anacami si vasari mersi de raspunsuri!!!

COMOARA NOASTRA ANDREI!!!
14 Noiembrie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geo_ionita spune:

Salutare la toata lumea!
Voi cum ati folosit Pampers-ii? Ca eu de cand am venit acasa folosesc numai nr. 2 si tot mi se pare mie ca raman urme pe picioruse de la cel pe care il dau jos, ori nu stiu eu sa il pun ori asa trebuie sa fie...si astazi cum mai aveam putini s-a dus mama si mi-a cumparat Pampersi dar mi-a luat nr 1. Noi aveam marti cand am fost la control 3,680 deci ma incadrez si in nr 1 practic... De obicei trbuie sa ma incadrez in greutate sau sa vad daca o strange? Explicati-mi si mie ca nu stiu!

Georgiana
mamica clopotelului Bianca Maria (25.12.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Eu am folosit nr 2 la inceput, fata mea a avut 3.500 la nastere, cand a ajuns la 4.500 am observat ca o strangeau la picioruse asa ca i-am luat nr 3 care sunt de la 4 la 9 kg. O fi ea mai bulanoasa! Daca ai luat un bax si nu i-ai desfacut poate ii mai poti schimba....
In alta ordine de idei, toata lumea zice: "vai ce frumusica e! Seamana numai cu tati!" Bine, bine , o fi tati vreun frumusel, dar eu am inceput sa ma iau de ganduri, ba chiar sa ma simt jignita. Astazi, in sfarsit, a zis doctorita ca e numai fata lu' mami

http://community.webshots.com/slideshow/561916111jorXca?mediaPosition=1

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Buna fetele
Am intrat sa va salutam ,noi ne pregatim de botezul de maine si avem mari emotii...
Pupicei si revenim cu poze

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/shared?p=4b8052e7751d7af3c4b841&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Originally posted by dany26

darleena mersi tare mult de raspuns!asa o sa fac ca am vazut ca pe prospect scrie ca e ok in cazul alaptarii!

ank83 felicitari pt bb de 3 luni sa iti traiasca!!!

ellis si ancadragoman cum o mai duceti cu kk???a functionat mereu Lass ?B????

roxxy80 tu pe unde "umbli"???

COMOARA NOASTRA ANDREI!!!
14 Noiembrie 2007



la mine inca mu merge cu lass baby, ii pun supozitor, dar mai trag speranta ca , fiind de plante isi face efectul mai greu; inca astept.


ANDREB, multumesc de informatii, am comandat si eu unul mic, vroiam si mare, dar nu mai este.

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

fetelor, voi cum ii culcati pe pici, la ambele capete ale patului? eu o culcam numai la un capat, orientat spre nord, o intorceam de pe o parte pe alta, dar am citit ca ei ar trebui sa vada acelasi ambient cand se trezesc; aseara am culcat-o si la celelalt capat si nu a dormit bine deloc.

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

mai am o intrebare:am luat crutulitele pt botez, cu fundite, siam in cutie si 2 banuti cu fundite, cu ei ce fac, or fi pt nasi?

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

fetelor multumesc pentru raspunsuri si multumim de urari

Ank Raul 17.10.2007

Mergi la inceput