Colectia de toamna-iarna 2005 (180)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Roxi, felicitari pentru baietel!!!!!!!! Sa dea Dumnezeu sa fie sanatos si mancacios!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Noki eu zic ca cel mai bine i-ai spune lui Adila cea mai sumbra varianta, in speta se duce o ia pe Sarah, ii face baie si o culca. daca poti sa ajungi la baie atunci va aprecia efortul si se va bucura, daca nu poti va fi avertizat si gata. Sau o lasi pe Sarah la mama ta pana sambata dimineata si gata.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

da, mai miha, cum stii tu sa le esprimi pe toate... si io aveam aceeasi parere, ca sa-i spuna lui adila ca el se ocupa de tot... si dak ajunge mai devreme noki acasa, o sa fie bonus pt adila. dak nu, nu.
io-s ofticata si nespalata, ca ieri n-am avut apa calda, azi dimi era, da' pana sa intru sa fac baie au taiat-o, acu' au taiat si curentu' stau ca-n evu mediu aici. acu va las ca tre sa pun "momas" (thomas)
a... boghin = pinguin, evident

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

aoleu, am uitat ce era mai important
FELICITARI, ROXI. . si eu daca mai aveam un baietel aveam un matei

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Noi am dat o tura de Real, n-aveam nimic de luat, dar n-am scapat de Miruna, a facut o fixatie cu magazinul asta, una doua tre' s-o duci la "alu" sa cashte ochii la rafturi. Tasu' cica special am invatat-o, sa-i facem lui zile fripte, cica indoctrinez copilul de mic. M-a pacalit si i-am luat o trusa cu tot felul de cosmetice, de plastic of cors, are parfum, 2 rujuri, chei de masina, bigudiuri...adaugate la masuta deja existenta cu alte asemenea nebunii...acu' am liniste 1 ora, se "pavoazeaza".

Ma duc sa pun masa, azi avem un dejun foarte sanatos...cartofi prafiti cu snitel

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Ma' da' zau daca stiam ca esti chiar atat de desteapta!!!!! Adica stiam ca esti fff desteapta, dar amu vad ca esti geniala de-a dreptul!!! Nu mi-a venit ideea cu lasatul bufnitei la mama, da' e perfecta ideea!
Asa Adila poate sta si el cumintel si linistit acasa sa se uite la un film cu pac-pac (de actiune) sau bum-bum (de razboi), lucruri de care nu are ever parte cu mine de fatza. Saaaau, il putem lua si pe el cu noi sa faca stenograma sedintei de lucru.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Din postarea ta anterioara, Madaule, se poate trage o unica concluzie: esti o mama denaturata!!!!![aproape la fel de denaturata ca si mine]

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Vedeti mai fetelor cat ne perverteste viata...Noki , in loc sa il chinuie pe Adila, sa ii plateasca toate serile state cu plodul singura, alege sa ii ofere o seara de relaxare sotului si o plaseaza strategic pe bufnita la mama ei......Aici ne-a adus pe noi viata, caci si eu la randul meu, fie o voi chema pe soacra sau pe cumnata mea, fie pe bona, ca sa poata sotul meu sa se duca la Viena, Munchen sau Milano....Macar am o statisfactie si o chinui pe socra-mea. Ma rog, mai putin acum, ca e copilul mare si relativ intelegator, deci nici pe ea nu o chinui....Oare de ce mai traiesc daca nu chinui si eu pe nimeni....
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

a venit curentu', a venit curentu'!
pai macar ale voastre sunt fete. sa vedeti andrei cum face ca vrea la "maghizina". . sau cum il imbrac si dup-aia-mi zice: nu pace. nu-i mumos asta. si poate sa nu-i placa nici urmatoarea varianta. tot ca "nu-i mumos"
deh, daca io-l plimbam prin malluri cand avea 6 saptamani. io l-AM STRICAT


c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Hai ca am uitat sa o felicit pe Roxi pentru baiat....Iti urez sa fie cuminte si eventual mut pana pe la 2 ani....Asta mi-as fi dorit si eu, dar nu am avut parte nici de asta.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput