Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (57)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Andreea sa-ti traiasca micul crestin...ce cumintel a fost si mamica e tinerica foc

Voi le curatati tot timpul urechiusele bebicilor dupa baie??...mai mult ma sperie ideea ca ia intrat apa in urechi.

Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 7ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Roxali, eu il curat... Am uitat cam doua zile si cand am vazut ce se stranseseeeee, nu l-am mai sarit de atunci...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Fetele, eu am fugit. Trebui sa apara al meu in peisaj si cred ca daca ma gaseste iar la net, imi arunca laptopul pe geam... Noapte buna!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

am vazut poze de andreea11. Sa-ti traiasca baietelul sa fie sanatos si frumos. Mamico cum ai reusit sa slabesti ? Ma gandesc ca pentru silueta de la botez ai facut tu ceva. Nici nu zici ca ai nascut. Eu nu stiu cum sa dau burtica jos. Am si botezt-o: burtica Alexandrei si a lui Andrei. De fapt dupa 2 ceza (pe verticala) nici nu stiu ce as mai putea face ptr a mai da jos din ea.

mamica de Alexandra-Nicloleta (27.02.2004) si Andrei-Gabriel (12.10.2007)

http://community.webshots.com/user/vale_m

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Fetelor,va multumesc pentru raspunsurile cu privire la scaune...noi n-avem scoica..Vazusem aici pe net un model care mi s-a parut tare practic pentru ca se demonta si se putea transforma in masuta si scaunel pt. cand creste bb mai mare,dar mai caut...

Andreea sa va traiasca micul crestin!

Rodica

Sa ne traiasca sarbatoritii de azi,inclusiv ticul meu,care a implinit 76 de ani!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

quote:
Originally posted by Roxali

Andreea sa-ti traiasca micul crestin...ce cumintel a fost si mamica e tinerica foc

Voi le curatati tot timpul urechiusele bebicilor dupa baie??...mai mult ma sperie ideea ca ia intrat apa in urechi.

Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 7ani
poze



Eu la fiecare baita, ii curat urechiusile lui Andrei cu acele betisoare specile ptr sugari. Iar dupa urechi ii dau cu o cremuta, ca aduna mizerie si miroase urat

mamica de Alexandra-Nicloleta (27.02.2004) si Andrei-Gabriel (12.10.2007)

http://community.webshots.com/user/vale_m

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Buna seara

Taman am facut cunostinta cu aspiratorul de muci de la Grigore Alexandrescu, am zis ca maine imi cumpar ce-mi trebuie si-l aspir si eu asa, tare eficient, doar ca-ti trebe sange-n tine.
Si ca sa nu ne plictisim numai cu vigantol si ser fiziologic, am capatat si antibiotic si inca trei medicamente. Miiiinunat. Si asta pen'ca Vic a venit acum doua zile de la gradi, l-a mangaiat frateste pe cap si i-a stranutat sanatos in nas cu ploaia de stropi aferenta...Victor: "ce faci Mircea? iar dormi?" raspuns: "oaaaauuuhiiiii ooaaaaahiii"

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Doamne ce cruda-i viata asta! Am mai intrat pe site-ul dedicat micutei Maya si am vazut un mesaj care m-a rascolit pana in adancul sufletului.
Va rog sa ma iertati, daca sunt prea egoista, dar iau o pauza, vreau sa-mi stranga puii la piep si sa nu le mai dau drumul nicioadata.
Inca o data cer iertare !

mamica de Alexandra-Nicloleta (27.02.2004) si Andrei-Gabriel (12.10.2007)

http://community.webshots.com/user/vale_m

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Andries, of! Sper sa va faceti repede bine.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

uite d-aia n-o dau eu pe Galagia la gradi.....o sa ies din experienta asta albita complet, dar macar am constiinta impacata



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput