*** LA REDOUTE *** (70)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by Jasmine
trusa de machiaj e foarte buna de dat cadou dar nu e voluminoasa;
menagere e un set de tacamuri


Jas, multumesc. Am dat comanda cu cadou trusa de machiaj.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

hello fete dragi! remember me?

hop si eu la reduceri, printre cei din urma. DIn pacate, nu reusesc sa iau mai nimic, pt. ca nu-mi merge site-ul

voi ati reusit sa comandati azi? ca eu ma chinui de pe la 11, cu pauze, bineinteles, dar de cate ori vreau sa intru pe un articol nu imi deschide pagina. La fel, imi afiseaza prima pagina de articole (sa zicem Femme-"t-shirt") si cand vreau la pagina urmatoare, la fel, nu reuseste sa o deschida.

O fi prea "ocupat" site-ul?
Pot intra, in schimb, pe linkuri date de voi, asa ca daca ati vazut chestii faine, cu bani putini si va indurati , bagati si aici!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by tania-z

hello fete dragi! remember me?

hop si eu la reduceri, printre cei din urma. DIn pacate, nu reusesc sa iau mai nimic, pt. ca nu-mi merge site-ul

voi ati reusit sa comandati azi? ca eu ma chinui de pe la 11, cu pauze, bineinteles, dar de cate ori vreau sa intru pe un articol nu imi deschide pagina. La fel, imi afiseaza prima pagina de articole (sa zicem Femme-"t-shirt") si cand vreau la pagina urmatoare, la fel, nu reuseste sa o deschida.

O fi prea "ocupat" site-ul?
Pot intra, in schimb, pe linkuri date de voi, asa ca daca ati vazut chestii faine, cu bani putini si va indurati , bagati si aici!



Tania & Anna Sofia (20.09.2007) & "Che" Stefan (17.12.2005)

www.pensiuneafortuna.ro" target="_blank">Cazare in Sibiu



da,eu am dat azi o comanda si a mers site-ul fara nici o problema.Si zilele trecute a fost la fel.Probabil ca mai lucreaza la site,ca a inceput a doua etapa de reduceri...desi nu vad prea multe reduceri sa-mi ia ochii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Eu nu vad preturi super reduse.Practic nu vad mare diferente.S-au ieftinit balerinii despre care am vorbit cu Claudia ,dar in rest?
Daca vedeti voi ceva care s-a mai redus va rog mult dati si voi un link.

Monikka

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

oricum slaba miscarea la reducerile astea.Au scazut preturile dar putin,nu asa cum credeam noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by Jasmine

oricum slaba miscarea la reducerile astea.Au scazut preturile dar putin,nu asa cum credeam noi.



bine da' noi le vroiam si moka

sincer am mai observat niste reduceri dar n-am avut timp sa stau pe site sa bibilesc fiecare lucru in parte...acum intru si pana diseara nu ma mai scoate nimeni de aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Tocmai am primit confirmarea la o a doua comanda!
Acum....sa speram ca vor ajunge la destinatie!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4a6d3bdb13f907e3635902&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">SARBATORI

DAVID
Alyna si David (22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

La Aubaines sunt foarte multe reduse cu 90%. Ce vroiati mai mult? 99%?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Boala grea cu reducerile astea!
Si....se ia!

Si la mine a mers greu de tot site-ul azi.M-am cam chinuit
pana am dat comanda!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4a6d3bdb13f907e3635902&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">SARBATORI

DAVID
Alyna si David (22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput