Bucurii de sept-oct 2006 (102)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Lilina, mai joc Am renuntat la lumea 2, de 1 incep sa ma plictisesc, pe 3 rezist eroic. Pe 4 si pe clasic pot spune ca e placere. Oricum, intru foarte putin pe joc, doar dau cateva comenzi, rezolv corespondenta si gata. Na ca m-am intins cu un off-topic de toata frumusetea.
Astept poze cu papusica. Chiar ati avut aventuri la tuns, nu gluma. Eu nu o mai tund pe Narcisa, mi-e mila de buclisoarele ei.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Itzyyy vrem poze cu papusica, ca ce ne-a povestit lilina e interesant...sa vedem cum arata dupa atata chin. Dar ce v-a fost de cap s-o tundeti in mijlocul iernii?

xandrutza as vrea eu sa ajung pe acolo dar in cursul saptamanii nu am cum, doar duminica...mai vedem noi

*************************************************************

Scumpik, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

quote:
Originally posted by xandrutza_76
Lili, chiar ai fugit de acasa? Asa mica?
Ne luam de mana, si eu pe la doi ani am fugit de langa ai mei, pe plaja, noroc ca m-a gasit un neamt cu care am si conversat


He heee eu am fugit de pe plaja la 1 an si 9 luni...de doua ori: prima data direct in apa, noroc ca aveam un motz prins in varful capului si mi-a folosit drept periscop si asa m-a zarit tata si m-a salvat din valuri; a doua oara am luat-o la pas, tot pe plaja, de la Eforie Sud spre Eforie Nord...ai mei au fost pe faza si tata m-a urmarit sa vada pana unde ma duc, ei bine, pana aproape de Eforie Nord si e ceva distanta.

La 2 ani si 5 luni am fugit de-acasa de nervi si plictiseala. Eram lasata in grija bunicii care era consemnata la plantat flori in fata blocului (va amintiti vremurile alea...), eu ma plictiseam ingrozitor sa vad cum mai face o gropita, mai pune o floare, acopera gropita si tot asa si fiindca nu m-a lasat sa ma duc singura in casa sa ma joc, intr-o clipa a ei de neatentie mi-am luat lumea-n cap si-am fugit la mama la farmacie (cam 4-500 metri), 3 strazi de traversat. Mama cand m-a vazut nu putea sa creada ca am venit singura, bunica acasa se dadea de ceasul mortii c-a disparut fata.

De asta-s acum asa plimbareata, am luat-o la picior de mica.

Scuze pentru acest off-off topic.

Scumpik, e deschis si duminica la Bambi. Uite, daca tot zici ca in R nu-i nici un loc de joaca, deschide-ti tu o asemenea afacere.[/b]

**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)

Save the Earth! It's the only planet with chocolate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Hello!!!
Avem si noi cateva poze de prin decembrie,mai recente nimic ca nu sta la pozat.
M-am conformat ca ma tragea tare de urechi Lili :)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

In sfarsiiiit, poze! Foarte, foarte frumoase! Aia in care se spala pe dinti imi place mult, iar aia cu puloverul e mortala. De fapt imi plac toate, nici nu pot alcatui un clasament.

Te mai dor urechile?

Veniti miercuri?


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)

Save the Earth! It's the only planet with chocolate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Lili asa deci, plimbareata de mica! Eu vin la intalnire, numai ca si la noi e cam nasoala ora, in jur de 16 se trezeste. Eu zic sa ne vedem oricum, mamici din Iasi, ce spuneti? Poate e vremea buna totusi si mai zaboviti un pic sa ne vedem. Poate vine si Mephala si Alipiticot.

Lullabay am vazut Sfanutul haios cu tinutele lui, ce mai faceti voi?


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Lili putin ma mai dor,dar nu asta e problema ci ca s-au luuuuuuungit:)
Mira,multumim de intrebare,bine partial,adica Stefan e bine si eu,dar avem niste probleme medicale in familie.Sper din toata inima sa se rezolve cu bine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

quote:
Originally posted by MamiLili


Scumpik, e deschis si duminica la Bambi. Uite, daca tot zici ca in R nu-i nici un loc de joaca, deschide-ti tu o asemenea afacere.


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)

Save the Earth! It's the only planet with chocolate.




mi-ai dat o idee buna, dar din pacate pentru a incepe orice afacere este nevoie e niste bani, iar noi acum strangem pentru a cumpara un apartament. Poate dupa aceea ma voi gandi si la asta.

Mai da plimbareata ai mai fost, nu ca n-ai fi si acum ...imi aduc si eu aminte de acele prestatii la care erau pusi locatarii de catre cei de la asociatie si pentru noi copii era plictisitor, dar era si ceva bun pentru toti. Nu vezi ca acum e jale pe langa blocuri, e o mizerie de nedescris, unii arunca si gunoiul de pe geam...parca au innebunit cu totii

*************************************************************

Scumpik, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

lullabay am vazut pozele...ce ochisori albastri are Stefan . Si mie mi-a placut poza aia cu puloverul, e haioasa. Multa sanatate familiei tale.


Eu va spun noapte buna ca ma duc sa bag copilutul in patut la nani si apoi sa ma odihnesc si eu.

*************************************************************

Scumpik, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Multumim scumpik.Sper ca de acum nu se mai schimba culoarea la ochisori,si noi suntem innebuniti dupa ochisorii lui..
Noapte buna.

Mergi la inceput