Colectia aniversara de toamna-iarna 2005 (179)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mai, fetelor, cum pleca omul de la serviciu la shopping , cum scrieti de rupeti randurile!

Asta aviz Deliei, care se plangea de aceeasi grea boala: shoppingul.

Deci si la noi sunt mega reduceri, asa ca m-am mai captusit cu un pulovaras de la Mango, in gasca cu altul pe care mi l-am luat tot de la Mango, dar din Viena. Aceleasi colectii, nene. Chiar ca globalizare.

Vecina- ce faza cu lili. Chiar aseara ma intreba adila de ea..daca si-o fi gasit de lucru sau nu. deduc din disperarea ei ca nu.Si io zic sa nu o lasi sa apara. nu-i vad rostul...



Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Mihaelutat ,sa-ti traiasca finuta ,sa fie sanatoasa!!
Ripley ,felicitari pentru pishunelu' la olita ,sinteti avansate rau fata de noi ,cred ca mergem la gradi si el nu o sa faca la olita ,mi0-e groaza ,de toate am scapat super repede ,usor numai la capitolul asta stam prost.
Maria_alexia ,cite kg ai luat ?In cite saptamini esti?
Mamaaa ce va apreciez eu pe mamicile astea care v-ati incumetat sa faceti al doilea copil,cred ca sinteti tare puternici si cu nervii la locul lor ,sa nu mai zic de ajutoare ...eu una sint la pamant cu toate astea ...


Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

Revelion

www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Vecina, sa-ti traiasca finutza!!! Sa fie sanatoasa si voioasa!!! Deci ai pana acuma 2 bucatele de finuti mici, nu? Evan ce mai face?

Olitza...ce e aia????




Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Madutza, acum sunt in sapt. 31 (am pus link la semnatura ) si am luat deja vreo 9-10 . Sper sa nu se mai adune mai mult de 5-6... Despre bb2 si eu gandesc la fel, ce ne-o fi venit, nu ne ajungea distractia cu unul singur ???

Noki, cum nu stii??? Olita e chestia aia pe care si-o pune copilul in cap, in care-si gazduieste jucariile, sub care face garaj pentru masinute...

pentru finutza de Mihaelutza!

Maria & Cristian (22 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Ca bine zici, Maria...aaa...si sa nu uitam: a noastra fiind de-aia cu ghidon este si pe post de motocicleta cu care ne plimbam prin casa si zgariem parchetul....

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Fetili va multumesc de urari.
Aceeasi intrebare imi statea pe buze legata de piesa de mobilier numita olita, dar vecina Noki a verbalizat inainte intrebarea mea. Noi o folosim si pe post de fotoliu, in afara de ceklelate moduri enuntate anterior. Eu chiar cred ca cei care au inventat-o nici macar nu s-au gandit la facutul pipi, ci la cel de loc de strans praf, jucarii apa. Utilizarea finala a venit dupa lungi saptamani de progrese facute de alti copii decat ai nostrii.
Noki nu si-a gasit nimic desigur. daca mentine pretentiile de bani, program, atributii si distanta de casa nu cred ca va gasi in veci. Oricum eu abia astept sa ma sune sa dau referinte......
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Maria_alexia si mie mi-e groaza de o a doua sarcina ,de cum o sa arat ,cite kg o sa iau ,la Andreas am luat 22 kg si mi-era sila sa ma mai privesc in oglinda ,pina la 5 luni am luat decat 3 kg,apoi restu' .

Sa va zic ce stricaciuni a mai facut fi'miu in ultimul timp:mi-a desenat pe 2 pereti din sufragerie ,mi-a scos marginea aia de la parchet (nu mai stiu cum se cheama),mi-a daramat 2 rafturi la un dulap ,mi-a scis cu pixul pe canapea ,mi-a zgiriat parchetul rau de tot in mai multe locuri ,a rupt un album intreg de poze de la botez ,rupt jaluzele ,manere de la dulapuri ,sertare ,vreo 4 la nr ,arata casa noastra ca dupa razboi ,am inceput sa ma gindesc serios daca sa ne mutam anul asta sau nu ,daca o sa faca asa si-n casa gata renovata ,mobilata ma spinzur :(((

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

Revelion

www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Ehehehe..Madutza...si toate astea de cand chipurile s-a cumintit. Iti dai seama ce era daca nu se asa-zis cumintea???

Vecina,

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Madutza noi am decis ca pana nu face fi-miu 4 ani sa nu dam nici macar cu o pensula pe un cm2 de perete. este cooperativa munca in zadar. la noi practic a zgariat peretii pana la tencuiala cu cutiile de la CD sau cu masinutele a caroro roti disparusera. la pizuri si creioane de desenat nu am ajuns ca ii sunt intrezise cu desavarsire de cand a constatat ce gust bun are pasta de pix sau mina de creion. Asa ca nu mai vede instrumente de scris.
Vecina apropo, jocul cu plastilina pe care i l-a cumparat Sarei cadou ce face? Este utilizat sau nu? Nu ma supar daca l-ai ascuns, te inteleg perfect.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Mihaelutat, sa-ti traisca finuta micuta!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput