Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (47)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Carpatinooo, ia si de aici ca esti fenomenala.

Gata, ma duc sa culc copiii astia ca nu mai pot. Il tot asteptam pe al meu cu masina aia de spalat vase, dar o vad eu cand ma trezesc. Pacat ca am spalat tot ce era in chiuveta, dar ne descurcam imediat sa murdarim la loc.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Simule, tu ma injuri? Cine naiba stie ce scrie in cursurile alea? Alea sunt noutate. Deocamdata tre sa recapitulez toate toate contractele civile pana luni, adicatelea fo 700 de pagini.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Hai ca ma duc, mama denaturata ce sunt. I-am lasat pe astia de capul lor, Alex alearga cu o patura pe post de pelerina si face praf, a dar drumul la vreo 3 jucarele care canta de bubuie capul, iar Andrei e fericit nevoie mare ca nu l-am observat cum musca si suge telefonul vorbitor de la Fisher Price. Nah, ca merge folosit si la asa ceva! Belea cu asta acum, de unde nu apuca nimic baiatul, acum de indata ce sunt apucate obiectele ajung direct la gura. Daca punem ca le-a mai mangaiat Alex cu mainile ei de pe jos sau de la nas, share-uim fericit virusii in familie.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Pai nu te injur, eram doar curioasa . Nu vezi ce consumator rau si nemultumit sunt? O sa le fac oricum reclamatie, macar sa ma racoresc si eu putin. Si la aia de la banca o sa le fac la BNR, mi se pare o mare incompententa sa nu raporteze in juma de an inchiderea liniei de credit.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Sim in legatura cu banca, pe noi ne-au bagat la rai platnici pt 10 000 lei vechi anul trecut, au modificat dobanda si cand a fost sotul sa plateasca nu i-a zis nimeni, dar a depus o plangere la banca si intr-o luna ne-au anuntat in scris ca s-a rezolvat, noi am avut credit la BCR si sunt varza rau aia, bafta multa si rabdare

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G

Pai nu vine menajera, asta e treaba, iar salariul ei l-am incasat deja de la al meu. Dar e pentru scopuri nobile, sa imi platesc taxa ca sa pot intra in examene.



Adica o lasi pe biata femeie fara bani acu' dupa sarbatori? Bad girl...

Sa nu-mi zici ca nu-l taxezi pe al tau (si) pentru examene!!!!!

Cat despre Loredana.. mai bine o masina clasica... costa si mai putin si face si treaba mai buna

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

buna seara,dragi mamici,mare veselie pe aici si ce de pupici.
Eu abia am terminat de facut mancare ,curatenie ,dar mai am de calcat o groaza si nu am pic de chef ,ROXULE nu sti cum o cheama pe fata ai blonda de 19 ani care calca?eu mai bine prefer sa spal o tona de farfurii decat sa calc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Prisi mai am o speranta pt maine dar oricum daca vine ajunge seara tarziu, deci si maine Mai dar mie cate Loredane imi trebuie dace nu imi place nici sa spal nici sa calc?Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Roxana copiii tai sunt de belea, vorba lui SimMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by myral

Prisi mai am o speranta pt maine dar oricum daca vine ajunge seara tarziu, deci si maine

Mai dar mie cate Loredane imi trebuie dace nu imi place nici sa spal nici sa calc?



Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)


myral tie iti trebui IN FORMULA 2 IN 1

Mergi la inceput