Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (42)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Betty si eu am pus o masina ieri cu haine de bebe, nu aveam ca sa fac ca le spalam in Ajunul Craciunului, dar nu mai aveam loc sa le intind


Teo ce e cu fotografia cumnatei ca nu m-am prins?

Ana petrecere frumoasa si un an nou fericit!

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

LA MULTI ANI STEFANIILOR si STEFANUTILOR

Mamicilor si taticilor le doresc sarbatori fericite in continuare,
in caldura familiei alaturi de puiutzii vostri!

Alinus de Iulius Teodor (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Isabeluta, multumim de capitol, am vrut si eu sa ma risc mai devreme dar au venit ai mei in vizita.

Asa ca am fost cu musafiri, nu dormeam nicicum. Am facut si baie fara grija ca urla copiii astia ai mei, am prajit carnati, am mancat. Si apoi a picat netul pana acum.

Aaa, si spal rufe la greu de vreo 2 ore, mai am vreo 3 ture, cred ca masina de spalat isi da demisia.

Cecilia, ce dulce si zambaret e Cristian!

Prisi, e o scumpa Miru, dar nu ne putem da la ea ca ne bate Annisia.





Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

hallo mamici sunt si eu o mamica de un baietel de 8 ani si o fetita de 2 luni cum fac sa ma inscriu si eu in clubul mamicilor de octombrie. sarbatori fericite

ricea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

LA MULTI ANI tuturor Sfintilor bebelusi Stefan de azi!
Bun venit celor noi!
Gogosarul meu s-a intors de dimineata de pe spate pe burtica si sunt tare mandra!!!!!!!!!
Insa e cam constipat de la fier si e cam suparat ca nu poate face caca singurel!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Gata, ne-am adunat si noi de pe drumuri. Am pus si rufe la spalat chiar acum...si vad ca s-a facut si un capitol nou, ca altfel ma riscam eu sa il deschid:)

Pup fetele, ca eu ma bag la somn

Betty78deMario-Alexandru 16aug2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Eu am obosit de atata intins rufe. Vreau sa il culc pe BB in juma de ora si apoi sa vad cum rezolv cu Alex. De bine ce ma vaicaream de baiat, iacata a inceput si el incercari de rasucit de pe spate pe burta. Azi era cu picioarele sus si isi facea balans. In plus il pun sub jucariile acelea atarnate si in loc sa incerce sa le apuce cu mainile el isi ridica picioarele cu tot cu fund, ca o lumanare, si le loveste. E tare haios.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Asaaaa am revenit! Am promis ca revin, dar nu stau mult...mi s-a propus un masaj de relaxare dupa ce termin cu toate prin casa...

Asa ca ma retrag, dar nu inainte de a va spune ca am admirat o multime de puiutzi dragutzi de mami HaveF8, Yaia, Florentinalo, bebeka, gabitz78, Danielle, Bikmaria si Cecilia!! Sunteti toti niste scumpici!

Noapte buna mamici si bebici!

Shhht, am furat vorba Mariei...hihihi

isabeluta de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)
fecioru` mamei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna,
noi am fost in oras la masa, ca ne-am saturat de bucatele alese de prin frigider si am fost la pizza , dar Miru a adormit si cand am iesit si a trebuit sa ii dau geaca a facut ochisoti si o ora m-am chinuit sa o adorm iar, fata dormise jumatate de ora si avea chef de joaca...

Rox multumim

in legatura cu spalatul eu cred ca e mai pacat sa umbli nespalat....

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

buna seara ,am aparut si noi ,am fost la munca dimineata ,iar apoi la un Stefan ,acum suntem franti cu toti ,ma bag la somnic mai devreme ca de obicei pt ca maine dam o fuguta pana la Carrefour la Ploiesti si trebui sa fiu odihnita ,ca am un chef de cumparaturi ...cred ca o sa stau vreo cateva ore bune ca am o lista lunga cat o zi de post ,dar nu-i nici un bai .

Mergi la inceput