Bucurii de sept-oct 2006 (100) - LMA 2008!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Lili drum bun, distractie placuta de Rev si Un An Nou mai bun ca 2007 si cu cat mai multe realizari si bucurii!

Cristina sanatate multa lui Vladic.

*************************************************************

Scumpik, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:



La multi ani tuturor care poarta numele STEFAN!

Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

In primul rand sa-i raspund lui MamiLili (daca nu cumva e ocupata cu facutul bagajelor), poza Mariei la inaltime a faost facuta din apartamentul matusii sotului. Asa e, la mama stau la et. 1, iar la casa noastra o sa stau la 4 (trebuie sa o invat pe Maria sa urce singura scarile, ca altfel ma rupe).
MamiLili, drum bun si distractie super acolo unde vei merge.

Am vazut filmuletz cu Matteo care hraneste pe toata lumea, inclusiv catelul. Bravo Matteo!

Am vazut pozici cu Vladissimo, Cosminutza, Reby. Sper sa nu-mi fi scapat vreun copilas.

Pufymic, felicitari pentru premiul castigat.

Sephora, eu as incerca prima oara produse naturiste, in cazul DA. Chiar asa intentionam sa fac, daca nu se treceau patutele de pe fata Mariei cu Locoid. Si nu au mai reaparut, dar nici nu i-am mai dat iaurt din comert.


Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

quote:
Originally posted by pufymic

Salutare bucurii!!!!!!!

Si azi am mai primit inca un cadou de la Mosu!



******

VOTATI-NE!!!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=miss%20odiseea%20sarcinii&page=21" target="_blank">"te pup fratiorule"&www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=miss%20odiseea%20sarcinii&page=8" target="_blank">"cioc-cioc"



Multumim anticipat!







felicitari pentru cadou/premiu, sa-l stapanesti sanatoasa si sa faci muuuuulte poze cu el

*************************************************************

Scumpik, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Mirabela ce tort frumos, de unde-ti vin toate ideile astea de tort, ca am mai vazut cateva modele la tine...l-am vazut si pe David cu bradutul si cu masinutza ce-a cu roti mariii

Lilina am vazut pozele de la petrecerea de CRACI , frumosai renii

Sephora vazut Matti care papa singurel si cum danseaza pe masa. El v-a dezmembrat masutza? ca parca scartia daca am auzit eu bine

*************************************************************

Scumpik, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Pe cine uitasi c-am vazut poze? Pe David al Mirabelei, cea cu tortul Mos Craciun.

Sanatate tuturor copiilor care mai sunt bolnaviori.

Cristina, chiar ma intrebam unde ai disparut. Credeam ca esti "ocupata" cu Daria.


Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Gety acu am vazut si pozele cu Maria...e o dulce si o pupacim , cand o tragi cu saniua nu adoarme?

*************************************************************

Scumpik, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Noi am legat bradul cu o sfoara de teava de la incalzire si in partea de jos am pus numai globurile care nu se sparg. Asa ca Maria da cu manuta pe ele ca matza, dar nu se intampla nik.

Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Ba da, dar prima oara admira peisajul, apoi adoarme. Acum nu o mai scot cu sania, nici cu carutul, ca a fost cald si s-a mai topit zapada, apoi s-a racit brusc si tare si a inghetat pe jos, asa ca nu mai avem zapada, ci gheata.

Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

quote:
Originally posted by GETY

Noi am legat bradul cu o sfoara de teava de la incalzire si in partea de jos am pus numai globurile care nu se sparg. Asa ca Maria da cu manuta pe ele ca matza, dar nu se intampla nik.

Asa creste Maria Diana




e bun ca face numai atata, ca si noi in partea de jos a bradului am pus doar cateva globulete din alea usoare si nu se leaga de ele, in schimb prinde bradul de o creanga si il hutana cat poate el de tare

*************************************************************

Scumpik, mamica de Luca (17.10.2006)
Poze Luca, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/72401/ticker5.png" target="_blank">Uite ce mare sunt!!!
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

Mergi la inceput