Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 55

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui principe

Al doilea raspuns ,cel cu furtunul de gradina,este al meu.
am ghicit obectul....dar se pare ca nu a fost suficient.



Mata Emma lupta iar cu cancerul


http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?i



Si eu am ghicit la concursul cu masina de spalat , dar nu a fost suficient de amanuntita descrierea(eu am scris ca se deschide usa si de fapt se inchidea , sau ceva de genul). Adevarul este ca e scris in regulament si aspectul asta.
Oricum , furtunul era ultimul la car m-as fi gandit vreodata , mai ales ca mie mi se pare ca sunetul si micarea aceea nu au absolut nimic in comun.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Acum am vazut miscarea video, si am si eu o nelamurire, de ce la a 2 a miscare a rotii nu se aude acelasi zgomot ca la inceput? adica ce provoaca zgomotul de la inceput si mai tarziu nu?
nu de alta, dar mi se pare ca imaginea nu corespunde cu sunetul dat, si nici nu am gradina ca sa ma pot lamuri.

************************
Fetita mea, 3 ani si doua luni:' Esti o dragoste minunata de coscolata(ciocolata)!
************************
Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."
************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Cum pot raspunde si eu ????? Ma tot uit si nu gasesc niciun "buton" pe care sa apas pentru a putea raspunde??? Tre' sa ma inscriu undeva???
Am si eu o idee, cine stie, poate castig ...


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Citat:
citat din mesajul lui camelia_daniela

Cum pot raspunde si eu ????? Ma tot uit si nu gasesc niciun "buton" pe care sa apas pentru a putea raspunde??? Tre' sa ma inscriu undeva???
Am si eu o idee, cine stie, poate castig ...


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.



O data pe ora este contactat un membru online si acesta poate raspunde daca stie. Deci trebuie sa astepti sa te loveasca norocul

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

aha ... ok ! Astept!
Am fost foarte neatenta... n-am avut rabdare sa citesc tot ce s-a scris!
Om vedea ...




Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popescu_geanina spune:

Buna ziua !
Am si eu o nelamurire in legatura cu acest concurs....nu am gasit nimic in regulament despre indicii :) cand se dau acestea si unde apar ?

Va multumesc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popescu_geanina spune:

Am citit mesajele precedente si m-ati facut curioasa cu acest trifoias :))))))...sper sa vina si pe la mine :)....desi sunt cam noua pe aici :P . Succes tuturor !!! :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popescu_geanina spune:

Fetelor, m-a vizitat si pe mine trifoiasul buclucas...chiar daca n-am raspus bine macar mi-am satisfacut curiozitatea ..sper sa mai vina pe la mine din cand in cand ca e tare frumusel ....(desi m-a si speriat )....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iledaniela spune:

la multi ani ! eu zic ca sunt focuri de artificii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_mona spune:

este o banda rulanta care se foloseste de obicei in fabrici

Mergi la inceput