Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 53

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Fara suparare dar nici mie nu mi se pare a fi la fel sunetul pe care-l auzeam noi sa-l ghicim cu cel din video!

Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Ei,o fi o rola mai veche care agata pe undeva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Whaaaat??

Lara, mami de Ioana

www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA
-----------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Citat:
citat din mesajul lui ElenaGiulia

Fara suparare dar nici mie nu mi se pare a fi la fel sunetul pe care-l auzeam noi sa-l ghicim cu cel din video!


Pe pagina de raspuns sunt amandoua si cu imagine si fara. De ce nu le incerci singura! Ceea ce ma frapeaza este ca la celelalte editii nu au fost asa discutii. Sa fie oare suma? ... sau faptul ca nu a castigat nimeni? Cineva totusi a castigat, un caz umanitar.

Nu pot decat sa zambesc vazand inversunarea unora...

OK, Destule explicatii. Ne focusam pentru editia urmatoare si trebuie sa recunosc ca nu am un alt sunet pregatit. Sper sa am un weekend inspirat si luni sa fie deja online. Daca nu... o sa mai dureze.

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Scuze m-am exprimat gresit in prima postare ce vroiam sa zic e ca nu mi se pare a avea nici o legatura sunetul pe care-l auzeam noi cu imaginile din video.In sunet se aude clar ca se trage de ceva (sau poate sunt eu nebuna)?
Si nu e vorba de suma si ca nu a castigat-o nimeni,voi ati lasat sa se ajunga pana aici stiind ca daca cineva va ghici,banii vor iesi din buzunarele voastre,noi cei de pe acest forum am aflat de putin timp ca voi veti plati premiul,daca tot nu a castigat nimeni,parerea mea e ca trebuia sa impartiti toti banii la umanitare si sigur nu sunt singura care are aceasta parere.
Si oricum concursul sa terminat si nu mai avem de ce sa ne batem capul,eu mi-am spus parerea banii sunt ai vostrii faceti ce vreti cu ei!!
Numai bine!!

Citat:
citat din mesajul lui ADMIN

Citat:
citat din mesajul lui ElenaGiulia

Fara suparare dar nici mie nu mi se pare a fi la fel sunetul pe care-l auzeam noi sa-l ghicim cu cel din video!


Pe pagina de raspuns sunt amandoua si cu imagine si fara. De ce nu le incerci singura! Ceea ce ma frapeaza este ca la celelalte editii nu au fost asa discutii. Sa fie oare suma? ... sau faptul ca nu a castigat nimeni? Cineva totusi a castigat, un caz umanitar.

Nu pot decat sa zambesc vazand inversunarea unora...

OK, Destule explicatii. Ne focusam pentru editia urmatoare si trebuie sa recunosc ca nu am un alt sunet pregatit. Sper sa am un weekend inspirat si luni sa fie deja online. Daca nu... o sa mai dureze.

O zi buna Echipa Desprecopii.com


Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

hi hi....era banal
este clar si nu stiu de ce va suparati asa...de fiecare data au fost pareri pro si contra la aflarea raspunsului
1.la primul concurs...nu toate tuburile de atza dentara faceau asa...si nu uitati ca sunetul este amplificat de microfon...in realitate zgomotul nu este atat de mare...(aici a fost intamplare recunosc...s-a intamplat sa se auda la fel chiar la un tub pe care-l folosea sotul)
2. la globul pamantesc...nu mai zic...la fel...cata lume nu are asa ceva in casa...dar cine sta sa-l invarta(doar ruxi a mea) si daca nu era de aceeasi marime nu face chiar la fel...(pe-asta l-am cautat de am zapacit pana s-a intamplat sa invarta asta mica globul) vorba voastra nu mai puteam dormi noaptea linsitita...imi venea sunetul in cap si mi se parea ca tot ce se invarte seamana cu zgomotul ala apoi mai e ceva..trebuie sa te si aleaga trifoiul
3.la zgomotul cu masina de spalat...cate masini fac asa? poate doar la marca respectiva ca drept dovada ca a castigat cineva care este in acelasi loc de unde sunt adminii o fii avand chiar acelasi model
4. ce-a fost...ca nici nu mai stiu...parca pompita de sapun...si aici...cata lume nu foloseste sapun lichid si mai ales marca aceea...cati au ghicit?
5. acum daca incercati(fetele care aveti in gradina asa ceva) poate doar intr-o anumita pozitie sau putin fortzat asa o sa iasa sunetul asta si repet...muuult mai incet (fara amplificare)
la ultimele 3 concursuri recunosc nici nu m-am mai stresat sa aflu dar nici habar n-am avut ce-i sunetul...
astept cu nerabdare sunetul urmator
numai bine tuturor

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

M-am gandit la o mie si ....... de raspunsuri numai la furtun nu m-am gandit

Pe mine ma distreaza jocul,asa ca astept urmatorul sunet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Bine ca am aflat... dar acum nu gasesc filmarea . Pune cineva linkul si aici ?



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geanina-nica spune:

UITE LINKUL

http://forum.desprecopii.com/forum/raspunsuriconcurs.asp?concursid=4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Uite aici filmare!!

Citat:
citat din mesajul lui Deianira

Bine ca am aflat... dar acum nu gasesc filmarea . Pune cineva linkul si aici ?



Good things happen to good people.

Mergi la inceput