Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 49

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns goia spune:

cheita de la o jucarie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Mie mi se pare totusi ca la alte concursuri s-au dat mai multe indicii. Aici de ce nu se mai dau? Pana la urma ideea e sa nu se castige acest premiu.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Iuhuuuu, inca 6 zile si scapam de sunetul buclucas!!!

Oana si Eva (29 iunie 2005)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Criss ,pai sau castigat deja trei concursuri,era evident ca trebuie sa se opreasca cu castigul.
Si cum ni s-a explicat, banii nu vin din sponsorizare ci din buzunarul propriu al familie,si acum, 1500euroi e un salariu pe o luna in europa de vest.

Hai ca ma las si eu pagubasa cu concursurile pe DC.

de ce nu se mai dau indicii?

in articolul cu pricina e vorba de fier si fieratanii nimic pe intelesul muritorilor de rand.

Sophia 2ani
+12

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaS spune:

Cica mi-a dat sansa sa raspund, canci!!! Dupa ce am raspuns...si am trimis..imi spune ca raspunsul nu a fost inregistrat ca ai trimis raspunsul gol...spatiul cica a fost gol....Adica exact ca-n Romanica:)) te prosteste pe FATA , NENEEEEE....Cum nu am dat raspunsul?:))))))) Bai e ceva ingrozitor:)))))) nu pot sa cred asa ceva...:)))):)))))))))))))))))
Ii donam nene, imparteam la fiecare caz..dupa dc...nu pot sa cred ca si aici exista SABOTAJ!!:)))) Imi vine sa rad sa mor eu. Cred ca ar trebui sa nu mai incepeti un alt concurs ca e penibil, zau.
Pacat ca se va termina asa..cu un gust amar pentru multi!!

http://tt.lilypie.com/7L7vm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cely spune:

eu cred ca sunetul e scos de un aparat de foto din acela vechi,cand tragi de film...asta e parerea mea:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Hai ma CRISA ca nu-i chiar asa, mie mi-a aparut trifoiasul de trei ori si tot de trei ori am dat raspunsuri care au fost inregistrate in lista.

ehehe daca stiam raspunsul

Sophia 2ani
+14

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaS spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionica

Hai ma CRISA ca nu-i chiar asa, mie mi-a aparut trifoiasul de trei ori si tot de trei ori am dat raspunsuri care au fost inregistrate in lista.
ehehe daca stiam raspunsul
Sophia 2ani
+14

Da ma, si eu am raspuns..de vreo 3 ori..dar cand e pe sfarsite...de ce s-a ''stricat'' chiar acum???
Curioasa sant daca or sa spuna ce era.
Crisa

http://tt.lilypie.com/7L7vm4.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

neata!

fetelor, care mai primeste trifoiasul... am descoperit acasa o jucarie care face exact zgomotul asta!
este un pistol de facut baloane, apesi pe tragaci si ies baloaneeee de sapun...
cine castiga da o prajitura la cofetarie
un weekend frumos tuturor!

impresii de calatorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Citat:
citat din mesajul lui vrabiuta

neata!

fetelor, care mai primeste trifoiasul... am descoperit acasa o jucarie care face exact zgomotul asta!
este un pistol de facut baloane, apesi pe tragaci si ies baloaneeee de sapun...
cine castiga da o prajitura la cofetarie
un weekend frumos tuturor!

impresii de calatorie




Pentru fair-play-ul de care dai dovada, ar trebui, daca asa este, sa ti se dea premiul chiar tie! mai spuneau fetele ca stiu ce este zgomotul, dar nimeni nu a spus nimic!


Mergi la inceput