Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 46

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELICITY05 spune:

Sincer,nu comentez decizia referitoare la concurs dar as fi preferat sa ia cineva banii astia,daca se mai dadeau alte indicii cineva tot ghicea..dar ce putem face noi astia mici....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana210773 spune:

Am postat si eu , dar mi-a fost sters ... de ce?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Cred ca mai frumos ar fi fost sa fie indreptati toti banii spre un caz umanitar daca nimeni nu va castiga, oricum sponsorul ramanea fara ei .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deianira

Cred ca mai frumos ar fi fost sa fie indreptati toti banii spre un caz umanitar daca nimeni nu va castiga, oricum sponsorul ramanea fara ei .



Good things happen to good people.



Si eu zic la fel!!!!

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deianira

Cred ca mai frumos ar fi fost sa fie indreptati toti banii spre un caz umanitar daca nimeni nu va castiga, oricum sponsorul ramanea fara ei .



Good things happen to good people.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Nu cred ca a inchide concursul este o idee buna. Sincer, mie nu mi se pare deloc plictisitor, faptul ca este vorba de o suma atat de mare il face mai palpitant. Adica, da, e dragut sa castigi doua-trei sute de euro, dar sa castigi, sa zicem 1500 e cu totul altceva. Sunt bani cu care poti face tot felul de lucruri, eu am mania excursiilor, asa ca la asta imi este gandul (si de aceea as fi cu adevarat dezamagita daca s-ar inchide concursul). Si cred ca faptul ca cineva ar castiga o suma asa mare ar fi si o buna publicitate pentru forum....

Chiar nu se mai pot da indicii? Intr-un fel imi dau seama ca de la un anume moment nu se mai pot da indicii, devine probabil prea clar si cei care sunt alesi imediat dupa indiciile respective sunt avantajati. Dar poate o alta solutie...sa fie ales cel mai apropiat raspuns sau o tragere la sorti intre raspunsurile care s-au apropiat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Si, daca totusi nimeni nu-si da seama, de ce nu se reporteaza toti banii pentru concursul urmator? Cu siguranta un concurs pe multi bani este mai interesant decat unul pe bani putini...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Se reporteaza 100 sau 1000 euro pentru concursul urmator? 1000 mi s-ar parea OK.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_iary spune:

Asa este!!! De ce sa inchideti concursul? Eventual donati o jumatate din bani unui caz umanitar iar cealalta jumatate ori o oferiti unui membru prin tragere la sorti, ori ii reportati pentru concursul urmator.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Subscriu !!

Citat:
citat din mesajul lui Fomalhauti

Nu cred ca a inchide concursul este o idee buna. Sincer, mie nu mi se pare deloc plictisitor, faptul ca este vorba de o suma atat de mare il face mai palpitant. Adica, da, e dragut sa castigi doua-trei sute de euro, dar sa castigi, sa zicem 1500 e cu totul altceva. Sunt bani cu care poti face tot felul de lucruri, eu am mania excursiilor, asa ca la asta imi este gandul (si de aceea as fi cu adevarat dezamagita daca s-ar inchide concursul). Si cred ca faptul ca cineva ar castiga o suma asa mare ar fi si o buna publicitate pentru forum....

Chiar nu se mai pot da indicii? Intr-un fel imi dau seama ca de la un anume moment nu se mai pot da indicii, devine probabil prea clar si cei care sunt alesi imediat dupa indiciile respective sunt avantajati. Dar poate o alta solutie...sa fie ales cel mai apropiat raspuns sau o tragere la sorti intre raspunsurile care s-au apropiat...

Mergi la inceput