Aveti o ureche fina ? (editia 2-3-4-5)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Monica are de 5 ori mai multe mesaje ca tine Adriana si de vreo 12 ori mai multe ca tine Arleena, e cel mai activ membru DC.
Concursul e de ghicit sunete dar sansa de a participa e data de fidelitate (timpul petrecut pe site).
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Mda, nu cred ca e in functie de timpul petrecut pe site, ci e in functie de cate raspunsuri da persoana respectiva..
Sunt curioasa daca trifoiul apara atunci cand dai "Raspunde la mesaj" sau oricand..
Just a fact, nu investighez nimic, am mai spus
Felicitari monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

scuzati off topicul
ma rog, treaba cu fidelitatea e relativa....poti sa stai pe site si sa nu postezi daca nu ai nimic interesant/important de zis - dar tot esti fidel, membri noi n-are rost sa se gandeasca sa participe ca nu au destule postari - si poate totusi sunt fideli .....si dupa cele spuse de tine daca ea are de 12 ori mai multe postari decat mine atunci daca ea a raspuns de 12 ori am si eu dreptul la un raspuns, nu? dar nu e vorba numai de monica aici...sunt multi care au raspuns de multe ori...si multi care au fost selectati sa raspunda si nu au putut si a treia categorie cei care au tot bantuit forumul in speranta aparitiei trifoiul pt ca stiau raspunsul(nu e cazul meu) cum zice adriana, o fi vreun bug in algoritm sau pe undeva...

nu am chef de cearta si nici de discutii contradictorii mi-a spus doar parerea ca nu e fair play concursul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Si mie mi se pare ca Monica a planuit totul de acu' 4 ani de cind s-a inscris pe site. De acum o sa stam cu ochii pe ea. Si eventual o obligam sa doneze banii unui alt membru ales aleatoriu...sau mai bine vom face un alt concurs....
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Deci concursul nu e fair pentru ca n-ai cistigat desi nu stiai raspunsul
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Felicitari Monica sa-i cheltuiesti cu cei dragi bom churrasco,!!!


Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Unica problema a acestui concurs e microfonul,el este pus foarte aproape de obiect si sunetul iese cu totul altfel decat fara microfon.
Sunetul parca se transforma si asa devine foarte greu de recunoscut!!
In rest pt organizatori!!

Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Mie imi place concursul! Ce m-a mai bantuit sunetul, mereu il ascultam si nu puteam sa il corelez cu vreun obiect.

Felicitari, Monica. Ai urechea fina. Mie mi se pare corect, scrii pe forum, participi la concurs. Cu cat scrii mai mult, cu atat cresc sansele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

quote:
Originally posted by Andrada

Deci concursul nu e fair pentru ca n-ai cistigat desi nu stiai raspunsul




Nu. Am mai spus ca mi-e indiferent. Am vrut sa spun ca poate e o problema la modul de selectare a celor care raspund..

...interpretari, interpretari...

Mergi la inceput