Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (38)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

buna
Nici a mea nu a avut reactii la vaccinul de 2 luni..a dormit chiar f bine, dar i-am pus un supozitor inainte de a se culca asera pt. orice eventualitate si nu i0am facut baita..
La MUlte lunite Karina!!!

Distractie maxima celor ce va intalniti!



Avem 2 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

KARINA de emma76




Danielle de Ebonee (02/10/2007)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

La multi ani Karina de Emma 76!

Mai fetelor,va zic si eu,cu intarziere,s-aveti pofta la papanashi!

Isabeluta noua ne-a prescris pediatra unguent Diprosalic,masat pe cap dupa baita apoi periat cu perie pt.bb si incet,incet se duc cojitele.

Eu astept sa vina tati acasa ca sa pot pleca eu in oras,caci i-am luat ieri niste blugi si nu sunt buni,sper sa mi-i schimbe.Eu m-am ales cu o bluza cu talie joasa si niste colanti XXL

V-am pupat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Mai fetelor eu n-am scos fata afara ieri si nici azi n-am nici un chef, am aerisit si vine un aer rece cam de -3 grade plus vantul care la noi e destul de nasol nici nu stiu ce sa fac, acum nici sa n-o scot deloc nu e bine . Dar si pt 5, 10 minute sa ma chinui s-o imbrac ca asa urla si transpira. De fapt e vorba mai mult de lipsa mea de chef decat de frigul de afara ca daca era sotul acasa sigur o scoteam. Ce sa fac?????????????? Nu aveam cu ce sa ma mai stresez. Ma rog e vorba de faptul ca ma simt vinovata ca mi-e lene sa scot fata afaraHai ca nu mai intelegeti nimic, nu? Vorbesc aiurea Mai bine imbrac fetele si afaraaaaaaaa!Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by myral

Mai fetelor eu n-am scos fata afara ieri si nici azi n-am nici un chef, am aerisit si vine un aer rece cam de -3 grade plus vantul care la noi e destul de nasol nici nu stiu ce sa fac, acum nici sa n-o scot deloc nu e bine . Dar si pt 5, 10 minute sa ma chinui s-o imbrac ca asa urla si transpira. De fapt e vorba mai mult de lipsa mea de chef decat de frigul de afara ca daca era sotul acasa sigur o scoteam. Ce sa fac?????????????? Nu aveam cu ce sa ma mai stresez. Ma rog e vorba de faptul ca ma simt vinovata ca mi-e lene sa scot fata afara
Hai ca nu mai intelegeti nimic, nu? Vorbesc aiurea Mai bine imbrac fetele si afaraaaaaaaa!



Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)




scoate fetele afara dragutza,si eu ma duc acum pana in oras ca trebe sa ii caut o rochitza ptr. biserica si nus cand o sa mai am timp,in plus am si eu un chef de iesit dar asta e...o scot si pe micutza mea din casa putin la plimbare ca tare ii mai plac cararile




Danielle de Ebonee (02/10/2007)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Multumesc frumos de sfaturi!
Am sa incerc cu ulei si daca nu merge si nu merge am sa apelez la reteta ta Pinacolada. Poate am noroc si scapa usor...Multumesc inca o data!

isabeluta de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)
fecioru` mamei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Si bv si eu am probleme cu carpienele si metacarpienele si cred ca am si un fel de sciatica pe partea dreapta..eu iau Elevit si iau si Ca cu vit D de la Dopper...pana acum nu am vazut nici un rezultat. Parerea mea e ca va trece cand voi face miscare la greu...adica iesit din casa la job zilnic...

isabeluta de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)
fecioru` mamei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Gata ne-am si intors, acum poate doarme o jumatate de ora sper.DanielleIsabeluta, da, da miscare la greu, asta trebuie, ai vazut ce chef am euMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Si bv spune:

Isabeluta, sa stii ca am omis eu, dar era vorba si de metacarpiene si metatarsiene, toate ma dor! mai ales dimineata si dupa ce cobor de pe tocuri (metatarsienele). De azi iau si eu Ca, sa speram ca va trece.





Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.clau spune:

Se simte lipsa fetelor pe forum!Sper ca se distreaza la "papanasi" cu papanasii si dulceturile.Imi pare rau ca nu am mers si eu,dar ajung f.greu in zona aceea.

alina+ANDRA MARIA(26.08.2007)
POZE cu Andruta

Mergi la inceput