Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (37)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

Multumesc Maria si Alina...





Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

'Neatza la toata lumea, mamici sau bebici !
Bine ati venit, mami Gabi de Eliza ! Am admirat pozele cu "sarmaluta", ce indepartate mi se par vremurile acelea... Acum incepem deja sa ne facem griji pt rostogoliri sau rasuciri... Mi-a placut mult poza in care doarme pe cantar, asa dulce era...
Piciulika, cum mai este ursuletzul ? Sper ca se simte mai bine

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze avem in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.clau spune:

quote:
Originally posted by bikmaria

buna dimineata mamici de bebici frumosi,ati scris nu gluma ,v-am prins din urma aseara pe la ora 1 ,de fapt azi dimineata ,si cand sa va scriu si eu doua vorbe s-a oprit netul.Asta este,ma bucur ca sunteti bine ,chiar daca v-ati mai jult cate un picior ,

BIKMARIAmamica de dulceata mica MARIA TEODORA(05-09-07) si de papanas maricel ALEX (14-07-96) Poze



Maria



alina+ANDRA MARIA(26.08.2007)
POZE cu Andruta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.clau spune:

Bine ati venit printre noi,mami Gabi de Eliza!

alina+ANDRA MARIA(26.08.2007)
POZE cu Andruta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Rodica, sa-ti traiasca puiul, sa creasca mare si sanatos si sa fiti fericiti !
Ce primeste cadou la 3 luni ? Cred ca ar trebui sa-i luati masina, sa-si plimbe gagica , na, tre' s-o scoata in oras la o plimbarica.

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze avem in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina85ss spune:

Buna dimineata fetelor,am si eu o intrebare, bb la cate luni incepe sa prinda cu manutele? Giulia fetita mea face peste cateva zile 3 luni dar inca nu realizeaza ca manutele sunt ale ei

Cristina + GIULIA 21.09.2007

poze

nasterea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Ramoiani condoleante. Chair ca pare o gluma stupida a vietii.

Am revenit si eu....acum imi merge si net-ul ca la carte. Problema cu dechisul paginilor era de la Romtelecom....si-au schimbat DNS-urile si nu au anuntat. Ideea este ca nu mi-am dat seama initial, ca inainte cu toate ca nu aveam instalat clicknet-ul tot la fel imi facea cand ma conectam pe reteaua wireless a vecinului, iar cand mi-am instalat clicknet-ul si am vazut ca problema insista m-am gandit eu ca este de vina internet explorer-ul, pe care l-am dezinstalat si l-am instalat din nou, apoi mi-am instalat si mozilla firefox, mi-am dezinstalat si nortonul si am instalat un alt program, dar degeaba pentru ca problema continua....asa ca mi-am chemat pe cineva sa vina sa imi verifice calculatorul....si a venit....dar i-a dat de cap in momentul in care l-a sunat un prieten care avea aceeasi problema si ghici ce serviciu de internet avea.....asa am am luat noile dNS-uri de la Romtelecom si acum e f bine.
Mi-am istalat si routerul wireless si acum e bine....nu mai am o tona de mate prin casa atarnate dupa laptop

Am inecracr sa recuperez cu cititul, dar nu am retinut prea mare lucru...intalnirea este maine la 12:30? Ca as veni si eu.....in functie de starea lui Mario.


Betty78deMario-Alexandru 16aug2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Betty, bine ca i-ai dat de cap. Maine este intalnirea, ai inteles bine. Eu tot incerc sa-mi imaginez ce fetze or sa faca aia de acolo cand vor vedea atati bebici



Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze avem in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

quote:
Originally posted by luy

Rodica, sa-ti traiasca puiul, sa creasca mare si sanatos si sa fiti fericiti !
Ce primeste cadou la 3 luni ? Cred ca ar trebui sa-i luati masina, sa-si plimbe gagica , na, tre' s-o scoata in oras la o plimbarica.



multumesc...
mai bine o





Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Buna dimineata si de la noi!
fata doarme,eu am facut baie,m-am cremuit,am pus o masca pe fata.Daca as fi luat si 85% din salariu zau daca nu era bine de stat acasa.Dar asa...stau si ma gandesc cu groaza si ma rog sa n-am ghinionul parintilor al caror baietel era lovit de bona ca pedala cand ii punea pampersul(daca ati vazut la stiri)


Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)

www.flickr.com[/poze]

Mergi la inceput