Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (35)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna seara si de la noi,
azi iar am umblat breambura, am fost la ziua baiatului nashei si a fost chiar ok, a fost grup restrans, petrecerea pt copii e maine la Mc, dar am fost pe la 3 pana in Plazza sa-i cumpar cadou la pitic si m-am ingrozit, a trebuit sa stau la rand la scari, era o nebunie...

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Isabeluta, si eu sunt la fel de incantata de evolutia puiului si simt ca ma topesc dupa el.

Apropos, asta seara a tinut o jucarie, insa culmea o jucarie mare si grea. Cred ca asta i-a placut, o sa va arat si pozele cand le descarc.

Yaia, am fost la Invazia, sa zicem ca a fost ok. Nicole Kidman arata traznet, dar e prelucrata digital ca nici zambetul nu mai e al ei. Nu am vazut alt film in afara de Bourne Identity. Am cautat Supremacy pentru ca mi-ai mai zis de el si nu am gasit nicaieri.

Sim, pai am mai scris draguta ca ii vreau. Chiar credeam ca te-ai razgandit si nu ii mai dai si nici nu am indraznit sa revin asupra subiectului.

Kriss, nici eu nu pot deschide pozele. Felicitari pentru botez!

Andreea, da, era weekendul full la noi, insa cand mai treci da un semn. Wow. Vladi sa intoarce in ambele sensuri? Supeeer. Eu deocamdata sunt multumita ca Andrei s-a potolit azi si nu s-a mai intors asa des, iar cand s-a intors nu a mai plans.

Prisi, nu imi vine sa cred, coada la scari? Wooow, sunt disperata ca si eu mai am de luat cate ceva, asa ratacit, si ma gandesc cu groaza ce ma asteapta.

Sabina, cum a fost la botez? Felicitari lui Gheo crestinul si abia astept sa il vad.

Maria, ti-am simtit lipsa in seara asta.


Fetelor va pupic si va doresc noapte buna si bebei linistiti.








Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Rox si eu mai am de luat cadouri, dar o sa ma duc intr-o zi pe la 10-11 si nu o sa fie asa rau, eu azi am avut noroc, ca vazusem ceva la Z care mi-a placut si m-am dus direct, ca altfel nu stiu ce faceam ca nu era nici macar un singur loc liber toata parcarea, asa ca eu am fost sa cumpar si sotul a dat ture cu masina prin parcare

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Andeea, am versiunile full. Nu stiu daca merge sa iei de acolo executabilul si dupa aia sa iti dau eu completarea . Oricum nu dureaza mult sa le iei de la mine de pe ftp, cred ca se descarca mai repede.
Rox, pai cautasem o solutie fezabila ca sa vi le trimit . Eu credeam ca te-ai razgandit tu pt ca nu ai mai zis nimic dupa ce scrisesem despre ftp.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Ok,sainteleg ca nu stiti nimic asta e voi afla maine la doctor .Noapte buna ma duc langa bebe bolnavior

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

BUNA SEARA fetelor,

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Andreea, eu i-am zis Mosului ca stiu mai multi copii cuminti, sa vedem ce rezolva Ii mai spun o data miercuri.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Moldoveanca, eu una habar nu am.
Maria, bine ai venit.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Povestioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

ROXANA,si eu va simt lipsa ,dar o sa recuperez, sunt cu curatenia aproape de final,am facut bradul ,si acum primii o propunere indecenta de la al meu sot ,nu vreau sa ratez ocazia

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

urez LA MULTI ANI!tuturor sarbatoritilor de astazi.


BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput