Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

nu se teme de "puiutz" da se uita ciudat la el ca e foarte rozzz

Luydaca nu cer prea mult poti sa ma ajuti si pe mine cu linkul pt felicitari, stiu ca l-a scris Sim da nu mai stiu in ce capitol
multumesc

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

MARTA il gasesti la cap 28 pag 11 ,

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Christina

de asemenea dulcetei
Maria de danielaradu
si papanasului
Gruia de ion_easca




poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by bikmaria

MARTA il gasesti la cap 28 pag 11 ,

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze



multumesc

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

LA MULLTI ANI pentru papanasul GRUIA si pentru dulceata MARIA



BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Si bv spune:

Dragele mele,

Sper ca ma mai tineti minte, pt ca am fost si eu in grupul vostru, insa numai pana am intrat in concediu, pt ca acasa nu aveam net.
Mosul a fost darnic si mi-a adus un laptop, asa ca sper sa ma reprimiti la voi.
Eu am nascut natural, in 6 septembrie, o minune de fetita pe nume Raisa-Maria, care a venit pe lume la 39 de saptamani, a primit nota 9 si a avut 3,150 kg si 50 cm.

V-am vazut aproape tuturor bebelusii, va felicit pe fiecare, iar
daca sunteti curioase de bebelina mea, gasiti poze aici:
http://family.webshots.com/photo/2191376870072503584ibrFKS

Pupici,
Simona si bb Raisa (6 Septembrie 2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

LA MULTI ANI !pentru mamica CRISHTINA

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Roxana , bine ca i-a mai trecut boala celei mici , eu nu prea inteleg ce vrei sa spui cu ,,nu manaca .
Copila arata bine , am vazut-o in poze , Aveam si su o verisoara care ,,nu manca nimic , a venit pe la noi in vizita 2 sapt si mama n-o hartuia mereu cu haleala -punea masa , o chema la masa daca nu vroia o strangea si pa pana la urmatoarea masa

Dupa cateva zile manca pana si lapte -nu mai mancase de la 6 luni , cu cana .
S-a crucit maica-sa cand a vazut-o dar cand neam rentalnit la mare in vara era iar la fel de dificila .maica-sa era fixista cu mancatul ii strecura supa la 6ani cu strecuratoarea de ceai ca sa manace
Lasa frate italienii nu manaca ciorba si nu au ulcer , nu vrea nu manaca , manaca altceva -da nu dulciuri sau rontaitoare .

Nu te supara , nu vreau sa-ti fac morala dar fii un pic mai relaxata si ai sa vezi ca daca n-o mai zapacesti cu mancatul se da pe brazda singura
Fi-miu de mare mancacios -dar are zile cand manaca putin de tot .Si numai ce-l vezi pe la 12 noaptea ca vine la mine si-mi zice ,,mami nu pot sa dorm ca mie mi-e cam foame , am vazut ceva in frigider .

Inca o data ,nu te supara , fiecare avem angoasle noastre cu copii-ca nu manaca , ca nu dorm , ca de ce aia si ailalta , dar eu incerc-nu reusesc decat 1/10 sa nu le trasnfer si lor


gata , ca te-am batut prea tare la cap

Pentru fetele racite -eu nu am avut incredere in propolis decat dupa ce m-am dat o data cam fortata de imprejurari.
Incercati tinctura de la Hofigal cateva zile , alternata cu spray de tantum verde -la mine a tinut intotdeuna , chir si cand am avut puroi in gat .
ne propiem si noi de ziua fatidica a vacinului , mi-e si groaza, cu celalt am avut 39 , sper sa nu se repete



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

quote:
Originally posted by Si bv

Dragele mele,

Sper ca ma mai tineti minte, pt ca am fost si eu in grupul vostru, insa numai pana am intrat in concediu, pt ca acasa nu aveam net.
Mosul a fost darnic si mi-a adus un laptop, asa ca sper sa ma reprimiti la voi.
Eu am nascut natural, in 6 septembrie, o minune de fetita pe nume Raisa-Maria, care a venit pe lume la 39 de saptamani, a primit nota 9 si a avut 3,150 kg si 50 cm.

V-am vazut aproape tuturor bebelusii, va felicit pe fiecare, iar
daca sunteti curioase de bebelina mea, gasiti poze aici:
http://family.webshots.com/photo/2191376870072503584ibrFKS

Pupici,
Simona si bb Raisa (6 Septembrie 2007)

Poze





bine ai revenit, foarte draguta dulceata Raisa, dar nici cu mami nu ne e rusine...

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

SI BV ,bine ai revenit ,vazut dulceata RAISA ,foarte frumoasa

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput