Ai nostri, ca brazii! (56) La multi ani braduti!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Liviana, scuze de intarziere, dar nu am mai apucat sa intru.
eu am luat de la sensiblue mosilor, o cutie cu 2 borcanele de plastilinia (alb si bleo) si multe accesorii. Scrie pe cutie 3+, Funny faces- blue box BB Dough.

partea proasta este ca daca ramane plastilina afara din borcanasul ei se usuca ca nu prea mai e buna dupa aia. Rebe a rupt bucatele mici si s-au intarit ff tare si le-am aruncat. dar bucatile mari le mai are.

Patricia, mama de fetita - Rebecca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

LA MULTI ANI BIANCA!
CRINUTA,MULTUMESC PT LINKURI.si felicitari pt rayan cel sociabil..cris nu e deloc asa,daca ne intalnim cu cineva pe strada si il intreaba ceva,lasa capul in jos si nu scoate niciun cuvant,iar dupa ce pleaca persoana respectiva si il intreb de ce n a vrut sa vb imi spune//pt ca sunt rau//.mai nou,daca mergem intr un magazin si il atinge din greseala cineva,se pune pe tipat si cand il intreb de ce tipa imi raspunde//pt ca e proasta femeia asta si m a lovit//.mi e si rusine sa ma mai duc cu el undeva...
ANDA,am citit ce ai scris despre irina,mi a placut mult...ai putea ca mai tz,sa scrii o carte..
LIVIANA,felicitari pt serbarea reusita!
eu i am luat lui cris pt mos craciun niste plastilina in tubulete,dar fara forme.e de la play doh,parca.i am mai luat un puzzle cu cuburi cu cei 3 purcelusi,o carte cu dinozauri,care te invata sa numeri,dinozauri vorbitori se numeste,2 telefoane legate cu fir,poti vb la ele,adica unul intr o camera si altul intr o camera si un joc,ceva cu aventuri in jungla,l am desfacut si e cu niste cartoane si tb sa faci nu stiu ce..,n am inteles prea bine,o sa l mai studiez.voi ce le ati luat copiilor?
14+


Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

uram si noi LMA celor ce deja au facut 3 anishori si tuturor celor ce urmeaza sa-i implineasca pe perioada sarbatorilor cand nu stiu dc mai apuc sa intru, ma misc tot mai greu acum si cam gafai deja, inca merg la birou insa de azi am vacanta pana pe 3 ian.. sper sa mai pot merge si in ianuarue, adica in luna a 9-a , wooow, parca nu-mi vine sa cred ca ma apropii de luna 9!! sarcina a fost ok la control, se pare ca sunt sanse sa nu ma mai taie (epiziotomie) a zis Tutunaru, copilu e intors deja si maricel cat tb si la a 2-a nastere cica nu prea mai taie jos, deci am sanse mari sa scap fara epiziotomie, sper!

la serbarea de mosh si Codrin ne-a facut sa radem cu lacrimi caci a zis ca are 2,3 4, ... pana la 10 ani, la 11 spunand nu. atunci moshul a zis aaaa, am inteles deci ai 10 ani . e mortal cand zice cum il cheama, scoate niste sunete cand pronunta C de mori de ras , adica n-are nicio leg cu C.

stie toate literele si le pronunta pe majoritatea corect dar inca tot nu face propozitii. el e tipul ganditor deocamdata

va pup si va uram Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!!!


Mamica lui Codrin din 21.02.2005 si in sapt 33

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

quote:
Originally posted by lbelciug
Simona, nu pot vedea pozele tale. Imi cere sa ma loghez. N-am apucat sa te intreb la party: ati terminat cu zugravitul?

Intrebare: cum vi se pare noua mea freza? Sotului nu i-a placut...




Liviana, nu merge sa apesi pe poza mare care apare, si sa vezi pozele din album?

Dar nu am pus poze noi, numai cele de la mare. Le pun si pe cele noi cind o sa gasesc timp. Inca nu am terminat de amenajat si sint suparata rau din cauza asta

Mie mi-a placut freza, mi-a placut de Matei si de Bogdanel, Bogdanel e un scump cumintel si asa de mic, eu am uitat cum e sa ai un copil asa mic .


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

da, simona, ai drepate, merge cu click pe poza mare. pozele de la mare le mai vazusem.
patricia, crinuta merci mult pt info cu plastilina.

fetele, sunt cu amandoi puii acasa, asa ca nu mai intru pe forum decat sa scriu acest mesaj.
va urez sarbatori fericite langa cei dragi, brad si cadouri si un an nou plin de bucurii pt toata lumea!
va doresc sa mai aveti parte in aceasta perioada si de:


ne mai auzim dupa 5 ianuarie cand revin in bucuresti.


Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Bianca Maria ! Sa cresti mare, sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Alina Maria, Simona - Craciun fericit si voua!

Bianca, La multi ani!

Alina (Kita), n-am gasit nr in memoria tel, sper ca ai aflat ce cautai.

Liviana, iti simt emotia in ce povestesti despre Matei. Bravo lui ca e fruncea! Ai baiet istet!



Fetele, noi am avut serbare cu Ruxi azi. Ce sa zic, a fost ca la o serbare de pitici: se foiau, vorbeau unii peste altii, fiind si multi. Mandra mea a spus frumos poezia, n-a avut trac, a cantat si a dansat f. bine, pacat ca n-am putut s-o filmez pt ca au fost prost asezati: ea fiind cea mai mica din grupa a stat in spate, iar cea mai inalta dintre fetite a stat in fata ei. Eric abia a avut rabdare sa-i urmareasca pe pitici .

Va pup,
Fug la treburi...

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonadinca spune:

Rayan,
LA MULTI ANI!

Cu toata dragostea nostra,
Norica si Simona

PS Incercam sa va sunam.

Norica si Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonadinca spune:

"noastra" - m-am cam grabit!
Abia am reusit sa postez! Eu scriam si deodata imi disparea tot. Probabil o sa cada, un pic!

Craciun Fericit!
si multa Sanatate.
Nora si mama ei

Norica si Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

La multi ani, Rayan!
Pupici multi de la Ruxi!

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput