Magduta- dragostea mea

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Draga Lorelei, prin ce ti-a fost dat sa treci!
Va doresc tot binele din lume, voi cele care ati fost adevarate luptatoare. Va pup cu drag,


Ruxi si Clara pisicuta, 11 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

Nu am cuvinte..........

Multa sanatate!

Ralu-mamica Ioanei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tamara spune:

Impresionanta poveste! Felicitari mamicii luptatoare si mai ales fetitei care nu a ales alternativa oferita de medicii-animale... Sa fiti sanatoasi si sa va bucurati de viata

Respectele noastre!

Pupici Tamara si bebeii gemeneii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Foarte trista si impresionanta povestioara voastra dar important e ca are un final fericit!

Magduta e o fetita foarte curajoasa,la fel si mamica ei!

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilib72 spune:

Mi-au dat lacrimile...ma bucur din tot sufletul ca totul s-a terminat cu bine, cand ma gandesc prin ce ai trecut nu pot decat sa oftez, esti o luptatoare, eu am nascut in doua ore si tot mi s-a parut ca a fost greu si timpul prea lung, dar tu...nici nu vreau sa ma gandesc.
MULTA SANATATE, NOROC SI FERICIRE IN VIATA SA VA TRAIASCA BEBITA SI SA VA BUCURATI DE EA.
FELICITARI LORELEI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

este inadmisibil ce ti s-a intamplat!!! ar trebui sa faci public numele doctorului si a spitalului....nu este vorba de razbunare.poate in felul asta vor afla viitoare mamici la ce riscuri se expun daca vor naste cu acea persoana, daca o pot numi asa.mai degraba vipera...

ariel
http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc
http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc1
http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Sunteti fantastice, si sunt convinsa ca dac-ar fi in fata voastra acea "doctorita"... bine nu i-ar fi! Va multumesc din tot sufletul pentru urarile voastre. Si eu zic la fel cand o privesc pe Magdutza, inalta si subtiiiiire, ca un fuior: s-a meritat. E minunea mea, asa cum multe dintre noi avem cate o minune acasa. Sa va traiasca la toti copilasii si sa aveti parte de bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Doamne, prin cate ai putut sa treci ! Mi-au dat lacrimile cititnd despre chinul prin care ai trecut.
Bine ca s-a sfarsit totul cu bine ! Va doresc numai bine si tie si Magdutei !
Sa aiba parte de o viata buna, asa cum merita dupa lupta prin care a fost adusa pe lume !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

Ai o minune de fetita, sa-ti traiasca! A meritat toata lupta.

D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Oh, iti multumesc, descintec, esti foarte draguta! Si tie sa-ti traiasca familia si copilasii si sa ai parte numai de bucurii .

Mergi la inceput