Magduta- dragostea mea

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

lorelei - sa iti traiasca fetita! Asteptam niste pozici pentru rubrica Destine. (la info@desprecopii.com)

cu prietenie,


Pentru parinti... despre copii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Lorelei, foarte impresionanta povestea ta.
Felicitari, ai fost pe de parte o luptatoare pentru fetita ta. Nu te teme, cred ca orice mama ar fi facut la fel, gemetele si plansetele poate ca au trezit doctorii aceia.. Daca taceai, ce se intampla?

Ar fii bine totusi sa dai atat numele celor care te-au ajutat, cat si al celor care s-au purtat ca niste bestii.. Nu merita cu nimic sa le faci un favor!
Numai bine Magdei si pentru tine o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela P spune:

Doamne, ca nu-mi vine sa cred prin cate trec unele femei!! Cum adica daca nu ai fost cuminte.....???? Sau 5 zile fara sa mai treaca nici un cadru medical sa va vada?? Fara vizite la acel spital? Nici macar sotul? Pe ce lume traim?? Si eu cred ca ar trebui sa dezvalui si numele medicilor si a spitalului la care ai fost internata, sunt sigura ca nu-l vei supara pe Dumnezeu.
Sa-ti traiasca minunea Magduta sa va bucurati de ea si sa fie fericita toata viata ei.



Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dede spune:

Da, impresionant!
Lorelei_19, ! Multa sanatate Magdutzei!

DeDe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caty spune:

M-a miscat pana la lacrimi povestea ta.
Mai ales ca urmeaza sa aduc si eu pe lume un ingeras peste 3 luni.
Tot intr-un mare oras de provincie.....
Ati fost 2 luptatoare di dumnezeu va avea grija de voi pana la capat.

Va pup.


caty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaluchian spune:

Mamicii eroine si puisorului luptator.

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dori spune:

Lorelei, sa iti traiasca fetita, sa fie sanatoasa si fericita!
Ce poveste emotionanta! Dar cinci zile in care sa nu te consulte nimeni si in care sa induri atata durere! Este greu de imaginat si de neinteles! Sper din tot sufletul ca in spitalul acela si in altele ca el s-a schimbat ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Va multumesc din suflet pentru urarile voastre! Este extraordinar sa vezi ce de prieteni intalnesti aici. Va doresc si voua sa fiti fericiti alaturi de familiile si copilasii vostri si sa aveti parte numai de bucurii! M-au emotionat foarte tare mesajele de la voi si mi-au umplut sufletul, pur si simplu!!! Multumesc, dragelor si dragilor, bineinteles !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Draga Caty, te rog sa nu te sperii, la mine a fost o exceptie. Am intalnit chiar si femei care au avut aceleasi probleme cu sarcina- placenta praevia si totusi totul a decurs normal. Sa te ajute Dumnezeu sa nasti cu bine si sa ai parte de un bb sanatos si frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

lorelei_19, nu pot decat sa te admir si sa te felicit pentru curajul de care ai dat dovada. tu si fetita ta, 2 luptatoare adevarate sunteti. sper ca acum fetita ta e bine si are o copilarie fericita.
Sa va dea Dumnezeu sanatate si multa, multa fericire.
astea sunt pt de la acel spital
pentru voi de la mine.
Ma bucur ca acum esti aici intre prieteni adevarati.

Eli din

Mergi la inceput