Reusita stimularilor hormonale

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Daisy spune:

Puteti sa-mi scrieti oricare dintre voi. Poate in acest fel nu ma voi mai simti asa singura...

Cea care spera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meme spune:

Daisy,incerc sa-ti trimit un mail,dar mi se intoarce mereu inapoi.Te rog frumos sa-ti verifici tu adresa postata si eventual sa o mai scrii inca o data.
Meme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daisy spune:

Meme,

Intre bianca si dragomir este liniuta jos dar pentru ca se subliniaza automat, nu se vede:
bianca_dragomir@yahoo.com

Cea care spera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Daisy,nu esti deloc de condamnat mei...Meme a intrebat eu i-am raspuns,scuze ca am facut-o asa scurt,nu prea mai am timp si ma rezum sa raspund scurt :)
Sanatate maxima si rabdare pe masura :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daisy spune:

Multumesc Mariaa, multumesc fetelor!!!

Bianca

Cea care spera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Fetelor... care ati reusit cu stimulente hormonale... trebuie sa fiti pe undeva, datorita voua noi inca speram... unde sunteti? spuneti-ne ca se poate!!!

Si eu am facut stimulare si nimic... acum mi-e frica sa ma gandesc ca toata chinuiala asta este fara rost.....

va pup si va doresc o zi buna la toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meme spune:

Spuneti-mi si mie si voi v-ati simtit rau dupa stimulari?Eu am ramas cu dureri de cap si usoare ameteli si cu stari de greata.Sa nu mai vorbim despre dereglarea menstruatiei.Cel putin eu dau vina pe ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana spune:

Eu am ramas insarcinata din prima luna cind am luat Clostilbegit. Aveam ovare polichistice. Am avut o sarcina foarte grea (tinuta cu Duvadilan; Gravibinon; Utrogestan; Papaverina; Scobutil etc) , stat la pat si am nascut la 33 sapt un baiat sanatos. A fost greu dar a meritat.
Va pup si va doresc succes.
Diana
P.S. Eu cunosc pe cineva care a ramas insarcinata imediat ce a adoptat un copil. Dumnezeu a rasplatit-o pentru fapta ei. Si asa e fericita mamaica a 2 copilasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana spune:

Am vrut sa spun "mamica"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Meme,si eu am luat stimulente hormonale.Nu pot sa zic ca mi-a fost chiar rau,dar....am avut niste dureri de cap,niste ameteli si o "balonare" neplacuta.
O sa continui si luna asta cu Ova-mit,sa vedem ce se mai intampla.
Oricum mi-a pierit entuziasmul pe care l-am avut acum 2 luni,cand am inceput tratamentul.

Mergi la inceput