Primul Craciun al copilului/iilor vostru/i

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Noi ne pregatim pentru primul Craciun, in familie impreuna cu bunicii. Nu stiu cat o sa inteleaga ea, dar macar o sa fie fascinata de luminitele din brad. La anul o sa fie altceva!

mamik de Denisa Maria (20.07.2007)


www.flickr.com/photos/brazuca22/1233643090/" target="_blank">poze cu gogoshik noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daliaailad spune:

Bebe Andrei nu cred ca va fi impresionat de Craciun. Inca n-are 3 luni.
Bia avea 8 luni la primul ei Craciun si era curioasa. Ii placeau lucrurile colorate din brad si tragea de jucariile primite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

e primul nostru Craciun cu bebe.

a vazut bradul e impresionat de luminite.


AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mika83 spune:

si la noi e primul craciun in calitate de parinti;pitica noastra nu are decat 7sapt,asa ca mare lucru nu intelege cum e cu craciunul,cu cadourile de sub brad etc.Aseara am facut cateva poze cu ea langa brad si am observat ca beculetele de la instalatie i-au atras atentia;la anul o sa fim mai mari si o sa intelegm cate ceva....speram

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

anul trecut avea doar 2 saptamani, iar noi eram niste zombi de nesomn, deci nu se pune. anul asta suntem mari, suntem si odihniti , asa ca ne-am bucurat tare mult de brad, de globuri si de luminite. in schimb, s-a speriat de calutul balansoar, s-a speriat si de fotoliul-urs, nu a inteles nimic din jucarii, prea au venit toate intr-un termen scurt, si cu ziua ei, si cu mos nicolae, asa ca sa ii fie invatatura de minte mosului pe viitor, sa cumpere mai putine.

chris + alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MicaSirena spune:

Sabina are doua luni si 5 zile; i-au placut luminitele de la pom, in rest n-a fost interesata de nimic. Noi suntem un pic obositi ca in ultimele doua zile (23, 24) a plans mult din cauza colicilor si a adormit dupa 3 noaptea.

Mergi la inceput