LMA ! Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (120)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

shoshika-ce gospodina esti

Dbunny-trimitemlui Dani sa se faca repede bine
Antonia rar papa supica zeama

Marani-de obicei nu se prea trezeste dupa ce se culca,dar aseara nu stiu ce a avut la 3 si ceva ne-am culcat a dormit in pat cu noi bineinteles ca acum doarme

fug sa-mi fac unghiile ne pregatim de petrecere

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
Aniversare 1 An
luna 13
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker5.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

quote:
Originally posted by dayanara

am ras cu lacrimi, sa vedeti, de cate ori il pieptanam pe ivan, ii dateam peria in mana si.i msicam mana asa ca si cum s.ar pieptana singur, si cand i.am dat periuta de dinti a inceput sa se pieptene cu ea in cap :)))

ivan si dayanara





BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
Aniversare 1 An
luna 13
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker5.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shoshika spune:

Bambo, da, gospodina sunt... Uite-asa unii isi fac unghiile pentru petreceri, altii isi rup unghiile la curatenie... Ce viata, ce viata!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Salutare la toata lumea!
Milioane de scuze pentru faptul ca nu mai sunt la curent cu absolut nimic de pe forum, si pentru ca nu am mai intrat de un secol pe aici. O fac acum sa multumesc mult pentru toate urarile pe care le-ati facut la adresa Georgiei. Vreau sa urez si eu La Multi Ani Biancai, sa fie sanatoasa, sa creasca mare si sa isi bucure parintii in orice clipa.
Pe fuga am sa va mai zic ceva despre noi.Georgia vorbeste la greu, tot spune chestii pe care cu greu le descifram. Merge tinuta de manuta, are vreo sapte dintisori, din cate am numarat eu, e foarte bine, papa foarte bine, sanatoasa tun, iar maine va fi cea mai importanta persoana la petrecerea data pentru ea. Am aranjat-o maine, din cauza ca azi suntem ,ca de obicei, extrem de ocupati.
Eu am dat o fuga pana in Romania, rapid, numai pentru trei zile.Cu ocazia asta am adus-o si pe mama aici, la Londra, sa fie si ea cu noi la ziua Georgiei. Din pacate, ea va pleca acasa marti, pe 4 decembrie.
Intre timp, pe 31 octombrie, am devenit si bunica, sa-i zic asa. Fetita mea cu patru picioare, Tara, a nascut 12 catelusi,din care mai traiesc doar sapte.Acum sunt mari, papa si se joaca exact ca niste ursuleti. Se face multa dezordine cu ei, insa sunt atat de scumpi, incat uit de cat de mult trebuie sa muncesc in urma lor. Si uite asa m-am aranjsat cu 9 rottweileri. Sper sa mai pot da din ei si sa nu ma pricopsesc cu toti. Oricum, nu ii voi da decat celor care mi se vor parea pesoane serioase, pentru ca nu e usor sa ai grija de un caine din rasa asta.
In rest, noi muncim mult, si abia asteptam ziua de 20 decembrie, cand vom pleca in vacanta, iar, de data asta in Africa de Sud.
Cam atat despre noi.
Va pup pe toate, pe toti copilasii si va urez numai bine.
Nu mai are rost sa spun ca voi incerca, ca de multe ori pana acum, insa fara succes, sa mai citesc cele cateva zecfi de capitole cu care am ramas in urma.
Am sa fac tot posibilul sa intru si eu mai des pe aici, cu toate ca sunt vai de capul meu in materie de timp.
Va pup!



La Multi Ani, Romania!

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

LA MULTI ANI! GEORGIA
LA MULTI ANI! BIANCA
LA MULTI ANI! ROMANIA
LA MULTI ANI! ROMANILOR
Avem o petrecere diseara` si ne pregatim pt. ea ... va doresc un weekend placut.


Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA, SARA si ANTONIA(21.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Eu intru doar sa chefuiesc putin Intai beau pentru sarbatoritii de ieri si apoi pentru cea de azi.

Felicitari pentru primul anisor din viata voastra,

La multi ani, Ada!

La multi ani, Kaan!

La multi ani, Georgia!

Felicitari mamicilor care anul trecut pe vremea asta traiau o mare bucurie din care inca nu si-au revenit si nu-si vor mai reveni vreodata


Io's atat de obosita... plimbari, shopping, chefuit... dar nu ma plang, nu ma plang, mergem inainte!




Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Georgia!!!! Sa cresti mare si sa fii sanatoasa alaturi de famila ta super!!!

Urez si Biancai, desi din pacate nu stim mare lucru despre ea...invit mamica la taclale!!!

Pai bine, mai Donia, intri asa pe fuga si nu zici nimic de voi?!?!?...Cristinel? Roxana? Ce chefuri? Ce shopping? ...
Daphna, ati fost la medic?

Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis (19 dec 2006)
Slideshow


Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Poze noi cu Maria-sa!

Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeaA spune:

Seara buna!
Fetelor noi ne ducem sa vedem bradul de la Uniriideabea astept sa vad cum reactioneaza David!
DBUNNY sanatate multa lui Dani!
DAYANARA a facut ce-a invatat,scumpul de el!
DANUTZ frumossss Maria - sa!!!!!!!!!!!


deeaAde DAVID IONUT 24.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

am fost la kidex. plecat in graba, n am mai anuntat pe nimeni. reducere la Z 20%. altceva...a, am vazut o masinarie de facut baloane, 1,2mil, dar era...dementza..nici un copil nu mai pleca de acolo......si nu era f mare, cam cat o papusa din aia de pe vremea nostra...chiar merita. a, am cautat jucarie mare de plus dar n-am vazut nimic :(( si caciulita cu fular si manusi dar ori e caciula prea mare, ori manusile prea mici :((((

diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator www.euro.who.int/document/WS_115_2000FE.pdf?language=english" target="_blank">OMS recomanda www.babycentre.co.uk/baby/safety/chokingguide/" target="_blank">Prim ajutor www.gahospita.go.ro/toxapel.html" target="_blank">Toxapel

Mergi la inceput